2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

aa en favori dizim herkese tavsiye ederimkaydirigubbakcemile2

mrb arkadaşlar.benimde bebişin dogumu Agustos ayında.inş hayırlısıysa kavuşalım bebegimize saglıklı ve sapasaglam şekilde:)

günaydın kızlar ya ben sanırım 6.haftaya girdim bu hafta fakat bende ne ağrı var ne bulantı gerçi oluncada şikayet ediyoruz ama korkmaya başladım henüz daha bebeğimin kalp atışını duymadık doktor cumartesi yada pazartesi gel dedi ama ben tedirginim

slm hiç şikayet etme bnce bnde yok diye seviniyodum :teytey:ama son 2 ve3 gündür acayip midem yanıyo agrıyo bulanıyo hepsi var yanii ne yersem mideme dokunuyoo,o yüzden hiç şikayet etme bnce -tatlicadiarzu-

Kizlar gunaydin, 10gunluk noel tatili sonrasi bugun ise baslamak cok zor geldi, bir de heryer bembeyaz, kayicam dusucem diye korkuyorum yururken midem deseniz yine ayni, yaniyo, bulaniyo cok tuhaf, hic istahim yok ama acim...Nasil bir duygudur bu boyle, istah olmadan ac olmak:)))
Yeni gelen arkadasim hosgeldinn...

ben de aynı durumdayım 3 gündür yataktaydım bugün az da olsa kendime gelebildim midesi bulanmayana ne mutlu

aynen ben de açım ama canım hiç bir şey istemiyor.hele öğlenleri hiç bir şey görmek istemiyorum.eşimle aynı işyerinde çalışıyoruz.o yemeğe gidiyor ben de simit ayrana talim.yapacak bir şey yok.bebişlerimiz sağlıklı olsun yeter ki

canım aynı yazıyı 5 gün önce ben yazmıştım. midem hiç bulanmıyor ne uyku ne bişi.sonra yılbaşı gecesi 6. haftama girdim ve o geceden beri yemek görmek istemiorum.tiksiniorum her türlü yiecekten.ve uyuorum artık devamlı.galiba hormonlar 6 . haftaya kadar acıolar bize. ama şimdi o yazdıklarıma pişmanım hhehehe gerçi hamile olduğumu hatırlatıor bu bulantılar tiksinmeler. o yüzden her sabah kalktığımda hemen hatırlatıor kendini. sen de bekle az kaldı başlıorrrrrrr.

Cevap veren herkese teşekkür ederim insan korkuyo işte hiç bişey hissetmeyince acaba bebişim yaşıyomu falan diye tedirgin oluyo bi kalp atışınıda duysam rahatlıcam 1 hafta nsl sabredicem bilmiyorum

bende de tam tersi sabah hiç bişi olmuyo kalktığımda ama kahvaltıdan sonra başlıyo o iğrenç tat taki gece uyuyana kadar berbat bişi bu ...yemek görmek hiç istemiyorum sebze yemeklerine bayılırdım ben nefret ettim... iskendere bayılırım geçen yedim ama bi daha istmem kendimi zorluyorum yiyorum ama aç diilim ama midem hep yemkj istiyo sanki nere gidiyo yediklerim bastırmak istiyorı o kötü tadı yok banamsın demiyo..arkadaşım 6 aylıkj hamile bende hala o kötü tat var diyo sanırım bebişim gelen kadar bu bende devam edecek sağlıkla hayırla gelsinlerde ...

6 ay mi?? ben bikac hafta daha nasil disimi sikicam derken 6 ay nasil dayanirim bu bulanti ve yanmalara, insallah 10-12.haftada kesilirler:çok üzgünüm:Eskiden yemekten ve yapmaktan nasil keyif alirdim, o gunlere donmek, guzel yemekler yapip yemek istiyorumcokacimcoook

Cevap veren herkese teşekkür ederim insan korkuyo işte hiç bişey hissetmeyince acaba bebişim yaşıyomu falan diye tedirgin oluyo bi kalp atışınıda duysam rahatlıcam 1 hafta nsl sabredicem bilmiyorum

cnm hiç tedirgin olma aksine dua et midem bulanmasın diye...ablam 3 çocuk doğurdu hiç birinde bişi anlamdı bu bünye yapı hormaon meselesi...inşallah kalp atışarını görceksin pıtırcığının...allahın izniyle..:Saruboceq:

bugün kasıklarım sızlıo çok.ve çok akıntım var su gibi.daha önce bu kadar deildi.kızlr normal mi

ahhh canım inş.duyarım ağzın bal yesin ama cumartesiye kadar nsl sabredicem bilmiyorum

bugün kasıklarım sızlıo çok.ve çok akıntım var su gibi.daha önce bu kadar deildi.kızlr normal mi

olası regl tarıhın olabilirmi. her regl donemimizde aynı sıkıntıları yasayacakmısız

ne oluyosa 6.haftadan sonra oluyo ins sende olmaz ama cokta dillendirme felegin sasar birden canm cok nazar oluyo bu konularda

ayın 11 i olası regli zamanım yani daha var aslında. bacaklarımı filan geremiorum ki ben sabahları kalkarken gerilerek kalkarım her zaman.1 aydır gerilemiorum cnım acıo.sanki kaslarım kopucak gibi.ben de yapmıorum . hamiel olduğumu bilmediğim dönemde kasları nassı ağrıordu kızlar. sanki her gün 2 saat koşmuşum gibi.o ağrılar bazen girior hala ara sıra.

kızlar merhabalar...
ya benim minik 7+1 oldu kalp atışlarını artık duyabilir miyim acaba çok merak ediyorum ilki düşük olunca çok tedirginim. eşim de sinir oluyor bi rahat bırak şu bebeği diye. 7. haftada karından duyan oldu mu acaba? 1 hafta daha mı beklemem lazım..

o akinti zaman zaman bende de cok oluyor, sizlama ise arasira ama tabi herdaim siddetli bir gaz sancim oldugundan pek hissetmiyorum o gerilme tarzi agrilari...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…