2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

benim pantalonlarım sıkmıoda düğmesini kapatınca baskı oluo sanki patlıcakmışım gibi. hamile pantalonu aldım.çok rahatlar.hem karında gaz şişlik oluo.düğme kapatamıorum artık.lastikliler çok ii geldi.bacak kısımları normal ama mide aktiviteleri mafetti hehehhehe

ben de aynısını sorucam.ne zaman kalp dinlemeye gidelim

kızlar açımmmmmm yaaaaaaa cokacimcoook korkudan bişey yiyemiyorumm:çok üzgünüm:

kızlar merhabalar...
ya benim minik 7+1 oldu kalp atışlarını artık duyabilir miyim acaba çok merak ediyorum ilki düşük olunca çok tedirginim. eşim de sinir oluyor bi rahat bırak şu bebeği diye. 7. haftada karından duyan oldu mu acaba? 1 hafta daha mı beklemem lazım..

benim ilk hamileliğimde tam 7 haftalıkken duyulmuştu kalp atışları.şimdi 2. gebeliğim bugün 7+2 oldu 16 00 da randevum var.hayırlısı:a015:

kızlar merhabalar...
ya benim minik 7+1 oldu kalp atışlarını artık duyabilir miyim acaba çok merak ediyorum ilki düşük olunca çok tedirginim. eşim de sinir oluyor bi rahat bırak şu bebeği diye. 7. haftada karından duyan oldu mu acaba? 1 hafta daha mı beklemem lazım..

Canim benim 7+2 de vaginal ultrasonla duyuldu kalp sesleri, ama karindan da duyulur mu bilmiyorum ama pek sanmam karindan duyulabilsin...:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

benim pantolonlarım sıkıyo size de oldu mu?

ben artik pantolon giymiyorum cok sikyor oturunca falan, ya bol bi etegim var onu yada elbise giyiyorum likrali, cok iyi geliyor.Ya bide bisey sorucam bu kadar erken karin cikmasi normalmi, benim karnim cabuk buyucak gibi, gerci gaz da var ama, ne biliyim, eskiden hic gobegim yoktu, simdi bi tuhaf geliyor...

kızlar merhabalar...

ebrarcım artık vakti geldi ben 6 haftalıkta duydum bebişimin pıtpıtlarını banada dua edın lütfen ense kalınlığı yaptırıcam veeeeee ayın 14 de randevum var su anda 8+5 im rabbim hepimize kolay ve normal doğum nasip eder inş.:Saruboceq:

benim pantolonlarım sıkıyo size de oldu mu?

bitanem bebiş ne kadarlık benımde artık pantolonlarımın düğmesi kapanmıyo ama hamıle kıyafetı almaya utanıyorum sankı daha cok erkenmıs gıbı gelıyo ne yapıcam bılmıyorum ya :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

kızlar merhabalar...

merhaba ebrar.ben tam 7 haftalıkken kalp atışını görmüştüm.duymadım ama gördüm.doktor dinletmedi.atışların grafiğini verdi.ondan sonra da gitmedim doktora 12. haftada gel dedi ikili tarama testi için. benim de ilki düşüktü hiç tedirgin olma.hepsi aynı olacak diye bir şey yoka.s.

kızlar açımmmmmm yaaaaaaa cokacimcoook korkudan bişey yiyemiyorumm:çok üzgünüm:

heheh canım meyve ye. ya da yoğurt içine kızarmış ekmek koyuorum parça parça.midemi bulandırmıor.hem de yoğurt yemekte lazım.az yağlı aldım süt ürünlerini.bol bol yiorum :eek:

bitanem bebiş ne kadarlık benımde artık pantolonlarımın düğmesi kapanmıyo ama hamıle kıyafetı almaya utanıyorum sankı daha cok erkenmıs gıbı gelıyo ne yapıcam bılmıyorum ya :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

7+2 günlük ama maşallah 4 aylık gibikafamçokkarıştı

ben artik pantolon giymiyorum cok sikyor oturunca falan, ya bol bi etegim var onu yada elbise giyiyorum likrali, cok iyi geliyor.Ya bide bisey sorucam bu kadar erken karin cikmasi normalmi, benim karnim cabuk buyucak gibi, gerci gaz da var ama, ne biliyim, eskiden hic gobegim yoktu, simdi bi tuhaf geliyor...

dr a sordum normal dedi hihoyyyt

kızlar ya dün varya 3 insanın yiyeceği yemeği yedim ne olucak bnm halim bilmem bu arada finallerım yaklaştı 17/18 da sakaryaya gidicem tamda dr. çağırdığı güne denk geldi bende başka bı yere 14 de gıdıcem renklı ultrasona giricem meraktan ölüyorum ya :)

heheh canım meyve ye. ya da yoğurt içine kızarmış ekmek koyuorum parça parça.midemi bulandırmıor.hem de yoğurt yemekte lazım.az yağlı aldım süt ürünlerini.bol bol yiorum :eek:
şimdi yicem zaten ama midem yanıyooo artık aldırmicam vallaa kaydirigubbakcemile

7+2 günlük ama maşallah 4 aylık gibikafamçokkarıştı

bitanem kaç kilosunkı bende oyleyım 8+5 ama sankı 4 aylık gıbı göbeğim varbenneyaptımki amaaaan ne yapim takmıyorum ya:icecream: yemeğe devam helekı dun abarttım sanırım ders calısırken otururken hıc sasmazcokacimcoook:kahve:

kızlar merhabalar...

canım duyman lazım.ben 6 haftalıkken hem gördüm hem duydum pıt pıtları.çok heyecan vericiydi.süperrrrrr:CüvCüv:

bitanem kaç kilosunkı bende oyleyım 8+5 ama sankı 4 aylık gıbı göbeğim varbenneyaptımki amaaaan ne yapim takmıyorum ya:icecream: yemeğe devam helekı dun abarttım sanırım ders calısırken otururken hıc sasmazcokacimcoook:kahve:

şöyle bu aylarda alıp uzun süre giyebileceğimiz ürünler var mıdır acaba.bu hafta sonu bulamadım ben.2 tane penye aldım sadece.pantolonun içinde patlayacak gibi oluyorum.en rahatı düşük belli etekler oluyor.ayy bi de dayanamayıp bebişimi battaniye aldım.almayayım diyorum ama nereye kadar...

canım duyman lazım.ben 6 haftalıkken hem gördüm hem duydum pıt pıtları.çok heyecan vericiydi.süperrrrrr:CüvCüv:

canım sanırım aynıyız 8+5 bnm senın ay ben gıdıcem 14 de bakalım cok merak edıyorum bayada oldu gıtmeyelıde en son 5 mm dı bebişim hihoyyytŞeniz:CüvCüv:

:QUOTE=mercimekim;4776227]canım duyman lazım.ben 6 haftalıkken hem gördüm hem duydum pıt pıtları.çok heyecan vericiydi.süperrrrrr:CüvCüv:[/QUOTE]

bnde duyamam diye gitmedim dr 3 hafta demişti 1 hafta kaldı heycanla baekliyorum vallaaa:dance:

valla ben de takmıyorum hiç umrumda değil alacağım kilolar.2 hafta önce 55 kiloydum şimdi bilmiyorumsırnaşık şey

ben kalp atışlarını 6+4 iken vajinal ultrasonla gördük doktor dinletmedi şimdilik bizim için görmek yeterli dedi 8+0 iken ise doktor dinletti

X