2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

Eftelya maŞallah canım gÖbÜŞÜne ya... Allah nazardan saklasın
bu arada oĞluŞunun yıĞıdın malı meydanda olur pozunu gÖrdÜm. Aynısını benım oĞlumda vermıŞtı. Çok Şeker yaaa..

Eftelya maŞallah canım gÖbÜŞÜne ya... Allah nazardan saklasın
bu arada oĞluŞunun yİĞİdİn malı meydanda olur pozunu gÖrdÜm. Aynısını benİm oĞlumda vermİŞtİ. Çok Şeker yaaa..
saol canım benim senin göbüşünüde gördüm sizede koca bir maşallah:nazar: valla teyzesi utanmadan gayet rahat bi şekile gösterdi bamyasını bizi hiç uğraştırmadı sağ olsun:KK70:

Eftelya şirinmiş göbişin, az kilo almışsın kaç kilosun maşallah oğluşuna
saol canım benim kilo aldım ama bacaklarım hala inca yaa:KK43: ben 54 hamile ladım ilk 3 ay bu kiloyu verdim şimdi verdiğim kiloyuda aldım tekrar şimdi 57 kiloyum canım ama bacaklarım çok uzun az bacaklarımda alsaydı tam olacak:))

eftelya bende bu resmi dün çekildim canım 22+1 günlükken yani. aynı gündeki göbüşlerimiz. benim ki senin ki kadar sivri değil ama...

eftelya bende bu resmi dün çekildim canım 22+1 günlükken yani. aynı gündeki göbüşlerimiz. benim ki senin ki kadar sivri değil ama...
bilmiom ki canım yaa benimkini ben armuta benzetiomkaydirigubbakcemile3 ama seninki daha hoşuma gidio benim ne güsel:)

boy pos olunca göbek ne kadar şirin duruyor. maşşallah EFTELYA, çok yakışmış. benim de yeni bir foto ekleme vaktim geldi galiba. ama zaten cmts günü hepbirlikte foto çekeceğiz ya, onlarda görürsünüz göbüşümü artık.

boy pos olunca göbek ne kadar şirin duruyor. maşşallah EFTELYA, çok yakışmış. benim de yeni bir foto ekleme vaktim geldi galiba. ama zaten cmts günü hepbirlikte foto çekeceğiz ya, onlarda görürsünüz göbüşümü artık.
canım benim o senin güselliğin çok saol canım ne güsel yaa keşke bende sizinle olabilsemm evet senide görelim en kısa zamanda canım senin fotolarında çok güsel çünkü:nazar:

eftelya behiye gobusler cok seker, eftelya valla dogumdan sonra manken gibi olucaksin yine, masallah...

benim 99 a az kaldı kızlar darısı sizlerin başına allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin.

Kızlar bu 21. hafta göbüşümüz :)

dsc03360o.jpg

burcum maşşalah sanada ogluşunada kız ne güzel çokmışsın boşver saçı filan bizler her halimizla güzeliz ayol birde canım neresi orası yabancı gelmedi ama birde senden ögreneyim belkide gitmedigim bir orası kalmıştır :eek:

grnt0370e.jpg
kızlar kendim çektiğim için biraz düzensiz bi foto bununla idare ediiim dedim:)
grnt0373.jpg
buda oturuken kendim çektim dün akşam çekildi kızlar:CüvCüv:

aman eftalyam seni görmemişim canım maşşallah sanada pek sivri ayol göbiş allah nazarlardan saklasın bir bakıp çıkıyorum bende kayganam mızmızlanıyor sonra doya doya bakıcam göbekler

X