2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kayracım maalesef bende memlekete gidemiyorum.annem geldi gördüm kızkardeşimin biri yanımda,diğe kızkardeşim ve yeğenlerimde şubat tatilinde gelecekler ve bende babamı eylülden bu yana görmüyorum
15 tatilde bol bol uyuyacağım kardeşler yemek yapacak ben yiyeceğim

canım saol sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik
bende mide bulantıları şişkinlik gece sabaha kadar ne tarafa yatsamda rahatsızlık eklem ağrıları(sırt bel bacak) ile devam ediyo
sende durum nasıl

al bendende o kadar.bunların üstüne birde iki gündür kasık ağrısı var.sırtım berbat okulda ölüyorum resmen ama ne çare.bulantım yok sadece.diğer saydıkların gani gani.bu arada doktor karnın büyümüş dedi bi görseniz 5 aylık gibiyim resmen.şişkinlik var ama dedi bebekte artık büyütmüş dedi.ama ben çok mutluyum o büyüdükçe...sende durumlar nasıl?

DERYADEVRİM
zaten 1 temmuzda adanaya gideceğim yani son 3-4 haftam kalmış olacak doğuma.yani doktor sadece doğumu yaptıracak.benim için sezeryan mı normal mi doğru karar verip doğumumu gerçekleştirsin yeter

oooo ben herbişey tiorum valla.allah sonumu hayır etsin .belkide oyüzden gelişmiyo benim bebk.amam arkadasım sölemesi ayıptır hiç ayrım yapmadan herşey yiyodu hatta 1 hafta hergün hamburger yediğini ben biliyorum.ve 4 kilo 350 gram bi oğlan doğurdu.daha ne olsun ve hiç midesi bulanmıyodu.

slm arkadaşlar ben yeni üye oldum inş kısmetse Ağutosun 26sında bebeğimi kucagıma alıcam 2 aylık hamileyim ama göbeğim 4 aylık gibi şiş sizce nedendir
mrb arkadasım bende bursalıyım nerde oturuyosun hangi doktora gidiyosun
bana folik 4.aya kadar devam dedi progestanda haftaya bitecek insallah
banada 4 .aya kadar folik kullan dedi ve 2 kutuda progestan içtim.suan 2.kutunun sonundaym kurtuluyorum 1 tanesinden

veeeee yeni gelen arkadaslar hoşgeldiniz:teytey:

karnımın büyüyüp büyümediğini anlamıyorum çünkü akşamlaarı şiş sabahları fos diye sönüyo
birde kilolu değilim ama hafif bir göbeğim her zaman vardı o yüzden belli olmuyo diye düşünüyorum
o hafif göbek bende 49 kiloyken bile vardı

şanslısın.malesef kimse gelemiyor.ben ve bebeğim.iyiki var ama iyiki...hayata masmavi bakıyorum onunla.bu arada seninle adet tarihlerimizde aynıymış.ikili test yaptırdınmı?

kayra ben ikili test için cumartesi gitmeyi düşünüyorum o zamana kadar bebek 13+1 olacak.geç kalmış olmam değil mi

benim adet tarihim 28 ekim ama ıltrasonda 4 gün önde çıkıyo.
senin adet tarihin kaç ben ultrasona göre bugün 12+3 oldum.doğum cetvelim bir gün geriden geliyo.çünkü her gittiğimde 1 gün ileri çıkıyo.

kayra ben ikili test için cumartesi gitmeyi düşünüyorum o zamana kadar bebek 13+1 olacak.geç kalmış olmam değil mi

yok canım zaten ikili test 11 ile 14.haftalar arasında yapılıyor geç kalmış olmuyorsun.benimde sat 27 ekim bende iki veya üç gün önden gidiyorum.bugün 12+3 oldum inşallah.

8 buçuk aylık evliyim ve 2 aylık hamileyim ya öyle oldu işte ama çok mutluyum hayatımdanda çok memnunum eşimide çok seviyorum

Aramızdaki en küçük anne sen oluyorsun o zaman.. :) Hoşgeldin aramıza..

Tüm yeni gelen arkadaşlara da hoşgeldiniz bu arada..

mrb gamze beşyol tarafında oturuyorum jimer özel hastaneye gidicem şubat ta başlıcam gitmeye dr ismi melike yıldırım çok ii birisi o olmazsa zübeyde hanımda bi dr var ismi özer kutlu ona gidicem yani şuanlık özel bi doktorum yok

ben de 7 haftalık hamileyim ama kalp atışlarını henüz alamadık doktor kürtaj yapacağını söyledi .aynı şeyi 2ci kez yaşıyorum bebeğim içimde gelişmiyo bunun hakkında duyumu olan varsa lütfen yardımcı olsun çok üzgünüm

günaydın kızlar ya doktorunuz mu dedi gitmeyin diye. yol tehlikeli mi olurmuş. ben ankaraya gitmeyi düşünüyorum şimdi boludayım. acaba doktora bi sorsam mı? sakata getirmeyelim.

herkese günadın güsel anne adayları canım hamişler:CüvCüv:hihoyyyt

ferat erola ben de bir kere gitmiştim. o zamanlar sivilcelerim için doğum kontrol hapı kullanıyordum. diane 35 çok iyi geliyordu, hiç sivilcem çıkmıyordu. yıllarca kullandığım için "acaba bir sakıncası olur mu bu kadar uzun süre kullanmamın" diye gitmiştim. ferat bey de bana "leblebi gibi, hiçbir zararı olmaz, iç istediğin sürece" demişti. meğerse doğum kontrol hapları benim için ölümcül riskliymiş. 7 sene kullandığımı duyan hematolog "şans eseri yaşıyorsun" dedi. tabi ferat bey benim homozigot factor v leiden ve heterozigot mthfr olduğumu tahmin edemezdi. ama keşke "genetik bir probleminiz yoksa istediğiniz kadar kullanabilirsiniz" demiş olsaydı. neyse işte bunu da sizinle paylaşmak istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…