2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

petrik,mercimekim çok teşekkür ederim...daha da büyüyecek göbüşlerimiz..belki o zaman esrakonun dediği gibi zorlanacağız...çok dikkat edelim yediklerimize..ben mesala çok dikkat ediyorum bu aralar...bol yağlı salçalı spagetti yiyorum sonra ertesi gün hamburger falan..Allah sonumu hayır etsin...bulantıların acısını çıkarıyorum:)))))

DİDE cim göbişe maaşallah, inşallah bebişin içinde yumuşak yumuşak yatıyordur. ohhhhh ne rahat be.... ekmek elden su gölden.....

didecim bende geldım maşallah ya süper cıkmısın valla göbişlerimize ve bebişlerimizi allah nazarlardan saklasın ya düşünsenıze kızlar ya doğumdan sonra hepimiz tekrar burada olucaz ya bu seferde bebiş kılo aşı takıbı yaparız sezaryan veya normal doğum ları yada doğum hıkayelerimizi anlatırdık ne guzel olurdu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa düşünmesi bile güzel ben takvıme baktım bnmkı pazar pazartesı salı arası gelıcek sanırım

doğumdan sonra daha farklı teleşlarımız olacak tabi comely..inşallh hepiciğimiz yine burada oluruz..
aftabru bende o ekmek elden su gölden olayını binbir heyecanla,kaygıyla doktora gittiğimde düşündüm benim yavru dönmüş sırtını yatıyordu ohhh dedim...aynı bedende olsakta iki ayrı insanız onun dünyası başka benimki başka ..zıpırım benim

Demam demam Esracım.. söz sana sapıtmıyacağız :çok üzgünüm: Ama vallahi abur cubur yediğimiz yok.. sadece bebiş için gereklileri yiyoruz o kadar..

ben pak abur cubur yemiyorum günlük öğünümle arada meyva ama yine 10 günde 1 kilo daha almışım kızlar

Figen.. göbüşlerimiz birbirini andırıyor.. yandan kardeş gibiler gercekten de :))) Hayırlı olsun arkadasım.. Allah nazarlardan saklasın.. daha nice güzel fotograflarımızı paylaşmaya ınsallah..

[/IMG] evet kızlar ev halimiz ani bir kararla çektim daha dogrusu fındıgım çekti 12+5 günlük ama sıkı bir kahvaltıdan sonraki halim+gaz akşama kadar artık birşey yiyemem

kıslar tesekkür ederim.evet doktor erkek gibi dedi bi pipi gösterdi ama bi dahakine daha net olur dedi.

Figen.. göbüşlerimiz birbirini andırıyor.. yandan kardeş gibiler gercekten de :))) Hayırlı olsun arkadasım.. Allah nazarlardan saklasın.. daha nice güzel fotograflarımızı paylaşmaya ınsallah..

evet canım seninkide böleydi.büyüklerin dediği doğrumu acaba göbişim genelde hep böle işte yayvan deil yani.bakalım kesinleşsin o zaman konuşuruz a.s inşallah arkadasım bebişlerimizin resimlerinide paylasırız..kaydirigubbakcemile5

amanın kızlar ne güzel olmuş göbüşleriniz.ayrıca başakcım çok tatlı bi hamiş olacaksın.hepinize bulantısız güzel bi gün diliyorum.

başakcım bebişinede sanada maşallah. ogaz problemı hep var zaten Allah tan sabahtan öle bi sorunum yok ama aksamları davul gıbı oluyorum

sagol canım birazcıkda tombiş bir hamiş olucam şimdiden böyleyim kilo almadım aksine verdim ama bebiş burdayım diyor birazda göbek var tabi

FİGENCİM, sen hani şu arkdan bakınca manken gibi, önden bakınca karnı burnunda olan hamilelerden olacaksın bak demedi deme. arkadaşların çoğu benim öyle olacağımı sanıyor ama bende göğüs ve kalçala muhakkak devasalaşacaktır. öyle hissediyorum nedense...

BAŞAKcım, senin de göbek kahvaltının hakkını vermiş vallahi. ohhhh afiyet olsun, bebeğine yarasın. ne güzel sen başlamışsın robadan giymeye. bana henüz yakışmıyorlar ama geçen hamileliğimde bi bluz almıştım, yakında giyerim onu inşallah doldura doldura.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…