2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Kizlar yaridma ihtiyacim var ekledigim albumu nasil herkes gorsune cevirebilirim, bilen varmi??ben sadece kontaklarim gorsun demistim o yuzden kimse goremiyor arkadas olmadan sanirim...

canım en yukarda ana sayfanın yanında kullanıcı paneli var.ona girceksin.sonra solda aşağıda resimler & albümler var.onu tıkla görürsün.albümüne gir.sağda köşede albüm düzenle var.onu aç.sonra aşağıda herkese açık olanı tıkla...

Son düzenleme:
slm kızlar ancak bitirdim geçmiş yazılarıı kaynatmışınız yine. yeni gelen arkadaşlar hoş geldininiz a.s..comely canım çok geçmiş olsun Allah korumuş. dualırım arkadaşınla canım:Saruboceq: bu arada yarın dr gidicemm bakalım noıcak çok merak ediyorum ve korkuyorumm dabenneyaptımki işallah hayırlı haberler alırım :Saruboceq:

evet canım gidecez zaten 10 gün beklemem lazımmış başka dr sordum bazı bebekler 10 haftada belli oluyormuş eskişehire gidecem nasipse renkli ultrasona girecem güzel haberi vereceğimi hiç zannetmiyorum ümidim kalmadı 5 sene sonra gelen bi bebekti zaten hayırlısı adet tarihim 12 kasım dr göre 9 haftalık bana göre 7 haftalık kafam çok karışık

Kizlaarrr sonunda yaptim albumum artik herkese acik, resimlere bakabilirsiniz..

Comely buarada sana gecmis olsun demeyi unuttum, allah esirgesin arkadasim....

Eftelya aldiklarin cok seker, benimde hep gezerken bebek magazalarini elim gidip gidip geliyor, ama daha cesaret edemiyorum, simdilik sadece kendime bi iki sey almakla yetindim, hamileleik pantolonu, elbise falan...

macide neden korkuyorsun ?

eftelya aldıkların çok şirin bende çok istiyorum bebeğime alışveriş yapmayı daha çok erken diyorum zor tutuyorum kendimi 4. aydan sonra alırım diyorum zaman çabuk geçsin : )

bitanem sağol cnm hiç korkma sen cok mutlu dönüceksın yarın dr dan ve bize yazmayıda unutma sakın olurmu cnm bakalım heyecan dorukta kızlar saat 5 de bakalım size cok güzel bı hamiş haberi daha verebilecekmıyım ay ay vakıtde gecmıyokı ya

kızlar bebeğime aldıklarıma bakın albüm yaptım yorumlarınızı bekliorum ağustos anneleri:))kaydirigubbakcemile5

BAKTIM CANIM ÇOK CİCİ HEPSİ DE. VALLA BEN DAHA HAMİLELİK MODUNA GİRMEDİM HERALDE CESARET EDEMİYOM ALMAYA.ALLAH İYİ GÜNLERDE GİYDİRMEYİ NASİP ETSİN:ecrin_bebek:gamyoncuiremsu

macide neden korkuyorsun ?

eftelya aldıkların çok şirin bende çok istiyorum bebeğime alışveriş yapmayı daha çok erken diyorum zor tutuyorum kendimi 4. aydan sonra alırım diyorum zaman çabuk geçsin : )

en son ilk bebegimde girdim ultrasona ve ondada onu kaybettigimi ögrenmiştim ondan çok korkuyorumm

merhaba kızlarrr. yeni gelenlere hoşgeldinizzz.comeliye geçmiş olsun.kıyafetlere bayıldım benim de çok alasım var ama dayanıcam :) onun yerine kenara para koyuorum şimdilik. kızlar geceleri uyuyamıorum benzer sorunlar sizlerde de varmış okuduğum kadarıyla.kasık ağrısı sık idrar ve bebişimi zölüorum çokkk.keşke hergün görsemmmmmmm

canım kan ve idrar tahlillerimi 6.haftada istemişti doktorum o zaman yaptırdım ben. sen bu tahlilleri henüz yaptırmadın sanırım.kan ölçülcek derken farklı bir tahlilmi yapıcak doktorun?

NORRA albumun cok guzel sende oyle. kızlar 2009 bebisleri afet olcak hepsinin annesi cok guzell

kızlar bebeğime aldıklarıma bakın albüm yaptım yorumlarınızı bekliorum ağustos anneleri:))kaydirigubbakcemile5

aftelya aldıkların cok guzel saglıkla giysin insallah. benim aldıgım tek sey emzik oda arılı sarı kırmızı cizgileri var diye aldım :)) bide arkadaslar yılbasında oyuncak seti almıstı cıngırak filan var yavas yavas alıcam

benimde 2lim haftaya bugun meraktan catlıorum resmen ya bebisi gormek icin. gordugum zaman bayram oluyo gunum resmen. suan hayatımda ondan daha onemli hicbisi yokk

kızlar bi fikrim var
cizelgesinde 12+0 yazanlar gobus resimlerini koysunlar artık
allahın izniyle 12yi doldurmus olcaz ya biraz rahatlayalım odullendirelim
renk katalım topigimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…