2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar merhaba dün giremedim doktora ordanda kayınvalideme gittim
doktorum çok güzel şeyler söyledi ben dün 9+5 olarak biliyordum ama doktor 10+0 dedi çok şükür 10bitti 11.haftadayız bugün 10+1 olduk
kızlar inanamadım ama bebişim artık minik bir insana benzemişti artık şekillenmiş ve kollarını oynatıyordu doktorum her şey yolubda dedi bir sorun gözükmüyor maşallah dedi 2 hafta sonra ikili test için çağırdı ikili test yapmak isteyip istememe kararını bana bıraktı çok şükür şimdilik her şey iyi inşallah hep böyle gider

günaydınnnnnnnnnnnn nasılsınız güzel hamişler bnm midem yanıyo yaaaaaaaa :çok üzgünüm: napcam bölee ya:uhm: işallah siz isinizdirr:

benim mide problemim zaten hep vardı reflü ve gastrit var bende hamilelikte dahada azdı yanma ekşime hazmetmeme yediklerimin geri gelmesi en çok mideden çekiyorum ama bulantılarım hemen hemen kalmadı bir kaç gündür

kızlar meraba yeni yılın ilk gününde geçirdiğim trafik kazası sonucu bebeğimin durumu riske girdi bir gün hastanede yattım dün çıktım şu anda istirahat verdi yatıyorum bebeğimin düşme tehlikesi var kazadan sonra kanamam oldu çünkü yüzümü vurduğum içinde yüzüm dagıldı biraz kızımın psikolojisi bozuldu morelim çok bozuk dua edin bana inşallah bebeğim beni bırakmaz kendinize iyi bakın ara ara takip etmeye çalışırım hoşçakalın

çok geçmiş olsun dikkat kendine kızına ve bebeğine

salman çok geçmiş olsun bu benim ikinci hamileliğim ama ilk ikisi de dış gebelik olduğu için hem bedensel inanılmaz acı hem ruhsal.ama bak şimdi hamileyim bir çoğumuz kötü deneyimler yaşamış burada
kendini toparla kafanı dinle yine hamile kalacaksındır

selam arkadaşlar buraya yeni üye oldum 6 haftalık hamileyim.burada sizinle mutluluklarımı hüzünlerimipaylaşmak istiyorum.herkese tekrardan selamlar diyorum.:)

hoş geldin canım aramıza

Kızlar benim annem, rahmetli anneannemin kopyası. Ben de annemin kopyasıyım. Sanırım kızım olursa o da benim kopyam olacak :) Biz de genler azcık baskın mı, nedir? Görümceme benzemesin valla, döve döve yola sokarım kaydirigubbakcemile3

Şaka bir yana, ama görümcem gerçekten koca totolu, ağır kanlı bir tip, gezmeye çıktığımızda bile kriz geçiriyorum..

delikafaduldenal benden de o kadar canım.rabbim hayırlısını versin.çok güldüm

kızlar merhaba dün giremedim doktora ordanda kayınvalideme gittim
doktorum çok güzel şeyler söyledi ben dün 9+5 olarak biliyordum ama doktor 10+0 dedi çok şükür 10bitti 11.haftadayız bugün 10+1 olduk
kızlar inanamadım ama bebişim artık minik bir insana benzemişti artık şekillenmiş ve kollarını oynatıyordu doktorum her şey yolubda dedi bir sorun gözükmüyor maşallah dedi 2 hafta sonra ikili test için çağırdı ikili test yapmak isteyip istememe kararını bana bıraktı çok şükür şimdilik her şey iyi inşallah hep böyle gider

canım cok sevındım hadı hayırlı olsun.ayy kolları bacakları olsmus dimi,ne güzel bı duygudur kımbılır.Allah ım bizede nasip etsın inşallah bu duyguları tatmayı.... yarın randevum var bakalım doktordan iyi haberlerle dönmek nasip olsun inşallahhhhhhhhhh

benim de kondisyon aletlerim var ben de çalışaym o zaman.her zaman yediklerimi yiyorum ama 1,5 kilo almış görünüyorum ya.bir de arkadaşlar ben hep kepe ekmeği yerim doktoruna soran var mı? sakıncası yoktur inşallah.
bu arada comely doktorum bana 12. haftada gel 2 li test için dedi.kan tahlili şelinde oluyor.bir de ultrasondan ense kalınlığına bakılacak canım

canım cok sevındım hadı hayırlı olsun.ayy kolları bacakları olsmus dimi,ne güzel bı duygudur kımbılır.Allah ım bizede nasip etsın inşallah bu duyguları tatmayı.... yarın randevum var bakalım doktordan iyi haberlerle dönmek nasip olsun inşallahhhhhhhhhh

inşallah canım kucaklarımıza almayıda nasip eder Allah hepimize inşallah

arkadaşlar öncelikle selamlar.benim size bi sorum olacaktı,.bilmiyorum daha önce duydunuzmu,.sıcak suyla banyo yaparsan bebeğin düşme riski varmış,ALLAH korusun,.:Saruboceq::Saruboceq:bu söylemin acaba sizce doğruluk payı varmı,paylaşırsanız sevinirim.

