2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

dün gece hiç uyumadık dakka başı mızıklandı bende 40 çıktı normale döndü diye hayal kuruyordum ama nafileeeeeeeeeeeeeeee

canim seni cok cok iyi anliyorum, benim bi gidim sutu icip kustumu icim gidiyor..masallah naanim o 100ml-80ml hayal benim icin, benim en fazla 30dk da iki gogusten 40ml cikiyor(articak inaniyorum..uzulme sende, seninde articak..
benim dunden beri almiyor gogsumu, resmen savasiyor, halbuki onceki gece hic mama vermedim; hep beni emmisti..bu gece once emdi, savasti, agladi, yirtti kendini, mecbur mama verdik, cok hirsli, bi damla gelmesin hemen deliriyor...

bizimkide yamik:))hata cirpi gibi, carpik bacak...

canim hani topuk kani aliniyor ya orda bakiliyor tiroid ve diger metabolik hastaliklara..birde cok uzamis sarilik ornegin 3 haftadan fazla suren sariliktan sonra arastiriyorlar..kabizlik, buuk dil vs gibi sorunlari varsa..ama topuk kani temizse zaten problem yok...

valla cnm bende anlamadım nasıl doktor bunlar evet burada pazartesi iyi bir doktor duyduk ona götüreceğiz....

bence eşin haklı canım..zaten 0-18 kg arası için üretilmiş modeller bunlar.bir de geriye yatıyor oturuyor gibi olmuyor. ben kızmı tanırım rahatsız olsa hemen belli eder.sıkıya gelemiyor hiç.

kıyamam ben size inanın gözlerim doldu.Alah yardımcımı olsun hepimizin.benim de akşamları azalıyor sütüm nedeni bence nevanın akşam huysuzlukları ve benim stres olmam

hatıra canım benim ekleyeceğim kuzunu hiç son sayfalara bakmıyorum kusura bakmasın kemal bey:)

Kızlar valla üzüldüm, ama hiç moralinizi bozmayın. Bu süt meselesi tamamen moral ile ilgili biliyorsunuz! Biraz rezene, biraz incir ama mutlaka yüksek moralle bu süt işi yoluna girer kaydirigubbakcemile5

ÖZLEM canım, sen nasıl insanların eline düştün öyle yaa... Hemen bir çocuk ortopedisti bul ve ona muayene olun. alla allaa ! kasap mı bu insanlar ?

Kızlar size bir türlü yazamıyorum. Foruma girmeye fırsatım kalmıyor. Deli gibi acıktım cokacimcoook yemekten önce kaçıverdim buraya. Kızımın son resmini ekleyeyim size. Yemekten sonra da geçmişe bakmaya çalışacağım. Süt problemi genel konu galiba. Ben sürekli ıhlamur ve günde 1-2 fincan still tee içiyorum. Faydası oluyor. Kaç cc süt çıkıyor hiç ölçmedim ama sütle doyuyor bebiş.

Canım ben de aldım fitoyu. Tek göğsüme sürüyorum, bebiş acıkınca sürmediğim göğüsten veriyorum sonraki emzirmeye kadar kremli göğüse dokunmuyorum. Sonra kremli olanı yıkayıp, ondan emzirip diğerini kremliyorum. Lanoise kremi hep kullanıyorum zaten bir de bugün evicap kapsül sıktım meme ucuna. Sağ memede derince bir yarık var feleğimi şaşırtıyor, o bir iyileşse...

kızlar kacgundur giremiodum eceyle ugrasmaktan
dun resmen saat 3 ten gece 12ye kadar uyumadı gecede emdigi uykusunda agzından burnundan geldi , burnunu aspiratorle temizledik sabah solugu dr da aldım neyseki biseyi yok bugun daha ii sayılır. gazınıda cıkarıp yatırmıstım oysaki ins bidaha olmaz sizde dikkat edin lutfen

birde emerken tıkanması devam edio oda normalmis sizde oluyomu ya bitek bizdemi var bu problem herkes normal dio dr da 6.aydan sonra gecer normal dedi ama sanki tek yasayan bizmisiz gibi gelio. oyle olunca ters cevirip sırtına vuruom kuvvetlice anca oksurup kendine gelio yabrucak sonrada sızıo zaten

ve bugun itibari ile yani 25.gunun sonunda 14 kg gitmis bulunuo. 77 ile doguma girdim bugun aynı tartıda 63 cıktım. cok mutluyum karnımda kuculdu hafif sarkması var onu toplamaya calısıyorum . catlakları sormayın onlardan umudum yok .. kremliom ama bakalım

eceninde aynı hemde ben ice basacak die korkuyodum carpık bacaklı kız die endiseleniodum aynı benim bcak modelimin carpıgı cocuk resmen:=)

canım gecmis olsun kusma problemi yasamıssınız bizde yasadık ama gitgide duzelio oyle fıskırtmalarıda ece cok yaptı beni cok endiselendirdi , uzulme zamanla duzene girecekler ins

