2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

evriş canım süpersin ya o ne güzel göbiş öyle maşşallah diyeyim yok seninde hissetmen yakındır canım baksana bayagı ben burdayım diyor ayyyy senin ogluşun olucaktı degilmi tombiş tombiş mis kokulu olucak ayyyy yerim ben onları allah kıcaklarımıza almayı nasip etsin cümlemize

arkadaşlar sizde birkaç sene sonra kardeş yaparsınız miniklere bizde sizin resimler bakıp ah ahhh deriz inşallah

maşallah kızalr göbişlerde çok güzel görünüyo allahım saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin yavrularınızı inşallah maşallah kardeşlere ya maşallah.nasıl gidiyo kızlar ay ben sizi okudukca gördükce içimi bir heyecan sevinç sarıyo içim bir coşuyo bugünde karınlarınızı görünce içim kımıl kımıl oldu ya.başakcım erken hissediysen kıpırtısını ve içime oğan erkeğin olcak canım senin ben 2 buçuk aylıkken hissediyodum kız bebeişler genelde geç hissedilirerkekler karnındada durmuyo yani hayırlı geceler hepinize öptüm o güzel tatlı ballı göbişlerinizden ay oğlumun kardeşleri olcak biçürü biçürü maşallah maşallah

ay inşallah canım bir ogluşum olsun çok istiyorum hele kızım dua ediyor allah baba bizede bir erkek bebek ver diye arkadaşının kardeşi var 3 aylık ona çok hevesleniyor allah onun dualarını kabul eder diye düşünüyorum :Saruboceq:

canım allahım bunlara uzun ömür versin yeter artık benim için tugbaya yap diok ilerde ama artuşumuz çok çektiriyo oda istemio allah ta bana bi tane varken bide ikiz verdi ahada yeter allah bundan sonra isteyene versin :) sizlere sag saglim kucaklamayı nasip etsin .. bide 3 erkek baya zor benimki :)

canım sen toptan aileyi tamamlamışsın ben 2 ye 2 senede zor hamile kaldım birde üstüne tedavi gördüm hiç sorunum yokken dedgin dogru allah uzun ömürler vesin herkesin evladına acılarıyla sınamasın bizleri

başakcımiyi dileklerin için sagol bacım ama ben başka düşünmüyrum canım bu devirde önümüzü görnmeden ilerliyoruz zaten ben bitane olsun herşeyi tam olsun istiyorum seherin dediği gibi benim pamuğum çok nazlı teyzesi ya kızdan daha nazlı uykudan uyandığında almayayım kucagıma hemen dudagını pırttırıyo ve 1 saat rahat aglıyo daha bunlara aklımı erer demeyin karnımdayken ayaklarını ögretmiştim oğlum sol ayagını uzat dediğimde solu sag ayagını uzat dediğimde sag ayagını uzatıyodu özellikle 7 aylıkken baban nereni yesin dediğimde dötünü dayıyodu dr umuzbile şok olmuştu ama ben ilk ögrendim oğlumun varlığını hepanlattım ne yaptıysam hepsini çöp attığımdan vc ye gittiğimden ya aklınıza ne geliyorsa kızlar mutlaka konuşun bebeklerinizle onlara kitapokuyun bir müzik seçin devamlı onu dinleyin ilerde gaz sancısı olduğunda o kitabı veya müziği dinlettiğinizde rahatlıyo ama mozart tercih edin çok gzel uyuyo sakinleşiyo bebeklerbi onun şarkılarında rahatlarmış kibu çok gerçek.arkadaşınızın biri ilk hamilelikte hissedilmezmiş demiş benim ilkdi canım ve hemen kendini bellietti dr u yok seyirmedir dedi ve hareket ettiği anda elini dayattım dr a ve evet senin erkek pek hareketli olcak dedi ve öyle hala allahım uzun ömür versin yavruma üzmesin hayatı byunca çünkü evladım beni hiç üzmedi allahımda onu üzmesin inş.şuanda bırak yürüyeyim der gibi ayaklanıp itmek istiyo çok hareketli pamuğum gerçekten rabbim olmayan ama isteyen herkese versin ben sıramı savdım teyzoşları benimki yani uyudu bende yatayım uyku depolayın uyku kızlarrrrrrrrrrrrr

