2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

geçmiş olsun cnm inş. en kısa zamanda düzelir bebişin :Saruboceq:

Dnzyildizi, çok güzel fotolar maşallah..kıyafetleri de çok yakışmış..

ya ne güzel bakımlı çıkıyosunuz fotolarda, ben kendimi fazla koyvermişim anlaşıldı..

Dnzyildizi, çok güzel fotolar maşallah..kıyafetleri de çok yakışmış..

ya ne güzel bakımlı çıkıyosunuz fotolarda, ben kendimi fazla koyvermişim anlaşıldı..

sağol cnm sadece makyajla belki kurtarabilirim diye evde makyajlı geziyorum bugün beni görenler tanımadı anneme gelinin mi dediler yuh dedim yani tabii 25 kilo alınca böyle oluyormuş demek sadece 9 kilo gitti :sinifsinif: dediler öncede inceciktin ver kilolarını dedim zaten vericem daha 20 gün oldu hemen nasıl gitsin amaan bebeklerimiz sağlıklı olsunda ben zamanla veririm inanıyorum :lepi:

özlem ya hiçde çirkin falan değil kızın maşallah..ayy o sarı tulumun herrenginden bizim topikde mevcut sanırım:)

kilo konusunda takılmayın.Allah başka sıkıntı vermesin..

özlem ya hiçde çirkin falan değil kızın maşallah..ayy o sarı tulumun herrenginden bizim topikde mevcut sanırım:)

kilo konusunda takılmayın.Allah başka sıkıntı vermesin..

evet tulum takıntım vardı zaten bir sürü var ama daha olmuyor :))
amin cnm Allah başka sıkıntı vermesin.... :Saruboceq:

ça ça ça Ayça blog sayfanızı çok begendim zaten aklıma geldikçe ara ara bakıyordum unutmuştum valla iyi oldu linki verdiğin..
Rüzgar pek bi yakışıklı maşallah bu arada anneanne hakkaten fıstık gibiymiş yahu. hiiçde anneanne gibi durmuyor..

Valla Ayça o bacağına iğneler yapıldığını görünce içim gitti ben hamilelikte bu kadar hassas değildim ya bana ne oldu??? Sayfanız çok güzel bu arada ben sadece arada bir deftere duyglarımı yazdım güya hergün yazacaktım ama koca p.p.mu yerden kaldıramıyordum :sinifsinif:

ÖZLEM fıstık gibisin, hiç takılma kilolarına laf edenlere, tabii ki gidecek kilolarımız ! Alla allaaa, kıcık insanlar !

cok gecmis olsun ama moralini bozma bunu erken farketmeleri cok guzel, ilacla duzelicek bisi sonucta..

ÖZLEM fıstık gibisin, hiç takılma kilolarına laf edenlere, tabii ki gidecek kilolarımız ! Alla allaaa, kıcık insanlar !

sağol cnm teselli verdiğin için :1hug: sen buraya resim eklesende görsek beyefendinin yenihalini eşimle ilk gördüğümüzde oğlunu bayıldık eşimle çok güldük çok sevimli maşallah o saçlar hala duruyormu ??

Valla bıraksa duracak=) Sürekli yoluyor saçlarını sıpa! Biraz azaldı ama var gene de... Kendi kendine yoluyor, bir de canı yanıyor, yüzünü ekşitiyor. Bİz gülmekten ölüyoruz tabii =)

Valla bıraksa duracak=) Sürekli yoluyor saçlarını sıpa! Biraz azaldı ama var gene de... Kendi kendine yoluyor, bir de canı yanıyor, yüzünü ekşitiyor. Bİz gülmekten ölüyoruz tabii =)

benim kızda aynı fazla geldi tabii bunlara saçları o yüzden daima eldivenliyiz dedim ellerini doğru işler için kullanana kadar mahkumsun eldivene :)

3 çocuk annesi ama kendine bir dikkat ediyor ki sorma gitsin..Çantasında otlarla falan dolaşıyor.. Her gün spor yapar, yürür.. Zerre benzememişim o konuda ona..Tahmin edeceğiniz gibi benim de başımın etini yiyor. Şunu yeme bunu içme zararlı falan filan..

Cadaloz hemşire işte nolcakkk((

Oh işte 9 kilo gitmiş senden süper..Ben daha 5 kilo verebilmişim 17 kilodan. Takmıyorum da, e doğumdan sonra 7-8 gider deniliyordu fos çıktı..Bebek 3 500 doğdu,suyu plesantası çıkmadı mı anlamıyorum. Gide gide 5 gitti..Pufff.

Nasıl yoluyor Taze?? Eldiven takmıyo musun?? Yüzünü falan da çizer yazık kıyamam..

ACIL YARDIM...
Kizlar bizde kolik olduk sanirim, saatlerdir agliyor yavrum, sustramiyoruz, masaj, sicak havlu herseyi denedik, sizdi aglamaktan simdi..Onerisi olan varmi..cok caresiz kaldim..(
Birde dun sabahtan beri kaka yapmadi hala onun da sikintisi var, zeytinyagi icirsem bi cay kasigi zarari olurmu ki?? emmiyor, agliyor surekli, sabahtan beri emziremedim, sadece biberondan biraz anne sutu ve mama aldi, onlarinda yarisini kustu(off tibet de yok hastaneye mi gitsem bilemedim taksiye binip(

Nasıl yoluyor Taze?? Eldiven takmıyo musun?? Yüzünü falan da çizer yazık kıyamam..

Yok takmıyorum, yüzünü çizmiyor. Ne bileyim ? :uhm:

karnına doğru saç kurutma makinası tutmak,
1-2 kaşık rezene içirmek, başka ne yapılır, bilmiyorum.

kaka için, bir arkadaşım 2-3 gün kaka yapamayan çocuğuna şöyle yapıyordu: pamuklu çubuğu zeytinyağına bulayıp, iyice zeytinyağını çektirip, makattan içeri tıkıyordu pamuk kısmını. 1 dk kadar bekletip çıkarıyordu ve bağırsaklar boşalıyordu. Doktorun tavsiyesiyle bu yöntemi uyguluyordu.

kusma var mı kolik tanımı içinde? bir hastaneye götür istersen? geçmiş olsun, inşallah hemen düzelir.

canım geçmiş olsun yardımcı olmak isterdim ama kolik nsl bişey onu bile bilmiyorum evde hiçmi kimse yok yada yanına bi komşu falan al git hastaneye en azından için rahat eder ciddi bişeş olup olmadığını öğrenirsin umarım bebişin iyi olur

o zeytin yagli pamuku annem yapti 1 saat once, bakalim fayda olucakmi,olmazsa uyaninca bir daha yapariz..
birde doktor rezene yagi varmisti damla babyfen diye, ondan verdim 8 damla, ogleden sonrada vermistim..gunde 3 kere 8 damla veriliyor..olmazsa sabahi bekliycem..o agladi ben agladim..bugun tansiyonumda dustu, basim donuyor..yazik annem bi bana bir teoya bakiyor(

sagol canim annem var..ikimizde panik olduk..neyse uyudu simdi, ama gece nolur bilmiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…