2009 agustos anneleri nerdesiniz

kocanız hmileyken melek oldumu?

• evet yalancı melek:)

OY: 18 81,8%
  • hayır hala seytan kocam benim:)

OY: 4 18,2%

• Ankete Katılan
    22
  • Anket Kapalı .

Brokoli

MUSTAFA❤️YİĞİT
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
3.424
0
37
ben 2009 ağustosta dünyaya ilk meleğimi getireceğim inşlh hadi hamişler gelinn:)):lepi:

eftalya66 tebrik ederim cnm.. hihoyyyt Sanırım bende ağustos annesi olucam Allah izin verirse :nazar:

eftalya66 tebrik ederim cnm.. hihoyyyt Sanırım bende ağustos annesi olucam Allah izin verirse :nazar:
hoşgeldin canım allah tamamına erdirsin bende ağustos 11ne geliyor seninde çok yeni ozaman canım benim bu arada hoş geldin aramızaa:1hug::nazar:

hoşgeldin canım allah tamamına erdirsin bende ağustos 11ne geliyor seninde çok yeni ozaman canım benim bu arada hoş geldin aramızaa:1hug::nazar:

Hoşbulduk canım yerimseniben İyi dileklerin için çok teşekkür ederim, aynısı senin içinde geçerli tabiii.. sağlıcakla, hayırlısıyla alalım kucağımıza bebişlerimizi :1hug: benim kimyasal bir gebelik tecrübem olmuştu :çok üzgünüm:, o yüzden bunda biraz korkulu ve temkinliyim. kan testim 91.88 çıktı. bakalım yrn dr randevum var, umarım herşey yolundadır bu sefer :nazar:

Hoşbulduk canım yerimseniben İyi dileklerin için çok teşekkür ederim, aynısı senin içinde geçerli tabiii.. sağlıcakla, hayırlısıyla alalım kucağımıza bebişlerimizi :1hug: benim kimyasal bir gebelik tecrübem olmuştu :çok üzgünüm:, o yüzden bunda biraz korkulu ve temkinliyim. kan testim 91.88 çıktı. bakalım yrn dr randevum var, umarım herşey yolundadır bu sefer :nazar:
inşalah güsel hamişimizz:CüvCüv:a.s. banada kesein cvp at yarın doktora gittiğindeki kan testinde 5 çıkıo hamile olmayanlarda sende yüksek çıkmış inşlh vardır sonuca göre var bende de 346 çıkmıştı canımmm hiç korkma emaneti allaha olsun inşlh:nazar:

inşalah güsel hamişimizz:CüvCüv:a.s. banada kesein cvp at yarın doktora gittiğindeki kan testinde 5 çıkıo hamile olmayanlarda sende yüksek çıkmış inşlh vardır sonuca göre var bende de 346 çıkmıştı canımmm hiç korkma emaneti allaha olsun inşlh:nazar:

tamam cnm mutlaka cvp yazarım yrn öğleden sonra sana yerimseniben Dua et benim için.. :Saruboceq: değerim çok da yüksek değil gibime geliyor ama... Neysee hayırlısı nasılsa öyle olsun artık ne diyelim.:nazar: yrn haberleşmek üzere o zaman eftelyacım, eğer benimde bebişim güzelce tutunursa bu sefer annesine, seninle hamilelikde yol arkadaşı oluruz birbirimize a.s.

tamam cnm mutlaka cvp yazarım yrn öğleden sonra sana yerimseniben Dua et benim için.. :Saruboceq: değerim çok da yüksek değil gibime geliyor ama... Neysee hayırlısı nasılsa öyle olsun artık ne diyelim.:nazar: yrn haberleşmek üzere o zaman eftelyacım, eğer benimde bebişim güzelce tutunursa bu sefer annesine, seninle hamilelikde yol arkadaşı oluruz birbirimize a.s.
beraber çıktık bile yola sen yarın güsel haberleride al dahada güsel olacak yolumuz canım benim ben dua ediyorum senin için merak etme yarın grşrz vanım benim allaha emanet olun öptüm kocaman:1hug:a.s.

beraber çıktık bile yola sen yarın güsel haberleride al dahada güsel olacak yolumuz canım benim ben dua ediyorum senin için merak etme yarın grşrz vanım benim allaha emanet olun öptüm kocaman:1hug:a.s.

Canıım inşallah dediğin gibi olsun.. :Saruboceq: kötü bi tecrübe yaşayınca ister istemez korku oldu bende.. :çok üzgünüm: ama içimi inan çok rahatlattın eftelyacım. :asigim: sen ve bebişin de Allaha emanet olun.Çok öptüm, çok memnun oldum seni tanıdığıma. :1hug: Yarın güzel haberlerle gelirim umarım :sm_cool:, şimdilik hoşçakal hayatım a.s.

biz burdayız kızlar,asıl siz nerdesiniz?2009 ağustos annelerini "aylara göre paylaşım-ağustos anneleri"nde bulabilirsiniz.görüşmek üzere...

allah tamamına erdirsim inşallah salık ile bebişini kucağına aldığın anı yazdığını da görürüz inşallah

:lepi::CüvCüv:güsel hamişlerrr hepiniz hoş geldiniz allah tamamına erdirsin inşlh :nazar:a.s.:1hug:

Eftelyacım, geldim şimdi dr dan.. keseyi gördük çok şükürrrr :lepi: Hadi bakalım dokuz aylık maratonumuz başladıı :CüvCüv::dance:

Son düzenleme:
canımmmmmmmmmmmmmmmm çok sevindim inanamazsın bende seni bekliyordum iş yapacağım ama kalkmadım gelirsin diee hiç atarmıyız seni canımmm tek bebeğin salıklıca doğsunda hangi burç olursa olsunnnn canımmmmmmmmmmmmmm:nazar::sm_cool::sm_cool::sm_cool::teytey::teytey::teytey::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Eftelyacııııııııııııııım, canııııııııııııııııııııııııııııım, beklediğini biliyordum hayatııım, çok teşekkür ederim arkadaşım sana ya heyecanımı ve mutluluğumu paylaştığın için :asigim:, hadi bakalıımm bundan sonra sık sık habeleşiriz :teytey::dance::teytey:

ben 2009 ağustosta dünyaya ilk meleğimi getireceğim inşlh hadi hamişler gelinn:)):lepi:

mrb canım en sonunda benimle aynı döneme gelenlerin sayfasını buldum. bende ekim 2008 son adet diye konu açmıştım.diğer konulara bazen yazdım. ama onlar çoktaannn bebişlerini kucaklarına almışlar. allah izin verirse bende ağustos annesi olucam.allahtan herkese sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etmesi dileğimle...

mrb canım en sonunda benimle aynı döneme gelenlerin sayfasını buldum. bende ekim 2008 son adet diye konu açmıştım.diğer konulara bazen yazdım. ama onlar çoktaannn bebişlerini kucaklarına almışlar. allah izin verirse bende ağustos annesi olucam.allahtan herkese sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etmesi dileğimle...
mrb canım inş seninle ve diğer hamişlerle beraber allah bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin cnm senide şimdiden tbr ederim aramıza hoş geldin canımma.s.:nazar:

X