2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

milkshakee gorumcenin gozu degio kıza bence negatif enerjisi var bisekilde cok yakın olmalarını engelle diycem ama nasıl olcak bilmiorum

fasulyekoo caok tatlı olmus ece masallah ne guzel bakısmıssınız oyle

valla tatlım 3 keredir aynı şey oldu.... geçenlerde geldi selinin uykusundan eser kalmadı tamam kabul ediyorum gündüzleri zaten pek uyumuyor saat akşam 10 yada 10.30 da uyuyor ama o saatte kadar bekliyor uyumak için sonra mamasını yiyiyor zar zor uyuyor.... ama görümcem geldiğinde koca gün çocuk mız mız oluyor o akşam aynı saatte uyutamıyoruz tam uyudu diyoruz sıçrıyor ağlayarak uyanıyor rezil oluyoruz çocuğu uyutacağız derken.....tesadüf desen bu kadar olmaz 3 kere geldi hepsinde aynı şey oldu çocuğu uyutana kadar akla karayı çekiyoruz benim sinirlerim bozuluyor inan..... geçen yine gelmiş selin uyuyordu diyor ben nezaman gelsem uyuyor bu hep uyunurmu daha o ordayken bir gözleri açtı geceye kadar uyku yok gündüzdü daha düşünebiliyormusun çok huysuzlanıyor bende kayınvalideme dedim nazan değiyor bu çocuğa niye uyuyor diyor madem öyle şimdide gelse baksa ya dedim birşey demedi..... dün akşamda yine sinirlerim bozuldu işte ben işteyken gelmiş öğlen çocukta bir daha uyku yok gece sinirimden eşime laf söyleyip durdum bende parçalayasım geldi görümcemi o an için tam uyudu diyorum 2 saat sallıyorum sallamayı durduruyorum basıyor çığlığı sanki etini kopartıyorlar....eşimde anladı artık ablasının geldiğinden haberi yoktu annem bana söylemişti görümcemin geldiğini annesine soruyor bugün kim geldi biz yokken eve diyor görümcem gelince huyu değişiyor şimdi yine işteyim kim geliyor kim gidiyor evde haberim olmuyor çok özledim kuzumu allahıma emanet rabbim korusun artık onu hertürlü kem gözden nazardan..... offf ne uzun oldu ya bayağı dolmuşum ben sizlere yazmayı özlemişim....

Merhabalar herkese,

nasılsınız bebişler nasıl ?, ben Çağan'la ilgilenmekten bilgisayarı açamıyorum, geçmişede bakamadım
emzirmekten yoruluyorum birlkte uyuyoruz
9 da uyandı 12 de uyudu yavrum bende çok yoruldum... ne zmaan geçicek bu aşırı emme isteği ? sizlerde aynı durumdamısınız ?

resimleriniz çok güzel :)

Dido bende aynen anlattıgın gibi yapıyorum penye battaniyesini kundak gibi sarıyorum öylr uzun uyuyor yoksa 1 saatte uyanıyor kendi elinden kolundan korkuyor, zaten hastanede de öyle kundak yapıyorlardı

gazınıda yan yatırıp sırtını sıvazlayarak çıkartıyorum omzuma alsam uyanıyor tekrar emmek istiyor Çağan beyin emmi isteği çok kuvvetli hep emmek istiyor karnı tok olsa bile 1 ayını doldursun da yalancı emzik vericem duruma göre çok sömürüyor beni

petrik hoşgeldiniz çağanla nasılsınız bakalım...

hoşbulduk Dido
iyiyiz sürekli emişiyoruz anneyi sömürüyoruz memeyi çekiştiyoruz : ))
küçük danam doymak bilmiyor kısacası
Neva nasıl büyümüş maşallah biz daha yarın 15 günlük oluyoruz sanki 2 aydır evdeyim vakit geçmiyor gibi ...

