2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

mrb bayanlar ne olacak bebeklerin bu dışkı problemi.benimkii istisnasız hergün sabah 6 dan 10 a kadar kendini sıkıyor.parça parça gazını çıkarıyor ağlıyor.kakasını bile ara ara yapıyor ve ishal gibi.anason ii gelir dediler başladım inş.düzelir.tavsiyeleriniz var mı.

merhaba kızlar
resimlerin herbiri birb irinden güzel maşallah kuzulara
tırnağını ben ilk haftadan beri kendim kesiyorum evriş yapabileceğine inanırsa insanm korkmadan yapıyo
ben en çok banyodan korkuyodum 2. banyosundan beri eşimle yaptırıyoruz kimseye muhtaç olmamak için yapmak zorundayım napıyım
emziği 2 haftadır veriyorum chicco nunkini almıştım aslında hiç vermek istemiyodum ama yapabilcem bişey yok hala bazen verdiğimde bulanıyo falan ama ısrarla veriyorum canı istiyosa resmen emziğin izi çenesine çıkıyo

zincoyu kaç damla veriyosunuz kızlar ben sabah2 akşam 3 damla veriyorumda düzenli verilmezse gaz damlaları işe yaramazmış bilginize

selam herkese,
girip okuyorum ama yazmak pek mümkün olmuyor.bu yalnız halimle buna da şükür.hepinizi ve bebişlerinizi öpüyorum.sağlıklı,sorunsuz günler...

pinky bende cok telas yaptim cani yancak die ama doktor teyzemiz hemen icimi rahatlatti.kesinlikle cani yanmiycak merak etme dedi.zaten kizimda gikini cikarmadi.cani yansa aglardı.ne o cubugu sürerken nede sonrasinda aglamadi

zincoyu kaç damla veriyosunuz kızlar ben sabah2 akşam 3 damla veriyorumda düzenli verilmezse gaz damlaları işe yaramazmış bilginize
Hergün gazi olmuyorki kizimin.bosuna nie vereyim die düsünüyorum.cünkü bazi doktorlarda gaz damlalarinin hic bir ise yaramadigini hatta zararli oldugunu sölüyolar.oyüzden günde bikere 3damla veriyom bazen 2kere 3er damla bazense hic vermıyom

ya kızlar biraz geçmişi okudumda göbekten bahsetmişsiniz benim bebişinde göbeğinde sanki kurumuş kan var sizinki nsldı akıyormuydu benim akıntı kanama falan yokta orda sanki kurumuş kan lekesi var ama bu göbek düştüğünden beri öyle acaba bi sorunmu var

maviş senden parca kalmıstır ondan bbizimde oyleydi hergun pansuman yapıtık batikonla gecti

Kızlar bu da benim Defne'min halleri..

Şaşkın ördek
Bu şaşkın ördek aynı benim kızıma benziyoropuyorumnanaktanMaşallah, bayağı toparlanmış:nazar:
Doktordan geldiikkkk:))

masallah:nazar:mama sayesinde iyi toparlamis kuzum:)) doktor gelisimi cok iyi, mamaya tam gaz devam dedi:))
yuzundekiler gecicekmis, biraz sabir:))
buarada daha yarim saat once uyudu, koca gun 1-2 saat anca uyudu, o da kesik kesik, yaa sabir:KK43:(..doktorda da yikti ortaligi..
Maşallah benim damadıma:nazar:
ve işte karsınızda biz.. gezmeye gittik iftara.susledim kızımı ama orda daral geldi pijama giydi uyudu uyumadı agladı kustu huysuzlandı vs vs eve geldik 1 saattir uyutmaya calısıom anca sızdı 3te filan kalkar yatmadan fotoları ekliyim istedim. ii geceler herkese

Off Allahımmm:1shok:Koca kız olmuş bu maşallah babym:nazar:Yoksa sen mi küçücük kalmışsınCADIARZUBen dev anası gibiyim:gitme:

Dün bir sürü alıntı yapmıştım ama daldım evcilik oyununa, hepsi kaldı. Çingenem bayıldım fotonuza. Maşallah size:nazar:

slm kızlar bugün bende apar topar yalnız yıkamak zorunda kaldım cimcimem bi kustu yatarken kafası olduğu gb kusnuk içinde kaldı hemen aldım küvetinde alel acele yıkadımçıkardım emdi 3 saattir uyuyo maşallah....
buarada artık daha cok gülmeye başladı busabah dil çıkartıyordum nasıl hoşuna gittti nasıl mutlu oldu gülmeye başladı :lepi: :lepi: her yaptığımda üstelik oda aynını yapmaya çalısıyo bi deneyin sizde bebeğim tv de izlemiştim bende...dudak hareketlerimizi çok takip ediyo

burko ben kuculdum 61 olmusum.16 kg uctu. zatende 59la hamşle kalmıstım.yoksa ece kucuk

tulumları cıkarın normal kıyafet giydirin nası adam oluyo hepsi belli deil.zaten bu elbise etek vs 1er giyimlik bidahakine olmaz...

serap cok tatlısınız adalenayla..sizi izlemek isterdim dogrusu..
saol sizde öle resminiz çok güzel maşallah tombiş tombiş eteğide cok tatlı bende çok seviyorum öle ama senin kızın kaç kilosuan kilotlu çorabı cok güzel olmuş ondan soruyorum...
burko ben kuculdum 61 olmusum.16 kg uctu. zatende 59la hamşle kalmıstım.yoksa ece kucuk

hayyy maşallah sana kızz nasıl becerdin yalnız ben hiç kilo vermek istemiyordum çok zayıftım bu kilo yakıştı tam oldu bana hem aynı kalmak istiyorm napasamki iştahımda yokk

slm kızlar bugün bende apar topar yalnız yıkamak zorunda kaldım cimcimem bi kustu yatarken kafası olduğu gb kusnuk içinde kaldı hemen aldım küvetinde alel acele yıkadımçıkardım emdi 3 saattir uyuyo maşallah....
buarada artık daha cok gülmeye başladı busabah dil çıkartıyordum nasıl hoşuna gittti nasıl mutlu oldu gülmeye başladı :lepi: :lepi: her yaptığımda üstelik oda aynını yapmaya çalısıyo bi deneyin sizde bebeğim tv de izlemiştim bende...dudak hareketlerimizi çok takip ediyo

maşallah :nazar: :nazar:tepki vermeye başlamış senin bebiş.. ne kadarlık oldunuz benim bebeem daha tepki vermiyo merak ettim siz nekadarlık oldunuz... ?

corabı rasgele aldım zorbuldum cocuk kilotlu corabı aslında cok bol ama ben fazlalıkları yukarı cektim gorunmuo...

ben zaten cok azmetmiştim vede azcok toparladı vucut.eskilerim oluyo..karnım hala sarılı cok işe yaradı..bakım topiğinde yazıo yaptılarımız canım

Herkese teşekkür ederiz, fotoğraflarımıza yaptığınız yorumlar için.. opuyorumnanaktan

Baby, siz de çok tatlı çıkmışsınız analı kızlı :) Ecoş'un eteğine de bayıldım. Ben de bayramda giydirmek için misafirlik ciciler almak istiyorum kızımaaa...
Bu arada, maşallahın var, seni çok fit gördüm Pervin.. Azminden ötürü tebrik ediyorum. Benim iştahım açıldı resmen.. Nasıl gidecek bu kilolar bilmiyorum. Zaten mama takviyesi de yaptığımızdan kendimi yetersiz hissediyorum, sırf sütle bebeğimi besleyemiyorum diye. Bunun üzerine kendimi yeme-içme konusunda hiç sınırlamıyorum.. mafoldumben üzerimde fazladan 7 kilo var hala..:çok üzgünüm:

Süper pervin tebrik ederim.bende 17kilo vermis bulunuyorum ve 75olmusum.hic bise yapmadan,emzirmek cok kalori harcatiyo bana,bu süper.keske bende 60li kg lardan bahsedebilsem.hamilelikte 13kilo aldim hepsi gitti ve + 4daha.insallah bu hizla bi 10kilo daha gider .

X