2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

36+2 göbeee...

dsc03701kcz.jpg

tazemmm fıstık gibisin masallah canım cok yakısmıs nar cicegi rengi. ayrıca memslerde super. seni en guzel memisli hamisi seciorum topigimizin :))

göbüşş güzel annede muhteşem görünüyor

göbiş süperrr
memişler daha süperrrrr
delikafadulden

tazemmm fıstık gibisin masallah canım cok yakısmıs nar cicegi rengi. ayrıca memslerde super. seni en guzel memisli hamisi seciorum topigimizin :))

Ayyhh sağ olun kızlar. Ama inanın o memişler feyk! Sağdan soldan topladım da koydum oraya :) Benim göğsüm tam koltuk altı göğsü. Utanmasalar sırtımdan çıkacaklarmış. Dolayısıyla kullandığım sutyen de toparlayıcı bişi, öyle top gibi gösteriyo ama, gerçeği o değil :KK43:

BABYMOM, nar çiçeği rengine bayılırım. O renk bikinimin üstüne giyiordum o tuniği! Sonra gene nar çiçeği ojelerim ve kırmızı terliklerimle yakardım ortalığı eskiden. pehh :nazar:

Ayrıca Ece'ye kocaman bir maşallah diyorum. :nazar:

ay gülistannn top gibi önde göbek popo yok
tazenin dedği gibi harbi topiğin en seksi göbişi sendee maşallahhhh

pervinim ne kadar aşağıya inmiş harbiden yaaa maşallah göbişineee

bende foto çektiricem mamiye bu akşam koyucammmm

Perviiiiiiiiin..gerçekten inmiş aşağıya...maşallah maşallah..büyümüş bi de...

Gülistan...maşallh bu ne fitlik...füze gibi göbeğin..erkek olduğu nası belli..

ayy ayy ayyy nasıl moral verdiniz anlatamam akşam bu yorumları okmama lazım sevgili eşime. bana karnın burnunda ne sesksiliği demişti ya kendileri...

çok saolun kızlar sizin bakış açınız güzel.

ayrıcaaaaa hadi ya gelsin göbek resmleri çok sönuk kalmış buralar....

ayy ayy sizede maşallah ben görmemiştim ama byümüş doruk yahu. ama tazem burcum senin yuzunde nasıl bi anaç ifade yerleşmişanlatamm.albumundeki resmlerden bambaşka bir ifade var

işte size profilden asagı inmis gobus resmim taze taze sabah sabah :))

aaa pervin hakkaten bana inmiş gibi geldi. maşallah hayırlısıyla kavuş bakalım

X