2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

merhaba kızlar. hamile kaldığımı öğrendiğimde bu sayfayı açmıştım.şimdi de doğuma 3 hafta kala yazıyorum ama bu arada paylaşımlarınızı mümkün olduğu sürece hep takip ettim.çok güzel dostluklar kuruldu.buna vesile olduğum için seviniyorum.hamileliğimi burdan ilan etmiştim nasip olursa doğumumuda burdan ilan etmek istiyorum.aylar ş sonra burda sizinle bi sıkıntımı da paylaşmakk istiyorum.şu anda bebişim 36 haftalık ama son kontrolümüzde doktor 2 hafta geride olduğumuzu söyledi.bebeğim son 2 haftada hiç gelişme göstermemiş.bu beni gerçekten korkuttu.doktorum bunun olabileceğini söylese de ben hiç huzurlu değilim acaba bebeğimi yeterince besleyemiyormuyum diye kendimi yer oldum.bir hafta sonra yne kontolüm var ve ben deli gibi yemeğe verdim kendimi.aslında ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum.çaresiz beklicem...Allahım nolur meleklerimiz sağlıkla gelsinler.

başka bir doktora daha gittt bence güven olmuyor

esra ayşee hanımı beğendinmi
biz eşimle doğum odalarına da baktık bugün fena değiller bebek hemşiresi bebek yıkarken izledik çok güzeldiiii darısı bizlere:Saruboceq:

doktorun haberine sevindim icin rahatlamistir..

ya asil ben seni anlamiyorum yavrum ya, cukulatasiz hayat mi olur, nasil canin cekmez, regl donemleri hic mi girmedin krizee...ben o regl donemleri solugu hasan ustada alirdim supangile yemek icin, bol kakaolu, yada extra cukulata soslu profiterol..bide oyle bi yerdimki arkadaslar orgazm oluyorum sanirdi...nutellayla 1 aydir vedalastim kilo yuzunden ama arada 1 gidim cukulata atiyorum agzima haftada 1-2... yoksa nutellasiz hayat dusunemem...

senın ekstra cukulatanı yerim ben yaaa :)) nası gusel bır anlatım tarzıdır bu.. tamam tamam cukulata sevılır.. kım demıs sevmıyorum dıe :smiley-cool:

yolliyim tatlim, bi ufliyim gelsin bulutlar..valla ilk defa cok mutluyum bu ulkede yagmur yagmasina..en azindan nefes alabiliyoruz, uyuyabiliyoruz...doguma kadar yagabilir..
ayy ne güzel nora ya bende oralaramı gelsem ne yapsammmm
merhaba kızlar. hamile kaldığımı öğrendiğimde bu sayfayı açmıştım.şimdi de doğuma 3 hafta kala yazıyorum ama bu arada paylaşımlarınızı mümkün olduğu sürece hep takip ettim.çok güzel dostluklar kuruldu.buna vesile olduğum için seviniyorum.hamileliğimi burdan ilan etmiştim nasip olursa doğumumuda burdan ilan etmek istiyorum.aylar ş sonra burda sizinle bi sıkıntımı da paylaşmakk istiyorum.şu anda bebişim 36 haftalık ama son kontrolümüzde doktor 2 hafta geride olduğumuzu söyledi.bebeğim son 2 haftada hiç gelişme göstermemiş.bu beni gerçekten korkuttu.doktorum bunun olabileceğini söylese de ben hiç huzurlu değilim acaba bebeğimi yeterince besleyemiyormuyum diye kendimi yer oldum.bir hafta sonra yne kontolüm var ve ben deli gibi yemeğe verdim kendimi.aslında ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum.çaresiz beklicem...Allahım nolur meleklerimiz sağlıkla gelsinler.
amin canım inşallah hemen üzülme bence bir dr daha görün birde son dönemlerde ölçümlerde yanılma payı olabiliyo o kadar kafana takıp kendini huzursuz etme iyi beslenmeyede devam et ..
evet canım rahatladım ve nst iyi çıktı kızım 2800gr gelişimide iyiymiş suyu da nst sonucunu yarın asistanı gösterecek doktoruma haftaya tekrar kontrol ama şimdilik kötü birşey yok zemuszemus

geçmiş olsun..dualarım seninle..