şimdi albümde resim ekliyorum...uykusunda gülen meleğim

kızlar Çağan'ın yanağında alnında kırmzı lekeler oldu dün sivilce gibi amadeğil isilk gibi ama isilikde değil
doktora götürsemmi? annem geçer dedi ama bugün birazda çoğaldı sanki
isilik yoktu hiç hergün yıkıyoruz
annemin inanışına göre bebeği görmeye gelenlerden biri regl dönemindeymiş ondan böyle olmuş 2 güne geçermiş ne yapmalıyım ??

birde kakasının rengi yeşil oldu normalmi yeşil renk, önce sarıydı sonra yeşile döndü.. sizin bebişlerin kakası ne renk

dide , fasülyeko ne güzel resimler öyle...yaw fotolarda mı öyle çıkıyo büyümüş kocaman olmuş çıkıyolar bebişleriniz...çağanı da yerim ben.. uykuda gülümsemelerine bitiğim ben..

geçer geçer bebeklerin yüzünde olanlara çok takılmamak gerekiyormuş, sonra geçiyomuş..

kaka sarı renkli canım..mama veriyo musun hala.. mama alanların farklı renkte olabilir bilmiyorum...ama bizim sarı olmalıymış..

Aftabru geçmiş olsun umarım gögsün düzelir
medela nın gögüs pompası var kaşık biberonda medela ama Çağan hiç sevmedi onu 10 cc sütü bile içmedi kaçık biberonla öyle saldırıyorki beceremedi bende drbrown un en küçük boy biberonuyla veriyorum sütü çok az akıyor gögsümden aktıgından daha az sonra emzirince memeyi yadırgamıyor çok şükür

Hoşgelmiş Busemiz, Allah analı babalı büyütsün

mamayı bazen veriyorum Ayça doymadıgında 5 saat uyumadıgında en son pazar günü verdim 30 cc o gün az yemek yemiştim sütüm azdı, o mama çoktan dışkılanmıştır
sağlık ocağına gidip sorayım en iyiysi
hastanedeki bebek doktorunu hiç sevmedim iyi bir doktor bulmam lazım

selam kizlar nbr.ay söle üstünkörü yazilanlari okudum,dertler hep ortak.kizim geceleri tam 3saat uyumuyo.artik saati bellegine kazimis

sor sor, nette de bi bak istersen, bişeyler yazılmış ama güven olmaz tabi..

milkshake çok üzüldüm yaaa, koyabiliyorsan tavrını koy,7 gün uzak kalma bebeğinden.. sen annesin, o kadar vicdansız olamazlar diye düşünüyorum..

kızlar bebeğin hepatit aşısı ateş yaparmı 37,5 ateşi dün aşı oldu??

canım benim kızımda şükürler olsun ateş olmadı daha doğar doğmaz yaptıkları hepatit aşısının aynısı 1 aylık olduğunda yapılan aşı ateş yapmaması lazım çünkü bizim dr. umuz söyledi artık aşıların hepsi ithalmiş ve ateş yapma olasılığı yok denecek kadar azmış ama yinede dr.una bir sor istersen yada bir dr. a götür ateş her bebekde önemli....geçmiş olsun....

Tuğbacım hoşgeldin...

PETRıK, MELTEM, DıDE fotolara bayıldım. Kuzularımız ne kadar sevimli yaaa, hepsine kocaman maşallah !

PINKY ile konuştum az önce, her şey yolundaymış, sezaryen olmak zorunda kalmış. Çok yormamak için fala uzun konuşmadım. BURKOm'u da ziyarete gidecektim ama bugün ziyaret yokmuş hastanede (

milkshake çok üzüldüm yaaa, koyabiliyorsan tavrını koy,7 gün uzak kalma bebeğinden.. sen annesin, o kadar vicdansız olamazlar diye düşünüyorum..

malesef canım tavır koyabilseydim şuan işte değil evde olurdum.... ne yapıcam bilmiyorum bakalım illa bizden biri gitmesi gerekiyorsa bu %100 ben olacağım zaten biliyorsunuz 2 kişi çalışıyoruz arkadaş ilde ben ilçede o yüzden geçen senede kurs olmuştu ben gitmiştim bu sene proğram değiştiğinden yeniden eğitim varmış ne yapıcam bilmiyorum.....kızımı çok özlerim yanımda götürme imkanımda olmazki orada bakamam....allah yardımcım olsun artık....dün öyle söylediler ama hala ses seda çıkmadı bakalım gelişmeler neler gösterecek.....

milkshake konulardan biraz uzagım ama senin doğum iznin yokmu ? neden hemen işe başladınki
ne vizdansız insanlar varya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…