2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

hoşbulduk karnımın şiş olması hoşuma gidiyor sorun etmiyorum ama pantolonlarım falan olmuyor

tatlı yenirse erkek diyorlar deilmi ? ekşi ve tuzluda kız acıda yine erkek galiba..söylenenlere bakarsak yani ben tatlıyı yemekten mahvoldum ilk sıralarda ama şimdi acıyada başladım

halk arasında öyle deniyor , ama sitelerde tam tersi bende anlamadım
benim şöyle bi teorim var
anne adayı hamileyken güzelleşirse bebişi erkek
normalden çirkin olursa (yüzünde oluşan lekeler ve geçmeyen sivilceler) bebişi kız
anne güzelliğğini kızına verirmiş
sonra 2 yıl içinde 5 hamilede test ettim bana göre doğru : )

darknes hosgeldin aramıza a.s.

sizde karı koca alemsiniz neler geliyor aklınıza kaydirigubbakcemile3

hadi ya? 50nin altında olunca erkek miymiş? ben de kız bebeklerde free beta hcg değerinin daha yüksek olduğunu duymuştum demek doğruymuş. ama sınır değerin ne olduğunu bilmiyordum. eğer 50 yse benimki büyük ihtimalle erkek olacak. (BENİMKİ 27) hiiiiiç önemi yok valla. hala merak etmiyorum.

WAUWWW hikayeye bak. benim dikkatimi çekti de sandım ki başkasının nikahı. çok garip ya, oğlun ne diyor bu işe? ne olup bittiğini anlayabildi mi?

ne yediginden pek fazla belli olmuyor galiba..ama dedigin gibi erkek olursa anne dahada bi güzelleşiyormuş bundan bende eminim..allah hepimize hayırlı evlatlar versin erkek kız farketmez

bunların hiçbir doğru değil ama halk arasında hep söylenir arkadaşlar. inanmak isteyen inanır, elbette tuttuğu da oluyordur, sonuçta yüzde 50 gibi büyük bir ihtimal var ortada. mesela ben çirkinleştim, sivilcelendim çok fena, doktor normal dedi ve ilaç da kullanamıyorum. belk de 9 ay böyle olacak. dert etmiyorum yeter ki bebeğim sağlıklı olsun. bu durumda benim kızım olmalı. ama serbest beta hcg değerime göre de oğlum olacak çıkıyor. bakalım tıp mı galip gelecek hurafeler mi?

ben kızıma hamileyken ne sivilce ne leke acyipte güzelleşmiştim gören oğlun olacak diyordu ma meleğim kızışım geldi.hatta doğum sonraı resimlerimde dahada bi güzelleşmiştim.bu hamileliğimin başından beride sivilcelerim bitmiyor bkalım ne olacak.yine güzelleştim ama sivilecelerim bitmiyor.bende hiç sivilce filan olmaz duru bir yüzüm vardır herzaman.kocişimde iyice güzelleştin diyor.kızlar bu arada ayağa aniden kalkınca sağ kasığım çok acıyor ve beni geri çekiyor oturmak zorunda kalıyorum bebişte sağda zaten böyle olanınız varmı

merhabaa bende bugün itbariyle 8 haftalık hamileyim ve Allah nasip ederse ağustos ayında anne olucam umarım cümlemizin hamileliği sağlıklı sorunsuz bir şekilde geçer

canım benımde öyle ekstra bıde sağ diz kapagımın tam ortasına soğuk yel gırıyo sankı kaynım şişkosun bacakların senı taşımıyo dedi çok üzdü benı sen menüsküs olmuşundur dedi ya çok korktum

yeni gelen arkadaşlarımız hoşgeldiniz
canım bu haftadan itibaren aayağa aniden kalktığımda bıçak saplanır gibi kasığıma ağrı giriyor öyle kalıyorum.sebebini de bilmiyorum
12.haftaları biten arkadaşlar hala folik asit alıyormusunuz.daha doktora gitmediğimden soramadım.folbiol ve demir hapı kullanıyorum.sanırım folbiolu bıraktırıp vitamine başlatacaktır gidince

evt bencede hurafe doğru olmayabilir ama böyle tahminlerde bulunarak eyleniyoruz işte : )
benim için hiç fark etmez kız erkek, rabbim sağlıklı evlat versin hepimize

ben doktora hiç sormadım bile bebek hangi tarafta diye. ben de şaşıyorum kendime, nasıl merak etmiyorum cinsiyetini diye. normalde çok acayip meraklı bir tipimdir. çocuk gibi sabırsızımdır normalde.

ya arkadaşlar size bi soru dr um bana megadyn dıye hap verdı folık asıt demır falan içideymıs daha 8 adet içmiştimki millet bıraktırdı bana ve en son dr. gıttıgımde bıraktım dedım bana cok kızdı nasıl yaparsın bebeğin ona cok ihtiyacı var dedi cok vakıt kaybettım sanırım tekrar dun başladım ama cok üzüyorum kendımı bu konuda hurafeler yuzune bıraktım ilacımı ya yok neymıs bana kılo yaparmısmısda yok neymıs bebeğime hiç bi yararı yokmusmusda offffffffffffff offffffffffffffffffffff şimdi içiyorum ama bebeğin gerı olur falan bıle dedı bazıları beyın gelısımıymıs falan balıkta hıc yemedım ondanda kızıyolar ne yapıcam ya

HELİN bendede oluyo o aniden kalkınca saplanma. ilk belirtilerimde olmustu regl oncesi belirtilerimdede vardı hamisliktede var :))

HELİN,
ben hala folbiol ve apikobal kullanıyorum, demire daha başlamadım ama bir dahaki gelmende demir vereceğim demişti doktor. folbiolü de belki bıraktırır. daha düşük dozda folik asitle devam ederim herhalde

comely sana inanamıyorum hicbirsey bebeklerimizn saglıgından onemli olamaz kilo yaparsa yapsın ya zayıf ama saglıksız bebismi istersin yoksa herseye ragmen saglıklı bebekmi.

merhaba kızlar
bir süredir okuyorum yazdıklarınızı konular süper değişiyor harika bende en son midem bulanıyor diye sızlanıp dururken üstüne grip oldum sanırım 3 gün kadar hiçbirşey yiyip içemedikten sonra zaten öncesindede bulantı yüzünden birşey yemiyodum bide susuzluk eklenince 1 hafta kadar hastanede yatmak zorunda kaldım mide bulantılarımın gerçekten kötü olduğunu söyledi doktor ve onu azalttı (hormonlardan biri yol açıyormuş) ayrıca ben bulantı nedeniyle aç kalmalarımı dert etmiyordum nasıl olsa bebek stoktan tüketir diye ancak 3 gün tamamen aç kalınca bebekte gerçekten stokları tüketmiş hastaneye gittiğimde stok mevcut ne varsa sıfırlanmış neyse serumla tamamlandı şimdilerdede sabah öğlen yiyorum akşama meyve filan 1 hafta sonra kontrole gideceğim ikili testi de o zaman yapacak bugün itibariyle 11+5 oldum folic asite devam dedi bu arada kan tahlili yaptırdım herşey iyi çıktı hastanede o kadar takviyeli bakımdan sonra gayet normal o yüzden başka ilaç vermedi
birkaç gündür bendede sırt ağrıları başladı yatakta ortopedik yastık koyuyorum belime işteykende sırtıma yastık geceleri rüyalar tuvalete kalkmalar rüyaya kaldığın yerden devam etmeler aynen bendede bulunmakta
herkese sevgiler selamlar kolaylıklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…