2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

hee canım yedim duaya çıkabilirizzzkaydirigubbakcemile

allahım kendimi düşünüyosam namerdim:uhm:CADIARZU tek düşündüğüm yemeklerin güzel olusu ve bebişlerimiz herseyden tatsın:ecrin_bebek: yoksaaa acıktığımdan aç gözlülüğümden falan değil:bbo: yanım rabbim sen buyuksun yedıklerımızın hepsı bebişlerimize gitsin onlara yarasın inş.:Saruboceq: lütfen:Saruboceq:lütfen:Saruboceq::roflol:sırnaşık şey

allahım kendimi düşünüyosam namerdim:uhm:CADIARZU tek düşündüğüm yemeklerin güzel olusu ve bebişlerimiz herseyden tatsın:ecrin_bebek: yoksaaa acıktığımdan aç gözlülüğümden falan değil:bbo: yanım rabbim sen buyuksun yedıklerımızın hepsı bebişlerimize gitsin onlara yarasın inş.:Saruboceq: lütfen:Saruboceq:lütfen:Saruboceq::roflol:sırnaşık şey

amin canımm işallah :Saruboceq:

kızlar cok fena oldum bı anda bütün kemıklerım ağrıyo cene elmacık bıle burnum bı akıyo bı tıkanıyo hapşırıcak gıbı oluyorum ama hapşıramıyorum sanırım grip oldum uykum var gözümü açamıyorum ne yapmalıyım ya

şifayı kapmışsın sen tatlım ya.yani bu durumd ilaç kullanamazsın.adaçayı falanda içme söktürücü etkisi olduğu için sakıncalıymış.ıhlamur falan iç onuda abartmadan.geçmiş olsun.

bugün benim de çok uykum var. eve gidince hemen uyumak istiyorum ama eşim izin vermiyor. çok karşı erken uyumama. ona sorarsanız midem uyandığım an çok bulanıyormuş ve ben eğer akşam şekerleme yaparsam midem bulanmayacaksa da bulanmaya başlıyormuş. yani midem bulanmasın diye uykusuz kalıyorum. herhalde canı sıkılıyor ben uyuyunca ondan istemiyor uyumamı.

aftabru benimkide oyle cok uyudugum icin gece uyku problemi yasadigimi dusunuyo bide buaralar derdim basımdan askin bulantı agrı sızı yuzume bakmıosun ilgilenmiosun benle dio sanki hamile olan o. dogmamis bebegimi kıskanıolar simdiden dertleri ne anlamadım ama mumkun mertebe konu oldugunda senin cocugun beni yoruyo vs diorumki alıssın duruma kıskanmasın :)

kızlar cok fena oldum bı anda bütün kemıklerım ağrıyo cene elmacık bıle burnum bı akıyo bı tıkanıyo hapşırıcak gıbı oluyorum ama hapşıramıyorum sanırım grip oldum uykum var gözümü açamıyorum ne yapmalıyım ya

canım hemileyken grip hafif atlatılır ama kendine i bakman lazım dinlenip istiraat et dicem oda zor senin için meyve çayı yap kendine elma ayva va ıhlamur limonla iç o çok ii geliyoo mümkünsede balla karıştır.geçmiş olsun şimdidenna.s. :emir_bebek:

aftabru benimkide oyle cok uyudugum icin gece uyku problemi yasadigimi dusunuyo bide buaralar derdim basımdan askin bulantı agrı sızı yuzume bakmıosun ilgilenmiosun benle dio sanki hamile olan o. dogmamis bebegimi kıskanıolar simdiden dertleri ne anlamadım ama mumkun mertebe konu oldugunda senin cocugun beni yoruyo vs diorumki alıssın duruma kıskanmasın :)

aynen benimki de benimle yarışıyor, benim ne şikayetim olsa onun da oluyor. hiç naz yapamıyorum valla. oysa ben beni şımartmasını bekliyordum. o ise sürekli gezelim tozalım arkadaşlar gelsin biz gidelim peşinde. sürekli organizasyonlar yapıyor. bense hep battaniye altında pineklemek film filan izlemek istiyorum. bana meyve getirsin filan diye bekliyorum o ise "hadi kalk meyve getir hem uykun açılır" diyor. oysa normalde çok yardımcıdır. bi haller oldu kendisine. resmen benim hamileliliğimi kıskanır gibi. herkes şimdi benim üzerime düşüyor ya, kendisi daha çok ilgi bekliyor.

Çok geçmiş olsun canım yaa.. İyice dinlen, benden sana tavsiye, tavuk suyuna çorba iç, hafif, az yağlı, ekşili. Hem midene iyi gelir hem de soğuk algınlığına!!

ya kızlar ben hiçbişey yiyemiyorum yiyebildiğim tek şey çubuk kraker çok açımmmm

seni çok iyi anlıyorum.. peynir ekmek domates falan?? Onlar iyi geliyo bana da..

Bende müthiş derecede yanma var kızlar. Bir de onu mu yesem bastırır, bunu mu yesem bastırır derken, bir yığın şeyden azcık azcık yiyip midemin bulanmasına neden oluyorum.

