2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar ya ortada sebep yokken bogulcak gibiyim sabahta cok sinirliydim isyerinden biriyle kapıstım uyus oluyorum bu psikolojimin degisip durmasına canım durup durup aglamak istiyo sizdede varmı.

bide sag tarafım batıo dunden beri neden olabilir acaba olan varsa yazsın bana lutfen

arkadaslar tamam yemekleri yazmasak ii olur hepimiz hamisiz ve okudugumuz an canımız isteyebilir bu cok tehlikeli lutfen yemek isimlerden mumkun mertebe bahsetmeyelim

Canim benim ne yazikki ilk 3-4ay kalorili ne yersek hersey bize yariyorkaydirigubbakcemile3bende yedikten sonra offf oluyorum , sonra bebis istedi diye teselli ediyorum:eek:bu gidisle doguma kadar kapilara sigmicam:CüvCüv::CüvCüv:

hiç sorma cnm ya kendımı engelleyemıyorum offffffffffff bıde bılıyomusun cnm cok sıkkın ya 17/18 de sınavım var ne yapıcam bıde karmında cıktı ne komik açıköğretım olsa tmmda okuluma gıdıcem göbişli göbişli ona değil sıkkınlıgım sınavlara fınaller cok onemlı ve 8 sınavım var sıkıldıkca yıyıyorum :KK43:senağlama

:ecrin_bebek: kızlar ne bu yeme çılgınlı yaaa yapmayın etmeyinn valla bana eşim böle giderse yuvarlanarak incen merdivenden diyo :roflol: şimdiden bu kadar yemeyelim yaaaçünkü 7 aydan sonra daha çok kilo alcaz Allah korusun ilerde problem olmasın bu yeme yüzünden

arkadaslar tamam yemekleri yazmasak ii olur hepimiz hamisiz ve okudugumuz an canımız isteyebilir bu cok tehlikeli lutfen yemek isimlerden mumkun mertebe bahsetmeyelim

ok tatlim haklisina.s. Buarada o ruh degisimleri bende alinganlik ve duygusallik seklinde var, cok hassas oldum bi filme, habere:1no2: yada ne bilim ufak bi yaziya agliyabiliyorum

arkadaşlar kaç aylık hamilesiniz ki böyle çok iştahlısınız benim hiç iştahım yok 2 aylık hamileyim ondan mı?

kızlar ya ortada sebep yokken bogulcak gibiyim sabahta cok sinirliydim isyerinden biriyle kapıstım uyus oluyorum bu psikolojimin degisip durmasına canım durup durup aglamak istiyo sizdede varmı.

bide sag tarafım batıo dunden beri neden olabilir acaba olan varsa yazsın bana lutfen

ya bende niye olmuyo kiiiii:çok üzgünüm:

norracım cok saol tatlım benim icim sıkılıo aglayasım var asbi oluyorum filmde haberde aglayan gorsem hemen aglıorum herseye ama cok kotu durum cokk bide bulantılar eklenince hayat cekilmez oluyo

macidecim herkeste olcak die bisey yok ben zaten baska olan varmı diye sordum

lilieth hepimiz 2-3 ay arası hamisiz sekerim bulnatımız olmadıgı zaman muthis aclık ve herseye saldırma hissi oluyo ama bulantı varken su dahi icemioruz boyle bi topluluguz biz bu topictekiler :)))

bende çok sinirliyim dün patronumu boğmak istedim bi an
birde eltimin her dediği laf batmaya başladı
eşimin laflarınada alınıyorum
öksürdüğümde be hapşıdığımda batmalar bedede oluyor ama hemen geliyor doktora sordum normal dedi

arkadaşlar kaç aylık hamilesiniz ki böyle çok iştahlısınız benim hiç iştahım yok 2 aylık hamileyim ondan mı?

Bende 2 aylik ama sanirim benim istah acliktan kaynaklaniyor, bulanti olunca hic bisey yiyemiyorum, bulanti gectigi anda onume ne gelirse saldiriyorum acliktan..Ozellikle de yemegi baskasi hazirlamis ve onume koymussa, cunku ozaman pisince cikan kokulardan ve mutfakdan da tiksinmiyorumcokacimcoookBu istahsizlik tamamen bulanti oldugu zaman, onun disinda geciyor...Zaten ben normaldede yemeyi cok seven biriydim, sanirim arasira kendim oluyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım oldu MACIDE ve DIDE cok tesekkur ederım bu aradada ben sınırımden tam 1 ekmek yadım bı parca kaldı onuda sımdı cokokrem surup yıcem ama dua edıyorum allahım bana yaramasın lütfen:Saruboceq: bebeğime yarasın dıye:roflol:

sinirlenince senin yanında bulunmamak lazım o zamankaydirigubbakcemile3inşallh bebişine yarar çokokrem gibi tatlı olur.ticker işi bizi gerdi ama sonunda başardık:teytey:

Merhaba herkese
dün doktora gittim, 7 haftalık sanyordum 5,5 -6 haftalık sın dedi doktorum galiba muhtemel doğum tarihi eylül olacak benimde ?
kalp atışlarını bende duyucam sanıyordum onu 3. ayda birlikte dinleriz şimdi gerek yok kalbi atıyor görünüyor dedi boyu 4 mm
testler yapıldı idrarda enfeksiyondan başka problem yok çok şükür,
tek kullanımlık bir ilaç verdi onun için
1 ay sonra tekrar gel dedi
ben hariç herkes dinledi kalp atışlarını bende duyucam sanıyordum doktorum sadece ultrasonla baktı
doktorumu değiştirmelimiyim ?

bebiğinin kalp atışını dinleyen arkadaşlar nasıl baktın ultrasonla dinletti size merak ediyorum

Bende 2 aylik ama sanirim benim istah acliktan kaynaklaniyor, bulanti olunca hic bisey yiyemiyorum, bulanti gectigi anda onume ne gelirse saldiriyorum acliktan..Ozellikle de yemegi baskasi hazirlamis ve onume koymussa, cunku ozaman pisince cikan kokulardan ve mutfakdan da tiksinmiyorumcokacimcoookBu istahsizlik tamamen bulanti oldugu zaman, onun disinda geciyor...Zaten ben normaldede yemeyi cok seven biriydim, sanirim arasira kendim oluyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayneeeeeeeen.pişirme işi aklıma gelince buz gibi soğuyorum.kayınvalidem gelecek haberi yok hamile olduğumdan.onlara nasıl yemek yapacağım onu düşünüyorum bir de 8-5 çalışıyorum.

benimde gece boyunca sağ tarafım battı hatta uykudan bile uyandım
rahmin büyümesinden diye biliyorum ben

bebiğinin kalp atışını dinleyen arkadaşlar nasıl baktın ultrasonla dinletti size merak ediyorum

bıtanem o nasıl doktor ya :eek:klava::eek:klava:sıgortamı o bahsettıgın senın ya tabıkıde değiştir :jeyyar:bnm dr. o kadar ii ki ben ne desem onu yapıyo ya bak bu cmrtesı gıdıcem 17 de gıdecektım aradım dayanıcam sanırım sınavlarımda var dedım hadı bakalım bu cmrtesı gel o zaman dedı bence ilgili bı dr tercih et cnm bnm

benimde gece boyunca sağ tarafım battı hatta uykudan bile uyandım
rahmin büyümesinden diye biliyorum ben

ya hatırlatmayın bıle burnumun dıregi hep sıcak ne olsada ağlasam gıbı hersey zoruma gıdıyo devamlı ağlıyorum ve kaynanamın dediği ii kötü her sey batıyo senağlama of ya ne olucak bu halımız acep

tabi tabii ye ye ondan sonra bana yaramasın ölemii :roflol:işallah . ama birazdan bende yicem bnde çok cokacimcoook.yedikten sonrada :Saruboceq: dua ya çıkarız bize yaramasın diye:emir_bebek:

canım yedınmı duaya çıkıcaz ya o açıdan sordum:Saruboceq: başlıyayımmı ben yoksa kaydirigubbakcemile3:roflol:

o zaman bende gitcem yarın. doktoru arayım söyleyim. 7+3 oldu görüürm herhalde artık. zaten ben daha bebişi de görmedim kesesi vardı yolk sac da vardı kendi pek belli değildi ondan stres yaptım biraz da dua edin...

Inasallah bebsini gorur o pit pitlarini da duyarsin, tum duygularin degisiyior bi anda o zaman:CüvCüv:

o zaman bende gitcem yarın. doktoru arayım söyleyim. 7+3 oldu görüürm herhalde artık. zaten ben daha bebişi de görmedim kesesi vardı yolk sac da vardı kendi pek belli değildi ondan stres yaptım biraz da dua edin...

hiç stres yapma canım ama beklemene gerek yok biran önce git ve bebişinin kalp atışlarını duy geç bile kaldın bence:eek:

X