2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

tokalar kafsına buyuk geldi tutmadı bosa heveslenmişim..biraz daha beklemem gerek sacları gurbuzlesinc artıkın..

regl agrım var resmen ...olmadan onceki keelebekli karın hissi..hayır olsun

bugün sabahtan akşam 6 ya kadar uyumadı cimcimem işimde var ama sürekli kucağımda bişey yaptırtmadı ve inanılmaz yordu bugünn akşamüstü banyo yaptırdıkta öle uyudu......

ramazan bayramınız minik üyelerinizle güzel geçmesi dileğiyle

güzel anneler nice bayramları evlatlarımız ve ailemizle sağlıkla görmek dileğiyle hepinizi öpüyorum, bebişleri kokluyorum...

tazem ruyamda seni gordum unuttum yazmayı..bize gelmişsin eceyi yıkıycakmısız. kızı soyuyorum kat kat kıyafet cıkıo soydukca cıkıo diorum sana ne cok giydirdin boyle olsun sıcak olsun diosun..neyse ben lavaboda yıkıorum altına havlu dosuyorum arada bogulcak gibi oluyo basasagı sallıoum filan oyle bide sen bi sigara yakıosun aalhın nası guzel koktu diosun bana ic bişey olmuo emzirirkein ben içiom diosun içip içmedimi hatırlamıorum ama o kokuyu ozlemişim:ecrin_bebek:

allah allah! Hayır olsun... Sigara içiyor muydun sen ? Ben içiyordum eskiden ama hiç aramıyorum çok şükür... Başlamayı zaten düşünmüyor ve istemiyordum ama kendimden korkuyordum "ya istersem" diye, allahtan istemyorum.

Çok hoşsunuz :)))

Yaklaşık 1.5 aydan sonra ilk defa kırmızı ocelerimi sürdüm :lepi: ellerim bir hoş görünüyor , sanki başkasının eli :))

tokalar kafsına buyuk geldi tutmadı bosa heveslenmişim..biraz daha beklemem gerek sacları gurbuzlesinc artıkın..

regl agrım var resmen ...olmadan onceki keelebekli karın hissi..hayır olsun
Ya benimde dünden beri hafif hafif regl agrim var cok tuhaf.daha 40im bile cikmadi

ecede 2 gun once oyleydi cok tedirgin oldum ama arada oluyı sonra 8den 1bucuga kadar uyumadı..baygın gezdi tum gun . buyume seansıına giriolar canım sanırım
Bizimkide uyandi 8.5da suan gözler fildir fildir.bari 12de dalmis olsa baride bende uyusam.bide durmadan emmek istiyo.ee emziriyom paso kusuyo.sündürdü mememi resmen.

Biz bugün ilk banyomuzu yaptıkopuyorumnanaktanÇok hoşuna gitti kuzumunzemuszemusBayağı da rahatladı, uzun uzun uyudu...da, şimdi gözler fıldır fıldırkafamçokkarıştıHadi hayırlısıakannehir

Eveet, üstteki mesajımın üzerine, gece 2.30'a kadar hatunu uyutmak için uğraştık:bbo:Sonrasında da resmen saat başı uyandımafoldumbenAnnemin tabiriyle "concoloz olmuş" vaziyetteyim. İlk banyosu üşüttü sanırım kızımı. Karnı ağrıdı yavrumun. :gitme:Gideyim biraz uyumaya çalışayım bakalım:çok üzgünüm:

Eveet, üstteki mesajımın üzerine, gece 2.30'a kadar hatunu uyutmak için uğraştık:bbo:Sonrasında da resmen saat başı uyandımafoldumbenAnnemin tabiriyle "concoloz olmuş" vaziyetteyim. İlk banyosu üşüttü sanırım kızımı. Karnı ağrıdı yavrumun. :gitme:Gideyim biraz uyumaya çalışayım bakalım:çok üzgünüm:
Olabilir canim,bu banyo olayina dikkat etmek lazim.biz 2günde bir yikiyoruz suyunu 34derece,oda sicakliginida ufoyla 25dereceye ayarlayıp öyle yikiyoruz.bugünde bayrama merhaba olarak banyomuzu yaptik ama disarisida evde serin.insallah üsütmeyiz kizimi

kizlar sizde bebegin atesini ölcüyormusunuz devamlı.ben ölcüyorumda şevval in atesi sanki hep düsük gibi.ki incede giydirmiyorum.genel olarak 36.3 enfazla 36.5.sizinkiler kac oluyor

herkese şeker gibi tatlı bayram diliyorum. sevdiklerimizle daha nice bayramlara inşallah....

BABY, ece kıza bayıldım. uykumu getirdi valla. o nasıl tatlı uyumaktır öle. tombili sıpa... yapışmış anasına

MıNıKçim, ben hiç ateşini ölçmedim şimdiye kadar. ateşi olsa ağlar diye düşünüyorum , henüz bir rahatsızlık hissetmedim. seninki huzursuz mu ki? neden sürekli ateş ölçüyorsun? yapma allah aşkına... ne gerek var...

X