Progestan da sağolsun bulantı konusunda etkilerini gösteriyor. Perşembe doktora gidicem, perşembeye kadar içmiycem bakalım, lekelenme olacak mı? Olursa içerim 2 kutu bitti zaten..Hatta 3. kutudan da 1 plaka (10 tane) içtim. İnşallah lekelenmem..

aynen benimki de benimle yarışıyor, benim ne şikayetim olsa onun da oluyor. hiç naz yapamıyorum valla. oysa ben beni şımartmasını bekliyordum. o ise sürekli gezelim tozalım arkadaşlar gelsin biz gidelim peşinde. sürekli organizasyonlar yapıyor. bense hep battaniye altında pineklemek film filan izlemek istiyorum. bana meyve getirsin filan diye bekliyorum o ise "hadi kalk meyve getir hem uykun açılır" diyor. oysa normalde çok yardımcıdır. bi haller oldu kendisine. resmen benim hamileliliğimi kıskanır gibi. herkes şimdi benim üzerime düşüyor ya, kendisi daha çok ilgi bekliyor.

aynen benimkide onu getir bunu getir azcık yatsam yatma hayatın uyumakla yatmakla gecio gecen dedi misafir cagıralım caya dedim hic kimseyi gorecek halim yok suan istemiorum acık acık soyledim hem yatmak istiorum midem agzimda hemde cay servisi yapamam. senin 2 haftan benimde 1ayım var kurtulmaya bulantılardan ins

aftabru babymom size katiliyorum sanirim yavas yavas bi kiskanclik basliyo beylerde kaydirigubbakcemile3 ne zaman gayri ihtiyari karnimi oksasam, beni de sevvv diye sirnasiyor benimkiŞeniz.Bide su bulantilari anlamiyorlar hic, ne zaman bulantim var desem doktorun verdigi ilaci al diyor, bende kullanmak istemiyorum diyorum, o zaman doktor niye verdi diyor:1no2::mymeka:

merhaba arkadaşlar,
okumaktan yazmaya fırsat bulamıyorum. artık evde internete girmemeye çalışıyorum. işyerinde de fırsat olmuyor. öğle paydosunda okudum biraz biraz. aramızdan ayrılan olmuş, SALMAN cım çooook üzüldüm. ama çoğumuz yaşadık ve atlattık, allah sana da sabır versin. bundan sonra inşallah gönlüne göre olsun. bir daha hamile kalırsan da lütfen bize de haber et. ANGELEYES geçmiş olsun. nasıl bir trafik kazası bu? inşallah en kısa sürede iyileşirsin ve bebeğine bir zararı dokunmaz. haberdar et bizi.
herkes kilodan ve bulantılardan söz etmiş.aynı dert bende de var. bulantılarım çok fena. varsın olsun. 10 haftada 2 kilo almışım. kilom fazla değildi allahtan. hatta çok kişi zayıf bulurdu. o yüzden kiloyu da pek dert etmiyorum. ben en büyük derdim su içememek. keşke su için de kapsül yapsalar da günde bir tane hap yutup ihtiyacımı karşılasam. inanın bir bardak bile içmek istemiyorum. millet 3lt içiyormuş günde. çok imreniyorum.

herkese merhabalar
bende pek giremiyüorum evde dusuk tehlikesi ile yattıgım ve hala lekelenmelerim devam ettigi için ara ara da üolsa. salman mı ayrılmıs dusuk heralde :KK43:(( okumadım ben kaçırdım yazısını sanırım çok uzuldumm ;(( angeles çok gçmis olsun insallah kanaman devam etmiyordur herskey yolundadır sen kızın ve bebis için
arkadaslar dusuk tehlikesi ile karsı karsıya olmak korkunç bir his
lutfen bulantılardan sikayet etmeyin yorgunluktan is yapamamaktan hele hele kilüolardan hiç etmeyin bende ediyordum ve beterni beteri var hesabı insana dan diye oünuna çıkıyor allah yasatmasın kimseye çok zor birdurumn
şyarın dr a gidceğim umarım yine kalp atıslarını gorebiliriz

haklısın ESRAKO, hiç şikayet etmeyelim. zaten benim bir gün midem bulanmasa bu kez de "neden bulanmıyor, ne oldu" diye tasalanıyorum. yok yok ben razıyım bulansın isterse 9 ay. yeter ki onun iyi olduğunu bileyim. yarın doktordan sonra yaz muhakkak. inşallah herşey yolundadır.

ESRAKO, geçmiş olsun, istirahat vermiş doktor. kendine ve bebişine çok iyi bak. valla tam evde uzanıp film izlemelik bir hava var. bol bol film alıp izle. ya da bir dizinin tüm sezonlarını topla hergün 10 bölüm izle. vakit nasıl geçti anlamazsın. kafanı da dağıtmış olursun. ben ilk hamileliğimde raporluydum da sinema otoritesi olmuştum. izlemediğim film kalmamıştı. progesteron hapı almaman belki de iyi olmuş, o hap insanı allak bullak yapıyor. sarhoşmuşsun gibi.
aftabru çok sagol tavsiyelerin için simdilik kadın programları izlemek cazip geldi eminim birkaç gune sıkılıacagım bunlardan calıstıım için surekli degiisik geliyor programlar ama çogu bos programlar sıkılına kadar idare ediyorlar ama :) ondan sonra da filmlere geçeceğim aldım bil birkaç tane çok sagol yanıtın için

kızlar doktordan geldım bebegımı ve kalp atıslarını gördüm cok sevıncılıyım :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Allah herkese nasip etsın,gercı bız bı hafta gerıden gelıyoruz gec döllenmeden sebeb ama olsun doktor hersey normal şimdilik dedı.:teytey::teytey::teytey:
tahlıllerın sonucları gec cıkcaktı onları faxlıcaklar bıze.
bebegımin boyu tam olarak 12mm olmus.kızlar sızın ctrl niz kacdı hatırlıyomusunuz

minik kelebek gozun aydın
ben 6+6 da gittigimde bebek 10,81 mm idi ama benim erken dollenme catlatma ignem onuncu gun vurulmustu

X