2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

evrisss supersiniz anne bebek :)) ana ogul yazsım geldi:)) masallah canım Allah nazarlardan saklasın

kıslarrr benim göbüşüm yok sizin ki kadar....niye yok ki?zaten biraz göbüşüm vardı önceden de hala o var.akşamları şişiyor sadece...hepinizin göbüşü çok güzel gerçekten...bebişimi boyutları da normal ama yok benim göbüşüm:KK43:(

kızlar canımsınız ya çok teşekkür ederim sağolun.allah tamamına erdirsin hepimizi.

12+5 günlüğüz

resimlerimmmmbebeimyen1sm5.th.jpg
[/IMG]

kızlar buda benım göbişimmmm inşallah yapabılmısımdır,

kızlar burdakı küçük cıktı ama arka sayfaya yenısını ekledım o buyuk oldu

Son düzenleme:
resim büyük canım tıklayınca açılıyor..senin de miniş göbüşün...ben de ekliyim o zaman akşama..sanki benimki bebiş göbüşü değil ya

kızlar böle küçük göründüğüne hıcc aldanmayın cunku uzaktan cektım :))) :))))) yaa yakından cektım oda ne kocaman bısı cıktı bende azcuuk hıle yaptım uzaktan cektım

buarada tesekkur ederım kızlar bende cok sevıyorum göbişimi ve bebişimi maşşalah nazar degmesın hıc bırımıze.

comely canım senın göbişte süpermiş cok tatlı maşşallah sanada içindekınede

Ya comely cok kılo aldım yok bılmem ne yok dalga gecmeyın dıye yazdın da yazdın... ee dalga mı gecıyorsun sen.. ne var bunda??

Baby m tesekkur ederım kuzumm.. cevremın de destegıyle sanırım cocugumda zorla bi çük çıkacak.. herkes tek bır agız erkek dıyor.. bakalım hayırlısı.

evriş bu kadar sert yazacak bir sey göremıyorum ortada ayrıcada 4 kılo aldım şimdiye kadar görenler burada o kadar dıyokı yok 6 aylıksın falan dıye ne yapayım sızde dersınız dıye önlem aldım yalnız senın konusma tarzın benı daha cok üzdü :KK43:

X