2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

boşverin kızlar valla üzülmeye değmez.tadını çıkarın bu güzel günlerin çabuk geçiyo çünkü.bu arada göbüşleriniz bi harika.allhım sizide bebişlerinizide korusun.bende foto.ekleyecem ama biraz daha zaman geçmesini bekliyom.çünkü benim birazcık sezeryan göbeğim var .neyse hepinizi öptüm kızlar.

kızlar hepiniz göbişlerinizle harikasınız.önceleri kapatmaya çalışırdım göbeğimi.hamileliğimden bu yana ise gererek dolaşmak göstermek hoşuma gidiyor.14+1 günlüğüm bugüne kadar 2 kilo almaşım.60 kilo oldum şimdi.58 ile kalmıştım

ay cok hossun aftabrudelikafadulden, delikafaduldenya ben sana daha once icime erkeke doguyor senin icin demistim ama acaba kizmi olucak, kiz da gobek fazla cikmazmis, bide annem hep anlatir bana hamileyken 5-6.aya kadar hep normal kiyafetlerini giymis, amileyim dediginde kimse inanmazmis, cunku hic gobegi yokmus ve 48 kiloymus hamile kaldiginda, 7-8 kilo ancak almis,hamileligin cogu evde ve hastanede yatarak gecmis, doktorlar surekli dusuk tehdidi oldugu icin 3kg alti dogar demisler,bende 34-35 haftalik dogmusum 3900gr, doktor dogumda nerenden cikti bu cocuk senin inanamiyorum demiskaydirigubbakcemile3gerci verdikleri geciktiricilerin, vitaminlerinde sisirici etkisi vardir belki ama tum cocuklugum kilolu gecti benim, dobiliktim orta-liseye kadar...o yuzden bozma moralini o da belki benim gibi bi alan bulmustur kendine iceride:)))

kizlar yeni ekleyenlerin gobusu cok hos, ben her 4 haftada bir cekicem foto bi dahakini buraya koyarim artik....

[/IMG]

buda benim göbisim :CüvCüv: : ))

akşam çekti eşim yeni yemek yemiştim en büyük hali : )

petrik maşşallah canım çok tatlı göbişin eeee annesi bebek artık burdayım diyor hani allah kucagına almayı nasip etsin canım

başak saol canım hepimizin göbişi çok şirin : ) Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Kızlaaaaaaaar,
Hepiniz ayrı ayrı harikasınııızzz
Resimlerinize bakmaya doyamadım, Allahım nasip ederse 12. haftama bi gireyim hemen bende eklicem bi göbiş fotosu

ayy petrikcim göbişin cok tatlı.maşalah göbişinede bebişinede.cok tatlı nazar degmesın ınsallah

kızlar neden küçük cıktıgını anladım resımlerın.bız ilk forum 1 i kopyalıyoruz.sayfanın asagısında hotlink forums 1 var o kopyalancak a.s.

PETRİK çok çok şirin olmuş. ben de böle istiyorum işte. akşamları bu kadar oluyor gerçi benim ki de...
arkadaşlar göbeklerin yanına haftasını da yazalım mı?

selamlar sonunda göbişleri görmeyi başardım. ya ben biraz fazlamı geliştim ne 13+3 ama 60 kiloyla hamile kaldım şimdi 63 oldum böyle sizler gibi sadece güzel güzel göbeğim büyümedi hiç biyeriniz kilo almamış gibi duruyo sadece göbişleriniz var ben heryerim buyudu kalçalarım sırtım göbeğim acayip oldu vucudum.

saolun kızlar ayrı ayrı öpüyorum sizi hepiniz çok tatlısınız :1hug:
hepimizin göbişi çok güzel
11+2 olduk biraz erken ekledim heralde
aftabru ben zaten göbekliydim zayıf değildim ondan böyle kocaman oldu

minik kelebek anlattıgın gibi yaptım yinede küçük oldu :sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…