2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

oyy kuzey kızılsaclı gibimi evrimm çok tattılıı massalah

yabu arada rezeneyi guned kac cc ne kadar veriyorsunuz

bir arkadas 3 cay kasıgı demiss

kutunun uzerinde 100 cc suya 2 cay kasıgı diyor ben yarım olcu yapıyorum yaniii
50 cc ye bir tatlı kasıgı koyup veriyorum yeni yeni veriyoruz biz iki gundur gunde birkez sabahtan veriyorum 50 cc olarkakçok mu veriyorumkii

çay kasıgı nere 50ccnere anlamadım yani gunduz uyumamaya basladı bizimki hafta basından beri oy uzden verdim bende
kesinlikle birzararı olacagını dusunmuyoum oyla olsa bilinen bir mama markası bunu piyasaya çıkaramazdı
dr ların cogu verin diyor

tazem

peki dr sana ihlamur onermis bildigimiz bizlerin alıp kaynatıp içtigiihlamur çiçegini kaynat içirmi dedi dr sana ,?? poset ihlamur mu yap dedi kac cc ver dedi ??

burkocum bizim evdede bir kilo bamya pisirdik ben iki gun uç porsiyon falan yedim ama herzamanki gibi bizimki bol kak yapan bir bebekzaten ekstra artıs olmadı sanmam ondan olacaını ishalyapacak birysey yemiyorus sonuçta yumusak tutanbirsey yiyoruz sanmam yani

pervinn

çok harika gorunuyosun valla ne mutlu sana benhala hamile pantalonlarımı hamile bluzlerimi giyiyorum allahtan bluzler hamilemagazasından alınma degil buyuk genis bluzler hamile goruntusu olmuor giyince ama yinede onlarla yasıyorum hatta evde yatarken hamila penyelerini kullanıyorum tepe tepe kullanılmıs oldulor bu vesile ile yoksa acımıstım ne çok giysi almısım diye.)

ney 97 ile doguma gitmistim 73 ile hamile kalmıstımm 81 lere indim ama ece kilo almayınca tereyaglar ballar ben yemeye yuklenince 83oldum ve kaldımm tabi bunda ramazan pidesininde etkisi buyuk ) her sene korka korka yerdim bu sene nasılas emziriyorum diyet yok diye yuklendim pideye neyse ramazan sonrası pide olayını kesince belik biraz kilo vermeye baslarım:)

ya senin bu gobek olayını anlamadım ne demek damar acık kalmısfalann ??
Canim bizimde öle oldu,ama kan gelmedi bizim göbekten.her alt degistirmemde falan dikkatimi cekiyodu,cıtcıtli badisinde kurumus akinti farkediyodum.doktoru aradim icerde kücük bi et parcasi kalmistir dedi gittik göbegine bi ilac sürdü bu kurutcak bidaha akmaz dedi.öle oldu.ama gülistaninki biraz farkli olabilir ona damar demis

tebrük ediyorum evrişim alkisalkisalkisalkisalkisalkiszaten sen şimdiye kadar nasıl yapamadın şaşırıyorum oğlun içöin yapamıcan hiç bişey yok çünkü.örnek alıyorum seni maşallah

bu arada rezeneyi verince gaz damlası vs veriyomusunuz ben zinco kullanıyorum ama eğer rezene daha iyiyse ona geçerim

ya senin bu gobek olayını anlamadım ne demek damar acık kalmısfalann ??
Canim bizimde öle oldu,ama kan gelmedi bizim göbekten.her alt degistirmemde falan dikkatimi cekiyodu,cıtcıtli badisinde kurumus akinti farkediyodum.doktoru aradim icerde kücük bi et parcasi kalmistir dedi gittik göbegine bi ilac sürdü bu kurutcak bidaha akmaz dedi.öle oldu.ama gülistaninki biraz farkli olabilir ona damar demis

Bir kaç gündür gündüz uyuyamamıştım. Dün gece 4.30 - 6.30 nöbetine dikti Doruk beni, gazı vardı yavrumun. Sabah annem kahve içmeye geldi, "ne bu halin" diyip beni yatmaya gönderdi. 3 saat uyumuşum! Buzluktaki sağdığım sütlerden vermiş Doruk'a. Bu arada yemek de yapmış tabii.. Allahım, kadın peri gibi! Resmen kendime geldim.

Evet, ve hala da oluyor. Temiz bez seviyor adam, napalım :))

işte dun döşümde yatış sekli. hem o keyifli hem ben bayılıorum oyle yatmasına kucagımda

yerim sizi yaa.. Çok hoşsunuz.

Nasıl yaaa??? yuhhh diyorum!! Hösstttt!! Sen de rapor al o zamn olma mı?

Canım ben yarım çay bardağı suya (bu 50 cc oluyor) 1 çay kaşığı tepeleme rezene koyuyorum.

IHLAMUR konusunda granül bulursan, varsa al, dedi. Ama bebekler için üretilen ıhlamur yok. papatya var. Onu kullanıcaz rezeneyle dönüşümlü!

