2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

pervincim ve nazancım çok tatlı çıkmışsınız bebişlerle allah ayırmasın
bu arada herkesin bayramını kutlarım bebişlerimizle eşlerimizle ve tüm sevdiklerimizle nice nice bayramlara

Yok canim devamli derken hergün düzenli ölçüyom demek istedim.doktor teyzemiz öyle dedi.0_3ay bebeklerde ates 38oldugunda önemli olabilirmis oyüzden ve yükselirse anlamayabilirmisim.ama benim kizim ince giyinmemis olmasina ragmen 36.2yle 36.5 arasi genelde..yani 37.5a kadar normal sayiliyo ama alt sinir ne hic sormamisim

slm kılsra..umarım herkes iidir...bayrmınızı kutlu olun ...bebişlerinizle eşinizle sevdiklerinizle sağlıkla nice nice bayramlara

pervin çok tatlı gözüküyosunuz..allahım nazarlardan saklasın maşallah

nazan çok hoşşunuz ya maşallah fıstık kızınla sana

pervinn massallah ece ye ya çok guzel uyuyor

bu arada bizim ece nindudaklarda sizinkine benziyorrr çokbenzettim benyuzlerini:)

HERKESE ıYı BAYRAMLARRR

kizlar sizde bebegin atesini ölcüyormusunuz devamlı.ben ölcüyorumda şevval in atesi sanki hep düsük gibi.ki incede giydirmiyorum.genel olarak 36.3 enfazla 36.5.sizinkiler kac oluyor

Benimkinde de benzer oluyor. Ben de bana verdikleri klavuzda 37.3'ten sonrası izlenmeli diye okudumCADIARZU36 küsürler normaldir bence

Ben yine uyuyamadım:a015:Önce kuzum uyandı, sonra kayınvalidemler geldi. Gece bir saate kadar gitmezler de:gitme:

herkesin Ramazan bayramını kutluyorum yavrularımızla sevdiklerimizle nice nice bayramlara sağlıkla mutlulukla

ve sabaha karsı regl oldumm sut korurmus hikayeymiş demek...

nazan sizde cok hossunuz

ece yine yaptı yapacagını piknige gittik hic durmadı hep agladı ve ben arabada onla takılmak zorunda kaldım cok yordu bizi..şimdide omzumda uyuyo

petibör cefaks kullanmıştım antibiyotik iki kutu bitirdim şükürler olsun kurudu iltihabım
krem olarakta birşey kullanma dedi doktor karbonatlı su ile günde bir defa temizledim kendi sütümü sıvayıp kuruttum göğüs pedi kullanmadım ve gece yatarken bepanten sürdüm en uzun kalma süresi olduğundan atlattım şükürler olsun

nazan çok tatlı çıkmışsınız kanguruda güzel gözüküyor benim kanguruda bebişin kafası göğüslerimde kalıyo resmen yenisini alıcam

perviinnn ay yapışmış anasına beni bırakma der gibi canım benim yaa
ben kuaför ortamına sokmak istemedim bebişi yoksa bende çok gitmek istiyorum mikrop kapar diye korkuyorum bişi olmas dimii

yok be ne olcaak bisey olmaz korkma.. ama ben bugun 2 saatlik yola goturdugume pişman oldum resmen 4 saat git gel perisan oldu cocuk yavrum benim bide virajlı yollar icim gitti

Herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlar sevdiklerinizle beraber nice sağlıklı, mutlu, huzurlu, bayramlar dilerim...
Benim kız kolik belasına yakalandı ve göbeğinde şişlik oldu fıtık başlangıcı olduğunu söyledi dr. bizede zinco ve fitil verildi çok ağlıyor bebişim mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…