2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ben de 4 hafta 5 günlük hamileyim.. ilk iki günlekelenmem oldu doktoru aradım hemen progeston başla dedi 4 adet alıyorum... henüz miğde bulantım yok.. ne zaman başlar bilmiyorum... bana da bol su iç dedi. Folbiol alıyorum 5mg günde. Onun dışında vitamin yazmadı unuttu mu acab yoksa erken mi?

ben de 4 hafta 5 günlük hamileyim.. ilk iki günlekelenmem oldu doktoru aradım hemen progeston başla dedi 4 adet alıyorum... henüz miğde bulantım yok.. ne zaman başlar bilmiyorum... bana da bol su iç dedi. Folbiol alıyorum 5mg günde. Onun dışında vitamin yazmadı unuttu mu acab yoksa erken mi?

slm cnm hoşgeldina.s. henüz daha erkendir bana vermemişti dr folic plus vermişti sadeec kalp atışından sonra vercek dr..mide bulantıusı içinde erken ve dua et ki olmasın çok fena bişi tadını çıkar bol su iç günde 2 lt su içmeye çalış bende başta oh ne güsel diyodum bol bol su içiyodum şimdi ne mümkün ağızdan alınan herşeyden nefret ettim...bebişlerimiz sağ olsun:emir_bebek:onları sağlıkla hayırla kucaklarmıza alırız inşallah allahın izniyle:Saruboceq:

Bende agustos ayında dogum yapıcam allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaslar sabırsızlıkla beliyorum o günü

Sağol Tuana verdiğin bilgiler için...Adacım dediğin gibi umarım hepimiz sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz... Ya bu arada egzersiz yapıyor musunuz,ben düşer filan diye korkudan yürümek bile istemiyoum

kızlar doktordan geldım bebegımı ve kalp atıslarını gördüm cok sevıncılıyım :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Allah herkese nasip etsın,gercı bız bı hafta gerıden gelıyoruz gec döllenmeden sebeb ama olsun doktor hersey normal şimdilik dedı.:teytey::teytey::teytey:
tahlıllerın sonucları gec cıkcaktı onları faxlıcaklar bıze.
bebegımin boyu tam olarak 12mm olmus.kızlar sızın ctrl niz kacdı hatırlıyomusunuz

minik kelebek; allah kucağına da almayı nasip eder inşallah bana daha ultrasonda bakılmadı, daha 4 hafta 5 günlüğüm... cuma gidecem inşalla kalp atışı duyuluyordur ben de çok heyecanlıyım...

benim pantolonlarım sıkıyo size de oldu mu?
evet canım maalesef daha co0k basındayız ama sanırım gazdan dolayı sıkıyo.bende hep rahat kesım bişeler giyiyorum
kızlar merhabalar...
ya benim minik 7+1 oldu kalp atışlarını artık duyabilir miyim acaba çok merak ediyorum ilki düşük olunca çok tedirginim. eşim de sinir oluyor bi rahat bırak şu bebeği diye. 7. haftada karından duyan oldu mu acaba? 1 hafta daha mı beklemem lazım..
canım muhtemelen duyarsın ama vajınal bakarlarsa garantı olur.gercı bugun ben 7+6 yım (aslında 8+6yım ama bıu hafta gec döllenme olmus)apdomınal baktı doktorum ve bebegımı gördük boyuda 12mm olmus

:1hug:
minik kelebek; allah kucağına da almayı nasip eder inşallah bana daha ultrasonda bakılmadı, daha 4 hafta 5 günlüğüm... cuma gidecem inşalla kalp atışı duyuluyordur ben de çok heyecanlıyım...

