2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

Taze daha bi güzelleşmişsin maşallah

Baby cidden aşağı inmiş göbeğin, çok yaygın değil maşallah size

ayy ayy sizede maşallah ben görmemiştim ama byümüş doruk yahu. ama tazem burcum senin yuzunde nasıl bi anaç ifade yerleşmişanlatamm.albumundeki resmlerden bambaşka bir ifade var

Aaaa, hadi yaa :) Hiç böyle yorum yapan olmamıştı... Teşekkür ederim.

Taze daha bi güzelleşmişsin maşallah

Sensin o güzel :) Çok teşekkr ederim. a.s.

son 8 gün kala göbüş böyle..inmiş mi?
img0080dek.jpg
[/URL][/IMG]

dide ben inip inmediğini anlamıyorum ama maşallah sende ne kadar zarifmişsin yav bilekler falan incecik :nazar:

dido çok büyük değil göbeğin inmişmi fark edemedim
maşallah çok güzel görünüyor
öyle diyorlar.9.aydayım deyince inanmıyorlar.inme işi nasıl dışardan anlaşılıyor ki? ben pervininkini de anlamadım
yenib.th.jpg
[/URL][/IMG] BUDA BENIM SON HALIM 37 HAFTALIK DIDE CIM SÜPER VE COK KIBARSIN YAWFFFFFFFFFFFFFFF

sağol o senin kibarlığın.sen de çok kilo almamış görünüyorsun.baştakiyle aynı gibisin.

Maşallah göbüşlerealkisalkisalkisHepsi birbirinden güzel.

Adaşçığım ben de hayranım senin memişlere. Allah nazardan saklasın, top topdelikafadulden

Pervin ben hiç anlamıyorum nasıl inmiş oluyor göbek. Ama çok şirin göründüğü kesin

Pinky çok fena kıskandım seni:umursamaz:Fındık yutmuş solucan gibisin maşallah

Dide sana yorum bile yapmayacağım. MAŞALLAH:nazar:

Çok canım çekti. Du bakayım yakında çekilmiş bir foto bulayım ben de

Adaşçığım ben de hayranım senin memişlere. Allah nazardan saklasın, top topdelikafadulden

Pervin ben hiç anlamıyorum nasıl inmiş oluyor göbek. Ama çok şirin göründüğü kesin

Dide sana yorum bile yapmayacağım. MAŞALLAH:nazar:

Çok canım çekti. Du bakayım yakında çekilmiş bir foto bulayım ben de

Pazar günü Sığacık'taydık. Hani şu "Kavak Yelleri"nin çekildiği yer.
eyvallah canım benim
fotoraf.jpg

bu fotoğrafta dikkatimi çeken şey bir fotoğraf daha koymuştun sefgilinle sarılmış olarak.göbüş yine aynı gibi geldi bana.kilo almıyor musunuz siz ya? benim çok fark var eski göbüşümle.maşallah.gerçi diyet yapıyorsun sen

DıDE çok şekersiniz valla ikiniz de... Maşallah :nazar: Ama bana hiç de Neva aşağı inmiş gibi gelmedi ?? Yani çok anladığımı da iddia etmiyorum ama :uhm:

PINAR evet, pek de kilo almamış gibisin, sana da maşallah a.s

ADAŞÇIM sen zaten dikkat ettiğin için hiç değişmiyorsun maşallah opuyorumnanaktan

bu fotoğrafta dikkatimi çeken şey bir fotoğraf daha koymuştun sefgilinle sarılmış olarak.göbüş yine aynı gibi geldi bana.kilo almıyor musunuz siz ya? benim çok fark var eski göbüşümle.maşallah.gerçi diyet yapıyorsun sen

Anladım hangi fotoğraftan bahsettiğini. Evet, o zamandan beri almadım sanırım. Ya da belki en fazla 1 kilo almışımdır. Kızım yiyor benim mamaları sağolsunalkisalkisalkisBakalım inşallah aşırı şişko olmazkafamçokkarıştı

Dido'cum bence o kadar fit gözüküyosun ki..kilolarını vermek hiç zor olmayacak..arkadan hamile gibi bile gözükmüyosundur..bana da inmiş gibi gelmedi sanki..maşallah diyorum..

DİDE çok şekersiniz valla ikiniz de... Maşallah :nazar: Ama bana hiç de Neva aşağı inmiş gibi gelmedi ?? Yani çok anladığımı da iddia etmiyorum ama :uhm:

PINAR evet, pek de kilo almamış gibisin, sana da maşallah a.s

ADAŞÇIM sen zaten dikkat ettiğin için hiç değişmiyorsun maşallah opuyorumnanaktan

Dido'cum bence o kadar fit gözüküyosun ki..kilolarını vermek hiç zor olmayacak..arkadan hamile gibi bile gözükmüyosundur..bana da inmiş gibi gelmedi sanki..maşallah diyorum..

Allah razı olsun.seveyim ben sizin dillerinizi.arkadan hamileye benzemiyormuşum eğer sünnet olmuş gibi yürümezsem.adamın biri öyle diyor

didom didem yafrumm sende fitsn be güzelim maşallah. Neva aşagı inmiş gibi gelmedi çokda anlamam ama...

furko burcu hakkaten ya hiç değişmemişsin maşallah sanada buseyede..

ayy çok hoşsun burko ya fındık yutmuş kurt hehehe ayhh bi an düşündümde puhaaaaaaaakaydirigubbakcemile3:CüvCüv:

X