SİBEL maşallah gelinime :)

EVROŞ önerin için teşekkürler, arada ben de birkaç deneme yapıcam.

EVRİM maşallah Kuzey'e, ne hoş olmuş sıpa :))

GYPSY ben bugün sabah konuya ufak bir giriş yaptım, önden aperatif bir şeyler aldım !! yerimseniben

ESRAKOO canım benim iştahım yok acıkcası bastan beri boyle sansımdan sanırım..ama yemeye gayret ediorum yani yediklerimde besleyici seyler. saglıklı besleniorum az yesemde. su icmezsem sut olmuyo. kuru kayısı suyu iciorum kendim yapıp oda zayıflatıo bence icimi temizlio tavsiye ederim. 2 gundurde pekmez suyu :))guclu olmamız lazım sonucta sut verioruz

SERAP 5i gecmedi henuz ece ayrıca artık naparsak yapalım hicbiyerimiz eskisi gibi deil

iftara gittik kalabalık ortama bu sefer suslemedim kızı hacı ama vardı millet gelmeden hemen nazar duası okudu ecosuma ve kız butun gece kendi kendine yattı okadar rahatladıki..ilk isim o duayı ezberlemek ve bol bol okumak olcak

Yok esram.. kızıl saclı degıl,baya acık sacının rengı,ısıktan oyle gorundu galıba.. :)

Rezeneyı bana doktor gunde yarım cay bardagı verebılırsın demıstı... ben yarım cay bardagının yarısını gunduz,yarısını da yatmadan once ıcırıyorum.. ama karısımı koyu yapıyorum.. o yarım cay bardagının ıcıne dolu bır tatlı kasıgı koyup karıstırıyorum. Neredeyse dolu dolu her seferınde 8-10 kasık ıcırmıs oluyorum.

Ben artık ılac kullanmıyorum Evrosum,rezene verıyorum sadece.. bagısıklık sıstemı olusana dek ne kadar az ılac verırsek o kadar ıyı olur kannatındeyım.

Guzel dusuncelerın ıcın tesekkur ederım.. senın guzel bakısın o, evlat sozkonusu olunca ınsan boyle afallasıyormus ıste :)

Bir kaç gündür gündüz uyuyamamıştım. Dün gece 4.30 - 6.30 nöbetine dikti Doruk beni, gazı vardı yavrumun. Sabah annem kahve içmeye geldi,

Hala Doruk un fotosunu beklıyorus Furcum.

Kayınvalıdem de okuyor o duayı... cok rahatlıyor Kuzey... bana da yazdı verdı.. arada ben de kagıttan okuyorum.Kesınlıkle haklısın..

Ay bugün bise oldu kuzuma.öglen 1den aksam 8.5a kadar derin bi uykuya dalamadi.enfazla yarim saat uyudu uyandi vs.neyse 8.5 da daldi cok sükür ama buseferde uykusunda garipseyip agliyo elleriyle yüzünü sikistiriyo canini yakiyo..

Ay bugün bise oldu kuzuma.öglen 1den aksam 8.5a kadar derin bi uykuya dalamadi.enfazla yarim saat uyudu uyandi vs.neyse 8.5 da daldi cok sükür ama buseferde uykusunda garipseyip agliyo elleriyle yüzünü sikistiriyo canini yakiyo..

Doruk emzik emiyoooooorrrrr :lepi: hihoyyyt :teytey::dance:

ama hemen uyudu yavrum yaa.. Ben 1 saat sonra emzirip uyutacaktım :) Neyse alışsın da, bu seferlik böyle olsun. İnlemiyor bile ! Anası gibi emişmeyi seviyor delikafadulden

tebruklarımı iletiyorum taze sana gözün aydın canım vereliniortakvereliniortak

tazee bende dunden beri alısırmaya calısıyorum cok rahatlık ya keske alıssa .. yattıgı yerde duruo ozaman kucak istemio bende rahat hareket edebiliorum.. eylemlerini bırakma

herkeze günaydin.bugün kizim 1aylik oldu.yarin ilk asimizi olmaya gidicez insallah.aşiyi yaptiran arkadaslar,cok agladimi bebekleriniz.

Evet Pervincim, şok oldum ben de dün gece, emziği aldı, hooop uykuya daldı ki; ya benim memede ya Onur'un göğsünde uyur Doruk. Kendi kendine uyudu emzikle. Alışsalar çok rahat ederiz. EVROS'un eşi gibi zorlayalım.

Minik, Doruk 1 kere ıngaa ıngaaa yaptı, o kadar. Hemen sakinleşti Bacaktan yapıyorlar. Zaten ilk aşıları çok acımazmış sinir sistemi henüz çok gelişmemiş olduğu için. Asıl 5-6 aylık aşılarında çok ağlarlarmış

canım bişi sorcam bende oğluma emzik vermeye başladım emzik işime geliyor yani ağladımı susuyoo hemenn kimiside sey dio emzik verceğinee emzirsenn daha ii emziğee alışanlar memeyi bırakıoo diolar doğrumu sence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…