Yaa evrim resim büyümüyo canım yaa.. 2008 anneleri bize mi özeniyorsunuz??? Çok şaşırdım, çünkü ben de sizin yerinizde olmayı çok diliyorum. Yani bebişimin kucağında olduğu günleri..

ayyy evrişim göbişin harikaaaaa,cok tatlı gözüküyor 41,5 kere maşşalah sanda bebegınede.....
bence erkek gıbı duruyor senın göbek bakalım doktor ne dıycek anam senınkıde erkek olursa ozaman listemizde erkek patlaması olcak :))

buarada 2008 agustos annelerı güzel dileklerınız için cok tesekkur ederız inşallah bızde kucagımıza alırız bebeklerımızı saglıkla.sizinkilere kardes gelıyo bizden

kızlar göbüşleriniz harika maşallah hepsine Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin.ahh ahh geçen sene ki hallerimizi hatırladım.tuğba ve seher ne güzel sölemişler ahh o göbüşler kızlar :) ben bu kadar erken çekmemiştim göbüşümü keşke çekseydim diyorum,son aylarda var benim ve inanın siz yanımda incecik kalıyorsunuz :))))
hepinizi öpüyorum

babymom, fasulye, basak, evriss gobusler cok seker cikmis, bende tekrar buraya mi koysam ne:))ne guzel bi heyecan, basakcim seni cok kiskandim, bende biran once hissetmek istiyorum...

noracım evet cekıp buraya ekle,hepimizinki biarada olsun.inşallah engec yarına kadar bende eklemıs olurum.

Son düzenleme:
http://imageshack.us]
dsc01512ol4.jpg
[/URL][/IMG]
işte bebişimin yaşadığı göbişim.14+2 yiz bu resimde.akşam çektim yani dün akşam.sabah kayboluyor çünkü...

Son düzenleme:
http://imageshack.us]
dsc01512ko3.jpg
[/URL][/IMG]
işte kızlar bebişim.14+2 yiz.akşam çektim sabah iniyor çünkü...

ayy canım maşşalah göbişinede babişinede.ayy cok tatlı duruyor.evet dımı sabah iniyor göbişler.bende bıtane sabah cektım bıtanede aksam cekıyım ıkısınıde koyayımda aradakı farkı şu sekılde görünnn :1shok: :1shok: :1shok:

evriş canım süpersin ya o ne güzel göbiş öyle maşşallah diyeyim yok seninde hissetmen yakındır canım baksana bayagı ben burdayım diyor ayyyy senin ogluşun olucaktı degilmi tombiş tombiş mis kokulu olucak ayyyy yerim ben onları allah kıcaklarımıza almayı nasip etsin cümlemize

Dileklerin güzelligine bak.. ağzından bal damlamış resmen, tesekkur ederım canım benım.. çok zarifsin, tüm dileklerin için cümlemiz adına amin arkadaşım, saolasın, çok yaşayın.

ayyy evrişim göbişin harikaaaaa,cok tatlı gözüküyor 41,5 kere maşşalah sanda bebegınede.....
bence erkek gıbı duruyor senın göbek bakalım doktor ne dıycek anam senınkıde erkek olursa ozaman listemizde erkek patlaması olcak :))

buarada 2008 agustos annelerı güzel dileklerınız için cok tesekkur ederız inşallah bızde kucagımıza alırız bebeklerımızı saglıkla.sizinkilere kardes gelıyo bizden

Kelebeğim, tesekkür ederim arkadaşım, etrafımdaki,çevremdeki hemen hemen herkes erkek diyor.. kardeşim hariç. Bakalım 3 hafta sonra öğreneceğiz Allahın izniyle.. ama evet karnım top gibi, yanlara hiç yayılma yok, genelde de böyle göbeklere erkek dıyorlarmıs.. yeter ki saglıklı, cok mutlu, uzun ömürlü olsun da ne olursa olsun acıkcası..

Dediğin gibi freebhcg degerlerıne bakarsak.. sanırım erkek patlaması yasayacagız bu sene agustosta.. :)))

X