2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

tazem 2 gundur karınboslugum agrıo bu hafta ora yerlesomus ondandır belki. bide bende hep mide olur simdi gobus olunca ikisi birlesti canım. hayatımda ilkez 59u gordum bakalım kacları gorcez daha :))))))))))

000yj0.png
[/IMG] kızlar oldu ama yakın çekmişim karnım daha büyük çıkmış 12+1 günlük

sagol babymom canım işte kamerayla bu kadar oldu birazda gazman gibiyim kabızlık desen diz boyu bir şekilde halledicegiz inşallah doguma gitmeden öncede çeker koyarız

2qv402v.jpg
[/IMG] kızlar diger resim açılmıyor zannedersem yeniden başka yerden ekledim bakın yakın çektigim için kocaman çıkmış bu kadar degilim ha ona göre

Babymom, Tazefasulye, Başak bayıldım hepinizin göbeğine. Allah nazarlardan sakınsın hepinizi inşallah :nazar::nazar::nazar:

Ben de çok kıskandım şimdi benimki de belli olsun diye göbeğimi çıkarta çıkarta oturuyorum ama benim ki önümde top kadarcık duruyor yaaaaaaasırnaşık şey

Hadi herkes eklesin fotolarını bekliyoruzzzhihoyyyt

Buyrun kıslarr
http://www.kadinlarkulubu.com/picture.php?albumid=5667&pictureid=31579 ama hemen söyliyim, eski stoğum da var orada.. Bir de sabah olduğu için inik, bir de akşam fotoları koymamız lazım :))
ayy canım cokk şirin göbişin yerım ben onun içindekını.off bız hala kabloyu bulamadık kötükedihüso sinirden catlıyorum.neyse enkısa zamanda bende eklıycem ınsallah
000yj0.png
[/IMG] kızlar oldu ama yakın çekmişim karnım daha büyük çıkmış 12+1 günlük

ayy canım yaa maşşalah ama tabı 2.hamılelıgın oldugundan cok daha bellı.aman nazar degmesın maşşalahh tü tü tüüütüüüü ayy yerım ben mınık bebıslerımızı.inşallah bebekelrımız dogduktan sonra gülen fotolarını eklemekte nasip olur hepimize:dance:

kızlar hepinize 41 kere maşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah bebişlerinizi.

başakçım kimbilir nasıl kıprdanıp duruyorlardır içeride :)) ..maşallah canım sana da bebeğine de..

sorma teyzesi bugece hissettim kıpırtıları anne ben burdayım der gibi elimi koyunca karnıma şok oldum kıpır kıpır maşallah kızımı daha geç hissetmiştim hemen hemen 4 aylıktan fazlaydı hissetigimde bu 3 aylık burdayım diyor allah herkese nasip etsin kızlar şimdi cinsiyetini ögrenince ilk işim ona ciciler almak olacak :Saruboceq:

maşallah kızalr göbişlerde çok güzel görünüyo allahım saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin yavrularınızı inşallah maşallah kardeşlere ya maşallah.nasıl gidiyo kızlar ay ben sizi okudukca gördükce içimi bir heyecan sevinç sarıyo içim bir coşuyo bugünde karınlarınızı görünce içim kımıl kımıl oldu ya.başakcım erken hissediysen kıpırtısını ve içime oğan erkeğin olcak canım senin ben 2 buçuk aylıkken hissediyodum kız bebeişler genelde geç hissedilirerkekler karnındada durmuyo yani hayırlı geceler hepinize öptüm o güzel tatlı ballı göbişlerinizden ay oğlumun kardeşleri olcak biçürü biçürü maşallah maşallah

valla canım bencede çok güzel görünüyo inş. saglıcakla kucaklarınızada alırsınzı bebişleirnzii canlarım .. tubişş ah ahh ne günlerdi dimi canım :)

X