2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Baby çok şeker çıkmışınız ya - kocaman olmuş Ece maşallah- kıyafetlerden dolayı olsa bile büyük bir kız olmuş :)
Allah nazardan saklasın annesi

perviiiinnnnn
eteğiii yırtılsın ecenin emiiii o nasıl bi güzellik yarabbimmmm maşallah subhanallah

ebruuuu kocaman olmuşşşş bebişş yaa bayılırım bu veletlerin çeşitli hallerine

adaşşşş ne alem kadnsın yaa sorduğu sorulara bak hayranım sanaaaa
bebişin havlu banyoda benimki yatakodasında oluyorr bende donla giriyorum zatiii bebişi sarıp yatak odasına geçiyorum yatağa bırakıp üzerime havluyu sarıyorum :))
oldumu açıklamam öperim seni

benim velet sabah 5 e kadar uyumadı şaka gibi yaaa sıyırdım gece resmen şimdide uyanmıyor pehhh

canan ecenin yüz hatları çok hoşuma gidiyooo
facete hep bakıyorum senin bebişin fotolarınaa ifadesi çok başka ya

Sanırım bu saatlerde herkes aile saadeti yaşıyor.. Benim kızım da akşam oldu mu gündüz uyumadığı uykularının acısını çıkarıyor.. monolog yapma sırası bende anlaşılan..

Maşallah de kendine, dilini ısır, kıçını kaşı! Arayıp da bulamadığımız şey bu! Gündüz uyanık, gece uyuyan çocuk!!

Yerim sizi yaa.. ıkiniz de birbirinizden güzelsiniz maşallah! Ayrıca o eteği ben 1 lokmada yerim. Her şeyim yemek üstüne, ne güzel mafoldumben

Allah kavuştursun pinkym. Geçen ben de Onur'a sarılıp uyuyayım dedim. Biraz zorlandık uyumakta :kedi:

benim doktor rezene bile önermedi içinde anason var, çocuğu uyuşturuyor diye ! Sen biling !

Alıyorsa ver! Deli misin, keşke Doruk da alsa :Saruboceq: Aynen tüpürüyo suratıma, bir de kötü bir şey yapmışım gibi ağlıyo :)

burko ben kuculdum 61 olmusum.16 kg uctu. zatende 59la hamşle kalmıstım.yoksa ece kucuk

Ne güzel... Tbrikler :)

tulumları cıkarın normal kıyafet giydirin nası adam oluyo hepsi belli deil.zaten bu elbise etek vs 1er giyimlik bidahakine olmaz...

evet evet.. ben de bugün alt - üst giydirdim Doruk'u. Ayakkabı falan :) doktor görünce "siz bunu resmen adam yapmışsınız" dedi :))

ınşallah miniğim, hep beraber yerimseniben

canan ecenin yüz hatları çok hoşuma gidiyooo
facete hep bakıyorum senin bebişin fotolarınaa ifadesi çok başka ya

Katılıyorum, çok değişik bir ifadesi var Canan'ın kızı Ece'nin. Çok hoş, dökme gibi maşallah...

GYPSY soruma cevap ver :)

DOKTORA GıTTıK...

Genel kontroller için bir doktor buldum. Uykusu ile ilgili, "beslenme düzene girince uyku da düzene girer" dedi. 2 saat ila 4 saat koymamı söyledi araya. Yani, emzirdikten sonra 2 saat emzirme bir daha, dedi. 4 saati aşarsa da zorla emzir dedi. Bu düzeni koymazsam gece - gündüz farkını kavratamazmışım.

REZENE veriyorum, dedim. Verme, anason var içinde, çocuğu uyuşturuyorsun, dedi. Papatya ya da ıhlamur, hatta ılık su ver sadece, dedi. Rezeneyi pek önermedi.

Bunların dışında Doruk'un maşallahı varmış, gelişimimiz gayet iyiymiş.

evrimim kuzum sormadım kayınvalidem gökhana hep verirmiş bizim gökhan taş gibikaydirigubbakcemile3 ama yarın rutin konturolümüz var dr ye sormayı düşünüyorum bende

en masum halimiz bu halini 24 saat izlerim sıkılmadan

buda iftar davetine giderken

bizimde uykuya geçişimiz böle evrişim yani bi senin başında deil kuzum

kizimin bi kac fotosunu ekliycektim ama baglantida sorun var images us tami anlamadim.neyse Albüme ekledim.herkeze acik yaptim bakabilırsinizn

minisim asıl sana masallah 17 kg ne demek +4de cabası.. emzirmek isin kilit yanı sanırım icim kıyılıo emzirdikce.bol su meyve yiyorum yemekte yiyorum yemesem hemen sutum azalıo..

sut artırımı icin bugun yeni yontem ogrendim, Sabahları 1 kasık pekmeze 1 bardak su dokup karıstırıp icilio. o cok sut yapıomus gelecege yatırımmıs yani. simdi bebekler az cekiomus ilerde hic doymuycaklarmıs simdiden hazneleri doldurmak gerekliymis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…