canım ben de duydum onu.ılık suyla banyo yapın 15 dkdan fazla kalmayın.sauna hamam gibi yerler de yasak ayrıca. :) bunu hamile bi arkadaşım sölemişti.

canım ben de duydum onu.ılık suyla banyo yapın 15 dkdan fazla kalmayın.sauna hamam gibi yerler de yasak ayrıca. :) bunu hamile bi arkadaşım sölemişti.

bende çok üşüyen birisiyim.,böyle banyo sımsıcak olacak,suda öyle,hımm..demek ılık suya talim,..:1shok:kafamçokkarıştı

herkese merhaba,iyi pazarlar.bende bulantı ve başdönmesi yok denecek kadar azaldı,ona canım sıkılıyor zaten,hava da kapalı,kıştan da oldum olası nefret ederim.yani ben depresyon modundayım,siz iyisinizdir umarım.görüşürüz...

kızlar siz de huysuzluk var mı.ben başımı kaldırmak istemiorum hep yatmak istiorum.yemek yapamıorum yemek kokularından tiksiniorum.çoğu yemekten nefret eder hale geldim.bu haftalar ilerledikçe bünyem şaşırdı. :KK43: uzanayım dinleneyim devamlı hiç iş yapmayım :KK43: bulaşık bile yıkayamıorum artık yemek kokularından. siz napıosunuz

bendede var halsizlik canım iş yapmak istemiyor birde iştahsızım migde bulantılarım fazlalaştı 8 haftalık hamileyim ama 3 kilo vermişim gerçi kilo vermem iyi olmuş zaten kilolu hamile kaldım yemek yemedigimde rahat oluyorum ama acıkınca birşeyler hazırlıyorum kendime 2 kaşık yemeden tokluk hissediyorum bakalım ilerleyen günlerde durumlar nasıl olacak bilmiyorum

ben de yemek pişiremiyorum.çorba pişirmeyi bile düşününce midem bulanıyor..bu gün yine kendimi zorlayop balık yiyeceğim.bir de şu şişkinlik yıkmu.yatmadan önce başlayıp uyutmuyor.nefes almakta bile zorlanıyorum.dilber hala gibi dıhanıyırum

nolcak böle kızlar.eşimin giycek kıyafeti kalmadı :) ütü de hak getire. bi de 4 günlük tatile çıkıcaz uçakla. inşallah sorun olmaz.bıraksınlar beni bu kalan aylarda dinleneyim. eşim pek anlayışta göstermio galiba benim. yemek sorunu oluo.ama yapamıorum yani ki mutfağı çok severdim.pastalar kekler her gün farklı yemekler denerdim.her gece sofralar kurardım.şimdi yok bişi.hele et pilav tavuk ya da kokusu ağır olan herhangi birşey yetior.3 . aydan sonra düzelir mi sizce

kızlar benim eşim kıskandı buralarda takılmamı ben de üye olacağm neler yazıyorsunuz göreceğim diyor.tövbe tövbe....

eşimde bir ara kafayı takmıştı erkekler kulubü yokmu bende takılayım diyordu şimdi birşey demiyor malum hamişim ya

herkese merhaba

salı gununden beri kahverengi arada pembelesen kanamalarım yuzunden cuma gunu ise gitmedim ve dr a gittim bebegin kalbi atıyordu ancak dr istirahet etmem gerektigini syleyip on gun rapor yazdı ve su an evde yatıyorum çok korktum ultrasonda bakmadan evel heyecanımı anlatamam kalp atısınıgormustuk ya simdi goremessem hissi inanılmaz kotu allah kimseye yasatmasınçokµukur kalbi atıyordu carsambagunu tekrar kontrole gideceğim yattıgıım içinmi bilmem kanamalar yok denecek kadar azaldı kahverengi ve az miktardaydı ama dr yinede yatmamı istedi ama evtde yatar halde ve hiçhasta insanziyaretime gelmedigi halde nası oldu anlamaım nezle oldum bugun inanılmaz sekilde burnum akıyor elimde mendil ile yatıyorum anlayacagınız insallah en kısa surede normal halime ve bebegimi kaybetmeden donerim.
lekelenmesi olan arkadaslar aman kendinizi yormayın mumkun oldugu kadar yatın
hos dr um dedi doga karar verecek dusuge engel olmak pek mumkun değilama sen yinede yat dedi
9neden bilmem bana pregosten vs vermiyor dr um soramadım bende isine karısmak gibi olmasın diye
tek teky anıt yazamıyorum yazılarınızı okudum ama çok kısa sure ile laptop karsısında duruyorum malum bu da zararlı imis
herkese sevgiler

X