amın canım inşallah hepimize nasip olur hayırlısıyla kucagımıza almak.senınde baya yenıymıs,bazılarının erken döllenme olunca duyuluyo kalp atısları, senın baya küçük ama muhtemelen kesesını cok rahat görürsünüz

kızlar doktordan geldım bebegımı ve kalp atıslarını gördüm cok sevıncılıyım :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Allah herkese nasip etsın,gercı bız bı hafta gerıden gelıyoruz gec döllenmeden sebeb ama olsun doktor hersey normal şimdilik dedı.:teytey::teytey::teytey:
bebegımin boyu tam olarak 12mm olmus.kızlar sızın ctrl niz kacdı hatırlıyomusunuz

ben 7+6 iken ctrl 18mm cikmisti, normal olmadigi icin doktor erken döllenmiş olduğumu bu ölçüme göre 8+4 olduğumu söylemişti. demek ki sen de 7+5 filansın. normal yani boyu. zaten anormal diye bişey yok, ctrl ye göre bebeğin kaç haftalık olduğuna karar veriyorlar. bir hafta artı eksi oynayabiliyor erken ya da geç döllenme durumuna göre. pek çok arkadaşımızda geç döllenme olmuş. içini ferah tut, gayet iyi.

Kızlar ben size katıldım ama siz ağustos annelerisiniz ben eylül ilk hafta:)) aranıza sıyrılıverdim, napim eylülü açan olmamış.. ben de sizin tecrübelerinizden faydalanayım olmaz mı:)

Kızlar ben size katıldım ama siz ağustos annelerisiniz ben eylül ilk hafta:)) aranıza sıyrılıverdim, napim eylülü açan olmamış.. ben de sizin tecrübelerinizden faydalanayım olmaz mı:)

Gel guzelim gel:))zaten bu agustos ayinin bastakileri temmuz'a, sondakileri eylul'e kayabilir..Herkes tam gunude doguracak diye bisey yok 1-2 hafta gec arken oynama olabiliyormus:CüvCüv:, belki sende agustos'a denk gelirsin:))):ecrin_bebek:

Minik kelebek cok sevindim, bu muhtesem bi duygu, benim diger randevum 3 hafta sonta nasil sabredicem bilmiyorum bebisimi gormeye....

kızlar merhabalar...
ya benim minik 7+1 oldu kalp atışlarını artık duyabilir miyim acaba çok merak ediyorum ilki düşük olunca çok tedirginim. eşim de sinir oluyor bi rahat bırak şu bebeği diye. 7. haftada karından duyan oldu mu acaba? 1 hafta daha mı beklemem lazım..

Duyarsın canım. 7. haftadan itibaren karından duyuluyor. Ben geçen hafta duymuştum.

benim pantolonlarım sıkıyo size de oldu mu?

evet, en bol pantolonumu giydim bugün, patlayacak gibiydim.. 66 kiloyla hamile kaldım, o kadar dikkat ediyorum, gene de davul gibiyim..

ben artik pantolon giymiyorum cok sikyor oturunca falan, ya bol bi etegim var onu yada elbise giyiyorum likrali, cok iyi geliyor.Ya bide bisey sorucam bu kadar erken karin cikmasi normalmi, benim karnim cabuk buyucak gibi, gerci gaz da var ama, ne biliyim, eskiden hic gobegim yoktu, simdi bi tuhaf geliyor...

Gaz, ödem, kabızlık, 4 - 5 aylık gibiyim. :KK43:

Canım benim çok sevindim.:) Allah herkese nasip etsin..12 mm ha? Koskoca olmuş sıpa :)

Tabii ki de olur bebişim, olma mı, istediğini sor, cevaplarız.. Hamişliğin hayırlı olsun, allah hepimizinkini tamamına erdirsin inşallah!!!

Kızlar hepimizin ortak derdi mide yanması. Benim dr arada anti asit (talcid-rennie) kullanabilirsin demişti. Ama çok da içmek istemiyorum. Ama midem mahfetti beni yaaa.. Bulantı değil ama ağzıma kadar yanıyo midem :KK43:

kızlar meraba.1 haftadır yokum farketmediniz aşkolun yani.
1 haftadır raporluyum evdeyim yatıyorum.korktuğum başıma geldi ve benimde kanamam oldu.gece acilden hemen doktor gittik.düşük tehlikesi filan dedi.progestan verdi.günde 3 tane iç dedi.ertesi gün gittim kendi doktorumla konusmaya ama cok yoğunmus doğumları filan varmıs die görüşemedim.çarşamba kendi doktorumla randevum var.onunlada konusmak istiyorum.şimdi sürekli yatmama rağmen kahverengi akıntılarım oluyo.cok korkuyorum cokkk.ne bel ağrım var ne başka bişey.neden oluyo anlamıyorum.iyice doktorla konusmam lazım.sizlere üzülüyodum ama insanın kendi başına gelince kafayı yiyo resmen.hiç iyi değilim hiçsenağlamasenağlama

kızlar 4 kilo almışım benimde göbiş 5 aylık gibi kocaman banada doktor folicplus günde üç kere içmek senin için zor olur dedi folbiol verdi hem iyi hemde daha rahat edersin dedi.benimde kontrole 2 haftam var ama erken gitmeyi düşünüyorum meraktan büyümüşmü kuzuşum diye .

ben 7+6 iken ctrl 18mm cikmisti, normal olmadigi icin doktor erken döllenmiş olduğumu bu ölçüme göre 8+4 olduğumu söylemişti. demek ki sen de 7+5 filansın. normal yani boyu. zaten anormal diye bişey yok, ctrl ye göre bebeğin kaç haftalık olduğuna karar veriyorlar. bir hafta artı eksi oynayabiliyor erken ya da geç döllenme durumuna göre. pek çok arkadaşımızda geç döllenme olmuş. içini ferah tut, gayet iyi.

saol canım.evet doktorum zaten 12mm oldugu için 7+5 sin dedi.ama 8+4 olsaydım kac olcaktı dıe merak edıyorum tesadüfen sen cvplamıssın.:1hug: neyse ınsallah testlerımde normal cıkar tam rahatlarım:CüvCüv:

1 haftadır raporluyum evdeyim yatıyorum.korktuğum başıma geldi ve benimde kanamam oldu.gece acilden hemen doktor gittik.düşük tehlikesi filan dedi.progestan verdi.günde 3 tane iç dedi.ertesi gün gittim kendi doktorumla konusmaya ama cok yoğunmus doğumları filan varmıs die görüşemedim.çarşamba kendi doktorumla randevum var.onunlada konusmak istiyorum.şimdi sürekli yatmama rağmen kahverengi akıntılarım oluyo.cok korkuyorum cokkk.ne bel ağrım var ne başka bişey.neden oluyo anlamıyorum.iyice doktorla konusmam lazım.sizlere üzülüyodum ama insanın kendi başına gelince kafayı yiyo resmen.hiç iyi değilim hiçsenağlamasenağlama

geçmiş olsun kendine dikkat et canıma.s. hep iyi düşün stres yapma sakın kafandada sürekli ne olacak düşüncesi olmasın başka meşguliyetler bul film filan izle komediyi tercih et bence bak çok iyi gelecektir.dualarımız hepimiz için :Saruboceq::Saruboceq:

canım inşallah düzelır hersey yoluna girer.nasıl bır duygu oldugunu cok iyi bilirim.gece doktora gıdınce ultrasonla bakma şansınız oldumu?kalp atısları falan nasıldı,gercekten üzüldüm şimdi demekkı 12.haftaya kadar kanamamız olabılır heran.sen suan 10.haftanın içindesın galıba.neyse sen bol bol dinlen inşallah bebegın senı hıc bırakmıycak,sımsıkı tutuncak annesıne.iyi düşün iyi olsun inşallah

kızlar ya bende şimdi cok heveslendım ya bebişim en son 5 mm dı şimdi 8+5 olduk ve daha randevu tarıhım gelmedı çatlıcam ya 14 de gıdıcem :KK43:

Minik kelebek canım tebrik ederim inş. Bizde duyarız bebişlerimizin kalp atışlarını kimbilir ne güzel bi duygudur allahım herkese nasip et bu duyguları bende 5 haftalıkken gittiğimde bebişim 9mmdi çok mu büyük acaba

X