2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

görünür hale gelmesi lazım kii kopyalayabilsin bnde denedim olmuyo çün:1no2:küü

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bende ıstıyom nerende ne yok kızlar yasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama bak bebişimde cok üzüldü :ecrin_bebek::1no2:mirmirmirmir

orda Ticker Tybybes var ordan istediklerini seç.sonra aşagı in 2 oldugu yeri seç.burdanda bitane seçiyosun sonra 3 cü aşama.date of death bölümüne bebigin doguca zamanı yaz sonrada crete ticker bas orda çıkanı kilo takip bölmene kopyala ama öncekini sil.umarım anlatabilmişimdir.başarılarkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
evt çıkmamış bideTckerShack.com dene

aman ya orasıda olmıyo bende bı acıktım sımdı evden zeytınle kasar getırmıstım bıde gıttım ekmekle cıkokrem aldım ekmege sur sur ye zeytın kasar hmmm ekmegın yarısı bıttı bıle kendımı durduramıyom cok guzel neyse yemege devamcokacimcoook

ohhhh afiyet olsunn yarasınnnnnnnhihoyyyt

kizlar gunaydinnn, dunku su boreklerinin ardindan midem bugun cok fenaaaa(((neye baksam midem bulaniyor, yemek resminden bile, halbuki dun lopur lopur goturmustumm, ilac mi alsam caba?? doktorum bi hap verdi iyi geliyor ama dayanabildigim surece kullanmak istemiyorum( uff kararsiz kaldimm....

http://www.babysfirstsite.org/ ilk kısım
newtickers/ticker/133506.birthdue.png ikinci kısım bütün halinde verdiğimde ortasını kesiyor.bunları arka arkaya yapıştır.ilk kısımdan sonra ikinci gelsin.

Son düzenleme:

cokacimcoook yerken çok güzelde işte onun sonrası çok fenaa :çok üzgünüm:geçmiş olsun canım.bn bişey içme derim dayanabildigin kadar dayan şekerli şeyler içmeyi dene

http://www.babysfirstsite.org/ ilk kısım
newtickers/ticker/133506.birthdue.png ikinci kısım bütün halinde verdiğimde ortasını kesiyor.bunları arka arkaya yapıştır.ilk kısımdan sonra ikinci gelsin.

canım oldu MACIDE ve DIDE cok tesekkur ederım bu aradada ben sınırımden tam 1 ekmek yadım bı parca kaldı onuda sımdı cokokrem surup yıcem ama dua edıyorum allahım bana yaramasın lütfen:Saruboceq: bebeğime yarasın dıye:roflol:

Canim benim ne yazikki ilk 3-4ay kalorili ne yersek hersey bize yariyorkaydirigubbakcemile3bende yedikten sonra offf oluyorum , sonra bebis istedi diye teselli ediyorumbu gidisle doguma kadar kapilara sigmicam:CüvCüv::CüvCüv:

nora sen mi yaptın suböreği? orda bulunuyor mu yoksa bu tür şeyler? ben sodalı yapıyorum böreği aynı suböreği gibi oluyor tadı. ve sadece 15 dk alıyor hazırlaması, pişirmesi de 45 dk

tabi tabii ye ye ondan sonra bana yaramasın ölemii :roflol:işallah . ama birazdan bende yicem bnde çok cokacimcoook.yedikten sonrada :Saruboceq: dua ya çıkarız bize yaramasın diye

nora sen mi yaptın suböreği? orda bulunuyor mu yoksa bu tür şeyler? ben sodalı yapıyorum böreği aynı suböreği gibi oluyor tadı. ve sadece 15 dk alıyor hazırlaması, pişirmesi de 45 dk

Yok canim nerdee bende mutfakta o kadar zaman gecirebilmek bu bulantiyla:çok üzgünüm:sag olsun kayinvalidem yeni yil tatili icin gelmisti o yapti, guzel de yapar allah icincokacimcoook, bende taze taze firindan sicacik cikinca ustune yanina bal surup goturdum, daha da yerdim de "bi dur" dedilerkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3o
o sodali boregi bende yapiyorum ya cok guzel oluyor, ay bugunde ondan mi yapsak-tatlicadiarzu- su bulantilar gectigi anda neye saldircagimi bilemiyorum, nutellali ekmek mi dersin artik evde ne bulursamkafamçokkarıştı

canım bak şimdi ben evden zeytınle kasar getırmıstım bıde gıttım ekmekle cokokrem aldım ekmege sur sur ye zeytın kasar hmmm ekmegın hepsı bıttı bıle kendımı durduramıyom cok guzel ya bıde benı düşün cnm bi parcası kalmıstı ohhhh onuda yedım ama güdü gibi şişicem ben ne olucak bnm bu halım sen yıne arada yıyıyon bn herdaım once cnm ıstemıyo bı başlayınca duramıyorum bu arada ılaç alma bıtanem olurmu dayanmaya calış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…