2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

39 haftalıkkkk göbüşümmmmm

sn206075.jpg
[/URL][/IMG]

Burcu diyet sayesinde kilo almıyoruz ne güzel dimi, maşallah size

Esram maşallah , kısa saç yakışıyor tombik yüzüne : ))

Burcu diyet sayesinde kilo almıyoruz ne güzel dimi, maşallah size

Esram maşallah , kısa saç yakışıyor tombik yüzüne : ))

Evet canım ya, her işte bir hayır vardır diye boşuna demiyorlar. Ben zaten kilolu hamile kalmıştım, iyi oldu bu diyet işi ne yalan söyleyeyim.

Esram yerim ben o göbüşücokacimcoookopuyorumnanaktan

burko esra fotolar süper
esra sen o dediğim kiloda gözükmüyosun ki ama gayet hoş durumdasın
maşalllah ikinizede

canancım maşallah göbüşüne. hiç sivri değil ee malum içerde prenses var dimeeeeeeee..

bu arada gayet yukarda taşıyosun bebişi. senn daha doguma var anacım kanımca...

sağolun kızlar - ya benim göbüş 2 hafta önce çok ufaktı birden böyle şişti - bu akşam da bir sertleşiyo bir yumuşuyo - kafa vuruyo bizimki içerden sanırım - benimde aklıma geldi bir resmini çekeyim - hiç çekmedim bugüne kadar :) şimdi resme bakıyorum da bu benim göbüş mü diyorum :KK70::KK70::KK70:

esracım yahyayı besliyorsun çok belli anacım kız tosun gibi olacak oglan sonra maşşallah göbede bebegede süpresiniz valla

jenny yavrum sende bu kadar fit olmayı nasıl becerdin dogumdan sonra kilo sorunun olmayacak belli ama göbek süper halen yukarıda aşşagı inmemiş doguma kadar biraz daha şişer bence maşallah

fit??? bir daha bak istersen canım :)) en şişko benim aranızda ama ben hamileliğim boyunca kilo alamadım fazla 7-8 kilo oldu toplamda ama zaten şişkoydum :KK43:(( 77 de hamile kaldım - inşallah dediğin gibi olur da doğumdan sonra şöyle 20 kg felan veririm :))) ozaman fit olurum bu halime göre

canım benim yanımda oldukça incesin ben 95 ile hamile kaldım şimdi 100 kiloyum esra ve bende bayrak tombişligi kimseye bırakmıyoruz

CANANcım, foton çok güzel. göbeği iyi vurgulamışsın. maşallah göbeğine. hiç de abarttığın gibi değil ama, gayet hoş. daha ne olsun? çok iyi görünüyorsun.

X