2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar merak etmeyim yakında göbüşler çıkar karşı komşum 4 ayın içinde hamile ve göbegi çıkmış bile bizlerinde az kaldı demektir gerçi ben zaten göbekli oldugum için pek farketmiycek zannedersem
birde bebek sag taraftaysa erkek solda ise kız diye bir yazı okudum sizce gerçek payı olabilirmi kızımda hiç dikkat etmemiştim şimdi dr gittigimde hep sag tarafımda yogunlaşıyor yani bebek sagda acaba oglummu olacak yoksa benmi hayallere kapılıyorum

kızlar merak etmeyim yakında göbüşler çıkar karşı komşum 4 ayın içinde hamile ve göbegi çıkmış bile bizlerinde az kaldı demektir gerçi ben zaten göbekli oldugum için pek farketmiycek zannedersem
birde bebek sag taraftaysa erkek solda ise kız diye bir yazı okudum sizce gerçek payı olabilirmi kızımda hiç dikkat etmemiştim şimdi dr gittigimde hep sag tarafımda yogunlaşıyor yani bebek sagda acaba oglummu olacak yoksa benmi hayallere kapılıyorum

gerçek payı var bence benimkide hep solda çıkıo

canım nerde doğum yapacağımı bilmiyorum.araştırmak gerek herhalde.yazın geldiğimde ayarlamayı düşünüyorum.aslında doğum evinde aile doktoru olan bir tanıdık var.kızkardeşimin halamın doğumunu o yaptırdı özel yeride var ama doğum evinin de doktoru.ama yine de araştıracam.
önerinede ihtiyacım olabilir.sen hangi doktora gidiyosun.önerebileceğin bir yer var mı

Canım ben de çok düşündüm bir ona gittim bu buna.... en son ortadoğu hastanesinde ferat erol'da kaldım. Allah izin verirse ona giderim ve doğumu da o yapar...İstersen orada filiz hanım var.. o da süper bir doktor..

eğer gebeliğim riskli gidiyor dersen prof. cüneyt evrüke 1 numara...bir de kesinlikle balcalı tüm hastanelerden daha iyi...doğum evi de iyi ferat bey oradan geldi zaten....

kontrole gittigimde birde dr sorayım bebek hangi tarafta diye sagda olduguna eminimde dr daha iyi bilir birde kızlar geçmiş yazıları okurken yemegi ocakta unuttum çatır çatır yanmış eşimimi ardım canın sagolsun dışarıda yeriz diyince yemek derdinden kurtuldum ama olan yeni tencereme oldu

EVRİŞ, profil fotonu değiştirmişsin, çok farklı görünüyor. sen sarışın değil miydin? bunda esmer gibi çıkmışsın

Aftabru.. haliyle hamile kalma kararımı aldıktan sonra saçlarımın rengi değişti.. normalde saçlarımda beyaz çoktur,ayrıca kumralımdır, o yuzden sarısın olmak benım için cok zor bişi değil :) Bebek olduğu zaman her ay dip boyası yaptıramayacağım için.. saçlarımın rengini yaz sonu değiştirmiştim.. kumral yaptım.

kızlar hani geçen hafta bebk gelişmemiş diyordu ya doktor; bugün doktora gittim kalp atışlarını dinledim... problem yok dedi.. progestanı da kesti...çok şükür güzel bir nefes aldım valla....ayy çok güzel duygu yaa...allahım inşallah sağlıkla dünyaya getirirri bebeklerimizi...

kontrole gittigimde birde dr sorayım bebek hangi tarafta diye sagda olduguna eminimde dr daha iyi bilir birde kızlar geçmiş yazıları okurken yemegi ocakta unuttum çatır çatır yanmış eşimimi ardım canın sagolsun dışarıda yeriz diyince yemek derdinden kurtuldum ama olan yeni tencereme oldu

doktora sordum bugün.. yok öyle bir şey dedi:)) bu arada ben de çok yemek yaktım... ufff günlerce geçmedi kokusu.. hele birgün de et yakmıştım düşünsene... tam bir dalgın raziye gibi:))

Bu arada başak kaç haftalıksın??

arkadaşlar bişi sorcam yaa doktor bana progestan verdi bide folic asit kullanıorum 1 hafta kadar yat dedi bebeğime bişi olmaz dimi

tazefasulye tayinin hayırlı olur inşallah
bence şişme durumunu hemen doktorunla görüş şişmek için çok erken
ihmal etme canım ilerde daha fazla çekersin şişmelerden dolayı

Perşembe günü gidicem bakalım doktora.. Sorarım. Ne diyecek ki, "tuzu kes!" Tansiyon problemim yok çok şükür..

evet cnm 18 yaşındayım

:1shok::1shok::1shok: Amanın... 18 yaşında evli ve hamilesin?? -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-

Yani yanlış anlama, hayırlısı olsun, genç anne olmanın da bir yığın avantajı var tabii. Ama ok şaşırdım.. Bebişin hayırlı olsun

kızlar hani geçen hafta bebk gelişmemiş diyordu ya doktor; bugün doktora gittim kalp atışlarını dinledim... problem yok dedi.. progestanı da kesti...çok şükür güzel bir nefes aldım valla....ayy çok güzel duygu yaa...allahım inşallah sağlıkla dünyaya getirirri bebeklerimizi...

Ay ne güzel, kaçıncı haftadasın? Benim de kesse progestanı.. Sende lekelenme olmuş muydu?

8 buçuk aylık evliyim ve 2 aylık hamileyim ya öyle oldu işte ama çok mutluyum hayatımdanda çok memnunum eşimide çok seviyorum

sağol güzelim iyidir valla.çarşambayı bekliyorum ikili test sonucum için.ha bu arada cinsiyet tahmini diye sayfa açtım.herşey aynı yerde konuşulunca kaçıyor gözden.bebişler nasıl?doktora giden varmı?ya karne haftası ya çok yoğunum fırsat bulamadım.ama 15 tatilde hep yazışırız.doktorum malesef gitmemi yasakladı risk yok ama randevu tarihi geçiyor gidemezsin dedi.ama ben 5 aydır babamı görmedim ve çok özledimsenağlama

kızlar selamlar uzun bir aradan sonra nasılsınız?

canım saol sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik
bende mide bulantıları şişkinlik gece sabaha kadar ne tarafa yatsamda rahatsızlık eklem ağrıları(sırt bel bacak) ile devam ediyo
sende durum nasıl

X