Ebrucum bizdede surekli bir miyaklama durumu mevcut, huzursuz..birde resmen yatakta igne batiriyorlar, cocuk yatagina yatirilinca aninda uyaniyor, kucakta uyuyor..aynen memeyi de emzik niyetine kulaniyor...

aynıyız hep aynı ((

canlarım gercekten cok ama cok uzuldum yasananlara. o bi lokma sut nekadar degerli bebeklerimiz icin.. allahımdan bol bol sut diliorum hepimizin minikleri icin

suanda karnım sıklassın die donusumlu cilek yagı ve kakao yagı suruorum sabah aksamda catlak kremi ama bilmiorum ne olcak sonumuz..4 lt su iciorum bende hemen hemen

10. gün kanamam durmuştu çok sevinmiştim uzun sürmedi diye - zaten öye aşırı da olmadı
ancak bugün 15. günümüzde tekrar başladı heme epey şiddetli bir şekilde - biraz temizlik yaptım sabahtan süpürge toz vileda felan acaba zorlandım mı içerden bişeyler mi kopuştu Öye ağırım felan yok gayet normal hissediyorum nerden çıktı şimdi anlamadım ki
Endişelenmem gerekiyo mu onu da bilmiyorum doktoru da aramadım beklemek istedim biraz bakalım devam edecek mi diye - şimdilik ediyo - yarın da pazar - sizce ciddi bişey mi yoksa normal mi?

bende anlamadım cnm işte şans.... bende olsa zaten... pazartesi götüreceğiz artık rahatlamak iyi haberler duymak istiyorum :Saruboceq:

cnm benim hala devam ediyor sümükümsü kanlı akıntı bazen hafif parçalar dökülüyor ki 20 gün oldu bile ...

Merhabalar herkese,

Esra, göğüs kalkanı kullanmayı denedin mi? Ben kullanıyorum çok faydasını görüyorum, Deva uyuduğunda bolca lansinoh sürüp, kalkanları takıyorum. Hava aldığından olsa gerek, bir kaç saat içinde bile acısı farkediyor. Meme uçları kapalı kaldığı sürece iyileşme şansı çok düşük çünkü..

Norra, bir kaç yazında bebeğinin sürekli kustuğunu yazmışsın, doğru anladım sanırım, tüm geçmişe bakamadım ama sürekli kusma durumu normal değil sanki..

Çok sıradışı bir durum ama birşey anlatmak istiyorum. Genelde erkek çocuklarda, doğumdan 15-20 gün sonra görülmeye başlayan bir rahatsızlık varmış. Benim yeğenimde olmuştu,ben hatırlamıyorum ama annem anlatmıştı, doğumdan 20 gün kadar sonra bebek sürekli emdiğini kusmaya başlamış, çok huzursuzmuş, sürekli ağlıyormuş. Yediklerinin çok azı midesine gidiyormuş, çoğunu kusuyormuş. Annemin ısrarları ile doktora götürmüşler, röntgende çıkıyormuş zaten ortaya. Mide ve yemek borusu arasındaki alan, bazı bebeklerde kendiliğinden kapanıyormuş.Bu yüzden mideye yemek gitmiyormuş ve bebekler kusuyormuş.
Allah korusun ama aklında olsun. İnşallah düzelir Teo'cuk bir an önce.

slm herkese adalena uyurken bi bakayım dedim bizim kız 2-3 saat uyuyup gene uyanınca 2-3 saat uyanık kalıyo gündüz bişey değilde gece zor oluyo emip hemen uyuyayım demiyo bu kez benim iyice uykum açılıyo zor uyuyorumki gene kalkıyo derken uykusuz kalıyorum akşamları saat 9-9.30 gb uyuyo genelde bende hemen o saatte yatıyorum yaaa hiç vakit ayıramıyorum kendime tv bile bakamıyorum...kırkımızın çıkmasına azkaldı bakalım düzelicekmi annem varken ne iyiydi yaa
yemek yapamadıım bile oluyo artık...
buarada dün kızımıda alıp kuaföre gittik belime kadar olan saçlarımı küt kestirdim sanki çıplak gb hissettim kendi,mi bianda bi garip geliyo resmen kafam havalarda uçuyo kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…