2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

2 gundur yıkamıodum hava soguktu bugun yıkadım dısarıda cıktık parka yuruyus yaptım hemde. eve gelincede yıkadım rahat rahat uyuyo ins gecede aynı olur.

sibel ya,ben linklerı tiklıyorum acilmiyo.albümünede ekle.ordan bakim barı.benim baglantidami sorun var anlamadim.cünkü dün ekleyemedım resım,bende albüme koydum.simdi senin linkleri tikliyom onlarda acilmiyo

sırtımın tam orta yeri oyle bi agrıo oyle bi agrıoki inanamazsınız... duz yatamıorum ..masajla belki duzelir . evde yardımcı abla var ona ben ovarım dedi ama nası acıycak kimbilir

offf iki saattiruğraşıyorum yükleyemedim sanırım resimleri albümede ekleyemiyorum sayfada hata veriyor yaaa... nasıl yapıcam biryol gösterinsinir oldum.....

sibel ya,ben linklerı tiklıyorum acilmiyo.albümünede ekle.ordan bakim barı.benim baglantidami sorun var anlamadim.cünkü dün ekleyemedım resım,bende albüme koydum.simdi senin linkleri tikliyom onlarda acilmiyo

canım albümede ekleyemedim ya ben beceremiyorum yada gerçekten sayfada hata var bilmiyorum artık....sinir oldum epeydir uğraşıyorum olmuyor.... tarif etsene bana albüme nasıl eklediğini belki ben biryerde hata yapıyorumdur..

offf iki saattiruğraşıyorum yükleyemedim sanırım resimleri albümede ekleyemiyorum sayfada hata veriyor yaaa... nasıl yapıcam biryol gösterinsinir oldum.....

Canim dün bende ekleyemedim.ama albüme ekleyebildim.sey yap resimlerin boyutunu kücült albüme eklerken.ozaman oluyo

resimmlerrr cok güzellll hepsi melek gb maşallahh yaaa..
maşallah :nazar: :nazar:tepki vermeye başlamış senin bebiş.. ne kadarlık oldunuz benim bebeem daha tepki vermiyo merak ettim siz nekadarlık oldunuz... ?
1.5 aylık olduk biz canım zaten canı isterse keyfi yerindeyse yapıyo ama buaralar coğaldı hergün gülmüyodu önceen şimdi gülüyo oyuncaklarıyla ilgileniyo sesler cıkarıyo çok mutlu oluyo özellikle odasındaki steckerlara bayılıyo onlara cok gülüp ses çıkarıyo
corabı rasgele aldım zorbuldum cocuk kilotlu corabı aslında cok bol ama ben fazlalıkları yukarı cektim gorunmuo...

ben zaten cok azmetmiştim vede azcok toparladı vucut.eskilerim oluyo..karnım hala sarılı cok işe yaradı..bakım topiğinde yazıo yaptılarımız canım

cook ykışmış ece 5 kiloyu gectimi canım.....yaa benim hiç çatlağim yokk karnım indide ama eskisi gb değil bi değişk sıkılaşmasımı lazım anlamadım kakao yağına devammı etsem hamilelikteki gb..

selam kızlar bu zilli kızdan bir fırsat bulupta giremiyorum siteye.
sormayın ben büyük bir hatayı iki kere tekrarlamış bulunuyorum işim allaha kaldı valla
korunmasız iki kere eşimle birlikte olduk benim salak adama sen korun dedim neymiş utanmış eczaneden prezarvatif almaya ya kaçamakmı yapcan diye sorarlarsaymış dedim sütüm korur diye güveneme bak hamile kalırsam günahı senindir diye ama gerçi benimde yumurtlama problemim vardı olacagını tahmin etmiyorum ama işimizide saglama almak vardı ama olmadı adet olmayı bekliyecegim sonra hemen spral taktırıcam şimdiye kadar taktırırdımda salak ebe beni yanlış yönlendirdi

selam ben de taze annelerdenim.
normalde eylül annesi olacaktım ama oğluşum dayanamadı. yazın son günlerine yetişmek istedi.
bana da yardımınız dokunur eminim.
bu hafta işitme ve kalça çıkığı testleri yapılacak paşama. başka bu haftalarda yapılması gereken birşey yok sanırım. benim oğluşum meme tutamıyordu slikon meme ucu kullanıyorduk. şimdi iki gündür zor da olsa memeyi tutmaya çalışıyor zorluyorum biraz. çok daha zevkle emiyor.
bir de ben 55 kilo başladım hamileliğe 68le bitirdim. ilk hafta sonunda 60 kiloydum ama ondan sonra bir gram vermedim. gerçi o kadar yiyorum ki nasıl vereceksem. içim kazınıyor emzirdikçe. epidural oldum. zaten normal doğum yapan kalmamış drlar sayesinde.
fırsat buldukça ben de aranızdayım bundan sonra

