2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

peki yumurtanın çatlamama gibi bi ihtimali var mı...

Bitanem kendını herseye hazırlakı sonra üzülme tabıkı %70 çatlar %30 çatlamaz ama bu kişinin yumurtasına bağlı 50/50 de olabılıyo çatlamazsa sakın üzülme tmm sonuçta allaha şükür bi problemın yok regl oldugun sürece bebek sahıbı olursum bıtanem çok dua edicem cnm:Saruboceq:

canım sevindim adına.:ecrin_bebek:

tuanacım çok sevindim.. Bir arkadaş doktordan iyi haberlerle gelince gerçekten benimmiş gibi seviniyorum ya.. Progestanın yan etkilerine hazır ol güzelim.. (şişkinlik, bulantı, göğüs ağrısı vs)

İlla da ilişki şart değil, eşini başka şekilde de mutlu edebilirsin. anladın sen onu a.s

tuanacım hadi gozun aydın sende atlattın pıtpıt devresini gulum.

aftabrucum ben genelde ayranı kendim yapıyorum evden getırmek enıyısı. ayvayıda tuzla yemek ayvanın bogazına takılmaasını engelliomus. bugun bende ayvaya baslıorum yarın sabahta limonlu tuz insallah simdiden agzim sulandı valla.

Kızlar ya benden koyu sarı kahveye dönük bi akıntı geliyo çok değil az ama geliyo korkuyorum kızlar ya 5 haftalıkım daha keseyi yeni gördük inş.kalp atışını da duyarım ve hepimiz inş. Kucaklarımıza alırız sağlıklı bebişlerimizi

canım bana dr.şubatın 6 sında gel dedi.13 haftalık oluyorum ozaman.nasıl sabredicem bilmiuorum.çatlıycam sanırımklava:

NEEEEE ??? Bence arada doktoruna git ve "ay çok kötü akıntım var, mantar mı olmuşum" de. Muayeneden sonra, "bebeğime de bakalım mı, noolur" de. Mantar değilsen de muayeneden sonra, "Allah allah dün çok kötü akıntım vardı, hayret" falan de. kötükedihüso Yaşasın kötülük diycem ama, napalım özleyelim mi bebiklerimizi. 13 haftayı atlatana kadar ben de sık sık gidicem..

saol cnm benim o senin içinnin güselliğini gösteriyo:1hug: evet ya benki ağrıdan ölsem ilaç almasdım şimdi 2 ilaç birden kullanıyom bebişim için..ya göğüs ağrsı zati var ama geceleri daha bi oluyo olsun ya sağlıklı olalımda razıyım ben bunlara.......anladım ben.. pastayı yemede kokla diyon evet başka yapcak bişi yok:içelim:

mavişcim,benimde çok akıntım oluyo ama,kahverengi değil,.oyüzden pek telaş etmiyorum,.ama aşırı akıntım var,.hep böylemi gitçek bilemiyorumkafamçokkarıştı

canım senin adına çok sevindim inş. Bizde duyarız o pıtpıtları yanlız bişey sorucam bende 5 haftalık hamişimde bu kadar erken kalp atışı duyuluyomu canım

:roflol::roflol: güdürdün beni ya ..dr bana 15 gün sonra gel dedi okadar zor geliyoki nasıl geçcek bu günler evet bencede bahane bul..ama okadarda usg ii diilmiş biraz kaçınmak gerek :1ninca:

mavişcim,benimde çok akıntım oluyo ama,kahverengi değil,.oyüzden pek telaş etmiyorum,.ama aşırı akıntım var,.hep böylemi gitçek bilemiyorumkafamçokkarıştı

ya kızlar aşk olsun ya hepinize senağlama bi soru sordum kimsecikler ilgilenmedi ya:1no2: benım bebişim ocak 17 de 10+3 olucak dr. randevum var o zaman test verıyomu 2 li 3 lü testler ne zamn yapılıyo bıde ne kadara yapıyolar kanlamı oluyo cok merak edıyorum

canım senin adına çok sevindim inş. Bizde duyarız o pıtpıtları yanlız bişey sorucam bende 5 haftalık hamişimde bu kadar erken kalp atışı duyuluyomu canım

saol cnm benim:1hug: CADIARZU aslında birçok organın geliştiği hafta bu hafta o yüzden duyulur ama duyulmayabilirde çok kçük dedi zati karından üstelik cnm sıkıntı yapma 1 hafta sonra sende duyarsın sat ne senin

ayy bende 6 haftalık hamileyim kalp atışı için doktora gidicem ama korkuyorum çünkü diğer bebeğimin kalp atışı yoktu korkuyorumm

aynen katılıorum canım sana.kesin bi bahane bulup gidicem işte.gaza geldim.ben bebişimi çok ösledim.ağlaya ağlaya gideyim olmazsa heheeeeekötükedihüso
yaşasın annelik duygusu.:CüvCüv:

canım teş.ederim. Bkalım bu ay belli olacak herşey. hayırlısı...

comelycim hicbirimiz okadar olmadıkki cevap verelim hep sitemkarsın gulum

ayy bende 6 haftalık hamileyim kalp atışı için doktora gidicem ama korkuyorum çünkü diğer bebeğimin kalp atışı yoktu korkuyorumm

canım hiç korkma, bi arkadaşım var nur. o da ilk bebeğinde kalp atışı yoktu ama bak şimdi 2.bebeğine 8 aylık hamile.. moralini sakın bozma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…