2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

miniş kaka durumlarıız aynı sevvalle..bugun zehir oldu bize hep ınıladı kustu yapmaya calıstı taa aksam 8de yaptı. sonra yıkadım ..

ve 40ımız cıktı sonunda banada rahatlık geldi. sabah normal abdest aldım boy sonra duamı ettim kızıma okudum. kızımıda gece yıkadım cunku hapsuruodu boylece atlattık. hasretlikte bitti ama benim icin agrılıydı. tukkanı gec kapamama ragmen agrım oldu. 9ay kapalı tutanların Allah yardımcısı olsun diyim

Hayırlısı olsun, darısı başımıza :) Bizim topikte açılışı sen yaptın galiba beybim =)

3 adet 70 lik bi tane molfix o kaçlıydı bilmiyorum yeni doğan..
2 adet 66 lı huggies 3-6 bitti şimdi 3.ye gectik..biz çok harcadık bez ve ben cok cok sık değiştirdim

selam kızlar ya ufff o kadar çok sıkıntı içindeyimki bebişim durmadan ağlıyor neyin nesi anlamadım gazı geliyor çıldırıyor çıkarana kadar yırtıyor ortalığı alttan çıkarıyor ama çıkarana kadar bende oda helak oluyoruz rezene çayını aldım kullanıyorum ama ağlaması hala dinemdi artık başka şeylerden şüphe duymaya başladım.
birde bunun sıkıntısı dışında kendi sıkıntım var dikişim sağ taraftan iltihap olmuş doktor ilaç verdi iltihap kurudu bu akşamda bir baktım sol taraftan pempe sulu bi akıntı geliyor geçmişi okudum fasulyeko ve evroştada olmuş sanırım kızlar bilgi verin nedir bu yaa ufff herşey üst üste geliyor

Var mı boyle yatış şekli :)))) adam tam komedi :))

Burada da turk kahvesı yaptım ogluma.. onu ıcıyordu.. ondan keyıf adamı modunda :))

yerim o bakışları yaa maşallah
pinky_42 canım aynen banada erkek çocukları sıcağı sevmez dediler ama ben emziriken bile üzerine bişi örtsem onun sıcağı ile uykuya dalıo ben artık kimseyi dinlemiom canım oğlum neyi seviosa öle davranıom
esrako canım küçük aslında ama yakın çekimden öle cumartesi tartıldı en dün yani 4800 gr dı

Kızlar benim oğlan 20 günlük oldu tam bugün bende bir paket 98 lik prima bitirdim,ikinciye başladık.. yalnız oğlumun bacakları zayıf olduğu içinmi kakası cıvık olduğu içinmi anlayamdım gebelde acıcık body sine çıkıyodu.şimdi yine prima kullanıyorum ama bu paket bitince huggies yada molfix alsammı diye düşünüyorum..o markaları kullananlar memnunmu..sizce hangisi en iyisi..şimdilik pişik sorunumuz falanda olmadı diğer markaları kullanıpta pişik falan olan varmı?

tazem sanırım evet acılısı yaptım yada tek bildiren benim:) okadarda agrı meselesini takmadım yani basıma gelceni dusunmedim ama geldi , ins herkes kolay atlatır buda atlatmamız gereken bir nokta idi tabi bundan sonrakilerin agrısız olup olmuyacagını bilemeyiz

maviş canım gecmiş olsun kolikmi oldu yavrucak yoksa ya Allah yardımcınız olsun ins cabuk atlatır yediklerine dikkat et gaz yapıcı seyler yeme...

bezlerin icindeki lastik kızımın poposunda iz yapıo sırf ondan 4-9 kg ya gectim ama oda yaptı napcamı bilmiorum huggies ve molfix var burda. ben primanın yabancı versiyonu pampers kullanıorum, budurmda hangisini tavsiye edersiniz

valla ben hala yenidoğan kullanıyorum ne kadar gevsek bağlasamda bacaklarında iz yapıyo bir sonrakini 4-9 kilo almayı düşünüyorum.ben prima kullanıyorum iç kısmında burdada pampers yazıyo canım diğerlerini denemedim deneyerek riske atmayı düşünmüyorum allah korusun pişikle uğraşmakta acısını çekmekte zor hamileyken bende oldu biliyorum kuzumu riske atmak istemiyorum o yüzden

maviş benim hala devam ediyo dün gittim dra önemli değil dedi enfeksiyon kapmamış iyileşme aşamasındaymış daha ne zaman iyileşecekse kırkımız çıkacak nerdeyse daha önce yazdıklarımı okumuşsun zaten uzun uzadıya yazmıyorum geçmiş olsun sanada kuzunada

sanırım huggies primadan daha çok sıkıyor.

KIZLAR SELAM...
nihayet geldik guzel izmirime, yolculuk fena degildi, cok yagmur vardi ucak inerken, korktuk( yavrumun basinctan kulaklari agridi iniste, memeyi ve biberonu inatla almadi, yirtti ortaligi, kalkista cok problem yoktu, mamasini verdim cok agrimadi kulaklari..
bugun ilk defa disari ciktik teo yu kayinvalideme birakip bornovada gezdik, forum falan:)))

uff ben bisi sorcam, bizim buraya gelince hormonlar top yapti..40imizi beklememiz sart mi, oncesinde olursa bu kavusma kocisimle nolur???biri bana aciklarmi??:kedi:

insallah teocuk uslu durur annanesi veya babnnesiyle biz de biraz gezeriz.. onu alip cikmaya uzun yerlere hala cekiniyorum, asil kangurusuyla bi konak yapabilsek, durur mu yada alsancak, o da hava alir??

nurdann gozun aydın cok sevindim canım.. sezercikte 6 hafta riskli die biliorum yoksa akıntı bitince abdest alıp normal hayatına donuyosun sanırım riske atma istersen

Hoş geldiniiiizzz :) Nurdan numaram var mı sende? Görüşmeyi çok isterim. Bende numaran vardı ama kaybettim sanırım

Diğer konuda hiç değilse araya steril bir şeyler koyun derim yerimseniben Biliyorsun amaç mikrop kapmamak. Zaten 40 ının çıkmasına da kaç gün kaldı şurada?

SLM
benim adımı hemen hemen hergün aşağıda görebilirsiniz sizi hergün takip ediyorum ama fırsat bulupta yazamıyorum kusura bakmayın
ben 4 ağustosta normal doğum yaptım.2.860 gr 49 cm bir erkek çocuğu dünyaya getirdim.biraz zor oldu ama başardım:bbo:
oğluşumun adı TARIK
vee biz daha bir haftalıkken babamızı askere gönderdik:gitme:
bugün de kırkımız çıktı.oğluşum kocaman oldu.babamızla hasretimizi tel ile gideriyoruz ne mutlu ki size en zor zamanlarınızda eşiniz yanınızda...ben kendimi sahipsiz gibi hissediyorum...onu çok özledim tarık'ım da olmasa ne yapardım bilmiyorummafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…