DOKTORA GİTTİK...

Genel kontroller için bir doktor buldum. Uykusu ile ilgili, "beslenme düzene girince uyku da düzene girer" dedi. 2 saat ila 4 saat koymamı söyledi araya. Yani, emzirdikten sonra 2 saat emzirme bir daha, dedi. 4 saati aşarsa da zorla emzir dedi. Bu düzeni koymazsam gece - gündüz farkını kavratamazmışım.

REZENE veriyorum, dedim. Verme, anason var içinde, çocuğu uyuşturuyorsun, dedi. Papatya ya da ıhlamur, hatta ılık su ver sadece, dedi. Rezeneyi pek önermedi.

Bunların dışında Doruk'un maşallahı varmış, gelişimimiz gayet iyiymiş. :nazar:
Maşallah Doruk'a:nazar:Rezeneyi ben Buse'ye vermiyorum ama Humana içiyorum. İçmeye de devam etmeyi düşünüyorum. O kadar pimpirikli olmaya gerek yok bence. Madem nikotin var diye patlıcan da yemeyelim:eek:lmaz:

Bu arada 2 gün önce topu topu 2 kaşık bamya yedim, kuzum saat başı dolduruyor:sinifsinif:Yanlış mı yaptım ki:bbo:KK70:oktora soracağım. Kakasında bir anormallik yok gerçiCADIARZU

biara cocugu emraha verip mutfagı toplamaya koyuldum sonrada camasır astım vs vs neyse babasıda kendi yontemleriyle kızı uyutmaya calıstı goruyom 4 donuyolar evin icinde hic oralı olmadım sonra isim bitti yatak odasına gittim bide ne goriyim ece agzında emzik cokcok gozler faltası yanında emrah coktan sızmıs horulduyo :))))) kız babasını uyutmus kendi bakıo bana bi gulme krizi geldiki sormayın. bu sez dan sonra gulunce gobekte bi acayip oluyo yahu :))

neyse aldım emzirdim anca 1 saate uyuttum ins hemen uyanmaz ..bende yatıcam yatmadan bakayım dedim.kendi kendime oldugum tek vakit ikisininde uyudugu bu saatler. saat yarım burda
Bu ufaklıklar bizi daha ne maymun edecekler du bakalımkaydirigubbakcemile3
eftelya oglun ece gibi döşte uyumayı cok sevio bende bayılıorum oramda uyuyunca yada yatınca. bol bol kokluyom
Aynen ben de bayılıyorum koklayarak uyutmaya. Ama işe başlayınca zor olacak bana öyle:çok üzgünüm:
kizlar yarin yolculuk var 3 hafta izmirdeyim, girmeye firsat bulamayabilirim, kendinize bebislere cok iyi bakin, hakkinizi helal edin..ve bana bol sans dileyin de oglusum rahat dursun, agiz tadiyla tatil yapabilelim:))hepinizi cok opuyorum..
alkisalkisalkisGüle güle gel dünürüm. Umarım görüşme şansımız olur. Benim kuzum daha çok küçük, bu ara çıkaramıyorum:ecrin_bebek:

tazemmmm unuttum ben senin soruya cvp vermeyiiii :))
sevişmekkk tabikii ilk planda ama hade yazmim dedim burda malum paslanmış hatunlar var bu konudaa pohahaaaa
merak ediyorum sizin şu paslı uzuvları işleyen demir haline nasıl getirceksiniz :roflol:
biz anlaştık mamiyle bayramdan sonra hemen bi görüşme ayarlıcaz yada kimbilir bayramda artıkınnn ama ramazan bi geçsin :))
seninde kırkı çıkınca bi hafta sonraydı sanırım görüşmen benimde öyle olucak :sm_cool:
Kafam acıdıakannehirNiye ki:uhm:

Var mı boyle yatış şekli :)))) :nazar: adam tam komedi :))

Burada da turk kahvesı yaptım ogluma.. onu ıcıyordu.. ondan keyıf adamı modunda :)) :nazar:
Maşallah kuzuya, kocaman olmuş:nazar:

işte dun döşümde yatış sekli. hem o keyifli hem ben bayılıorum oyle yatmasına kucagımda

Maşallah kuzulara, hepsi birbirinden tatlıopuyorumnanaktan

Acayip sinirlerim bozuldu kızlar ya:gitme::gitme:Benim salak ötesi müdürümün iş bilmemesi yüzünden 8 haftalık iznimi kullanamayacakmışım:eek:klava::çok üzgünüm:Çok üzgünüm çoook3 hafta erken başlatacaklar beni. Aksi takdirde ücretli öğretmen alıp beni dönem sonuna kadar ücretsiz izne ayıracaklar.ÖZEL SEKTÖRDEN NEFFFFFRET EDİYORUUUUUUUMkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

ve işte karsınızda biz.. gezmeye gittik iftara.susledim kızımı ama orda daral geldi pijama giydi uyudu uyumadı agladı kustu huysuzlandı vs vs eve geldik 1 saattir uyutmaya calısıom anca sızdı 3te filan kalkar yatmadan fotoları ekliyim istedim. ii geceler herkese

allahım pervin yerim ben onun etegini bilezigini ve ayakkabılarıyahu ne harika olmus bu kızzzz

cidden tulum disimnda birseyler giyince daha adam gibi oluyorlar
massallah kirkbir kere

adaşşşş ne alem kadnsın yaa sorduğu sorulara bak hayranım sanaaaa
bebişin havlu banyoda benimki yatakodasında oluyorr bende donla giriyorum zatiii bebişi sarıp yatak odasına geçiyorum yatağa bırakıp üzerime havluyu sarıyorum :))
oldumu açıklamam öperim seni

kız catlakyani yerler falan su oluyordur sen oyle çırcıplakççıkıncahayir ben titizimdirçok degil ama yerlerinislanmasınafalan takıntılıyımdır ondan ilgimiç ekti ne alay ediyon uyuss sorumla:)))))

tek elle yazma yı bende beceriyorum artık

bu arada ayy sizdedeoluyormu yada oldumu ilk zamanlar. tam altını acıyorum yeni bezi baglıyorum hooooooop corttluyor oglum hadii sil baştan hatta bazen altını açınca tamsilerken kaka ve çiş yapıyor valla alt açma bezimiz bile batıyor ne yapsam ne kadar beklesemde arada oluyor azcık daha buyuse oglum geçecek dimeeeeee

ahanda bizim ece denbahsediyosun sanki gulistanım:))

ya senin bu gobek olayını anlamadım ne demek damar acık kalmısfalann ??

ebruskaaaa
defne çok seker massallah boncukboncukbakıyorr

eftelya

senin oglanda çok tatlı massallah çok iri gorunuyor kac kilo su an ;???

sırtımın tam orta yeri oyle bi agrıo oyle bi agrıoki inanamazsınız... duz yatamıorum ..masajla belki duzelir . evde yardımcı abla var ona ben ovarım dedi ama nası acıycak kimbilir
Ah ah o agriyi hic sorma zaten.ben öncedende cekıyodum bu agriyi,gögüslerim bı hayli büyük de :) simdi dahada azdi.şu emzirme dönemi bıtince kücülttürcem insallah.
Acayip sinirlerim bozuldu kızlar ya:gitme::gitme:Benim salak ötesi müdürümün iş bilmemesi yüzünden 8 haftalık iznimi kullanamayacakmışım:eek:klava::çok üzgünüm:Çok üzgünüm çoook3 hafta erken başlatacaklar beni. Aksi takdirde ücretli öğretmen alıp beni dönem sonuna kadar ücretsiz izne ayıracaklar.ÖZEL SEKTÖRDEN NEFFFFFRET EDİYORUUUUUUUMkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
Gercekten talihsiz bi durum.koskoca 3haftan buhar oluyo yani.olsun vardir herseyde bi hayir

X