QUOTE] sağol canımm

kesin stresten işi sanırım haftaya cuma bırakacağım yeter artık dayanacak gücümde kalmadı

esra nın iyi olmasına sevindim piyasada iyi doktor bulmak marifet insan değil bunlar kasap sanki kendileri ya da eşileri bizlerin yerinde olsa böylemi davranırlar

iyi sinemalar esra

sonuçlarının iyi olmasına sevindim gözün aydın inşallah bebişin zamanında gelir annesi

canım bende aslen balıkesirliyim de sen balıkesirin tam neresinde oturuysun. ne alaka diceksin ama ben bayadır gtmedim ve de çok özledim. ondan birden duygularım kabardıda... şimdi de ankaradayım. gidemiyorum bi türlüüü:çok üzgünüm:

canım Kızpınarın orda oturuyorum - kuvai milliye anıtının karşısında - 3 senedir burdayım Bayadır gelmesem özlemem :) hatta hiç özlemem - sanırım alışamadım ben buralara :)

ıstanbul çok küçük.. Bugün Bakırköye terlik almaya gitmiştim. Bir ses duydum kalabalığın içinden. çaçaça Ayça diye.. Anaaa bi bakarım bizim çingene.. Sinemaya gitmişler evet..

Ama tüüüüü bana yazıklar olsun ki, doktor randevusunu sormayı unuttum..

Hahaha karşılaşmak çok güzeldi ama..

canım Kızpınarın orda oturuyorum - kuvai milliye anıtının karşısında - 3 senedir burdayım Bayadır gelmesem özlemem :) hatta hiç özlemem - sanırım alışamadım ben buralara :)

Ben de Atatürk mah. oturdum 1 yıl. Şu Migrosun karşısından girilen yoldan ilerlerde bir yerlerdi.. Şimdi migrosun oralarda büyük alışveriş merkezi yapıldı sanırım..

Ben de başlarda hiç alışamamıştım. Batıda bir şehrin bu kadar geri kalmışlığı şaşırtıcıydı. Ama sakin ve yaşanılabilir bir kent. Güzel anılarım olduğu için seviyorum balıkesiri. hele Değirmenboğazındaki pikniklerimiz çok güzeldi..

Fasülyeko gözün aydın çok sevindim..

Çingeneye de çok sevindim. geçmişi okuyamadım tam başka sıkıntısı olan var mıydı

azönce kötü bir haber aldım,düzcede bir akrabamız kaza gecırmıs ve aynı aileden 3ü vefat etmıs.şimdi diğer ogulları yogun bakımda.nolur dua edın kızlar,inşallah kurtulur.murat abıde cok genctı karısıda,ve ölen diğer cocukları daha 3 yasındaydı.Allah ım bu nası bı acı bir aile için,aynı aileden 3 kısı öldü.Allah rahmet eylesın gani ganii

azönce kötü bir haber aldım,düzcede bir akrabamız kaza gecırmıs ve aynı aileden 3ü vefat etmıs.şimdi diğer ogulları yogun bakımda.nolur dua edın kızlar,inşallah kurtulur.murat abıde cok genctı karısıda,ve ölen diğer cocukları daha 3 yasındaydı.Allah ım bu nası bı acı bir aile için,aynı aileden 3 kısı öldü.Allah rahmet eylesın gani ganii

çok çok geçmiş olsun ve basınız sağolsun canım büyük acı gerçekten inşallah yoğun bakımdaki oğulları iyileşir..

ayyy başınız saolsun.. trafik kazalarında ölümler, pisi pisine ölümler çok acı verici..

canım başınız sagolsun gerçekten kötübir haber allah geride kalanlara uzun ömürler versin senin için zor ama bebegini düşün canım o herşeyi hissediyor kendini sakın kapıp koyverme inşallaj hastanedeki çocukları biran önce allah şifa verirde iyileşir :Saruboceq:

saolun kızlar,duyunca cok kötü oldum ama şimdi toparlandım bıraz.Allah ım yogun bakımdakı cocuklarına acil şifa versın inşalah,sizide üzdüm ama hamılelerın duası kabul olur bianda paylasabıldım

Son düzenleme:
başın sağolsun canım.ölenlere Rabbim rahmet geride kalanlara da acil şifalar versin.çok zor bir durum kelimeler kifayetsiz.

iyi akşamlarr bende biraz uzak kaldım sizden ara ara girsemde yazamıyorumm...

bugün farklı bi dr.a gittik bizim dr.umuz eğitime katılmış hastanede olmuycakmış bizde bugün giidip hastanemizi ayarladık doğum yapacağım yeri ve odayı
..
kızımızıda gördükk parmağını emiyodu canım benim 2702 gr.olmuş ama çok büyüdüğü için boyunu ölçemedi uğraştı uğraştı kızımda izin vermedi haftaya

diğer dr.umuza gidicez gene sonraki haftada gene yeni dr.umuza gidicez ve nst 'ye giricezzz....

aayyy bugünn cok mutluyum insan rahatlıyoo yaaaa

Son düzenleme:
X