2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

DıDEcim bence de seninki kız, hatta çok iddialı söylemiştim bunu...
GıZZE cim, maşallah iyi büyütmüşsün göbeği.... çok hoş görünüyor. arkadan fırlayan bir popo yok benimki gibi...

DİDEcim bence de seninki kız, hatta çok iddialı söylemiştim bunu...
GİZZE cim, maşallah iyi büyütmüşsün göbeği.... çok hoş görünüyor. arkadan fırlayan bir popo yok benimki gibi...

peki nazancığım senin karnın da midene doğru mu çıktı?gerçi bu bir veri sayılmaz kız için..sen de popom büyüdü demiştin benim gibi..bu bir veri mi acaba..sen de hep hamur yiyiorsun benim gibi...offff yaaaaaaa

dide kiz bu kiz.....cok tatli masallah..
gizzze o ne guzel gobus oyle yaww..masallah sana da..cok kilo almamissin, gobege gitmis sadece...

çok zarifsin canım..cinsiyet neydi?
ilginç bir çalışma olmuş..mucizenin de vardı böyle bir çalışması:roflol:

Çok teşekkür ederim canımm... Kızım olacak inşallah benimm. 2. foto benim çok hoşuma gitti dayanamadım koydumsırnaşık şeysırnaşık şey

Gizze büyümüş göbişin maşallah yavruna : )

Saol tatlım. Ama hergün endişeleniyorum küçük geliyor gözüme...

Gizze, o ikinci fotoğraf nasıl bişey ya..Hay allah, fotoğraf sanatçısı falan mısın sen yoksa hı..Göbeğin büyümüş ama ince biri gibisin maşallah..

Denk geldi herhalde tatlım ya yoksa özel bir kabiliyetim yok.. Aslında çok da zayıf sayılmam tatlım ya 63 kilo oldumkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

DİDEcim bence de seninki kız, hatta çok iddialı söylemiştim bunu...
GİZZE cim, maşallah iyi büyütmüşsün göbeği.... çok hoş görünüyor. arkadan fırlayan bir popo yok benimki gibi...

Benimki de yeni yeni başladı canım büyümeyee.. Yetişiceğim sizeeeeeee...

Gizzeee çok tatlısınız maşallah :) Şeker şeyler :)

Saol Taze. Öle miyiz gerçekten çok sevindimmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

dide kiz bu kiz.....cok tatli masallah..
gizzze o ne guzel gobus oyle yaww..masallah sana da..cok kilo almamissin, gobege gitmis sadece...

Evet sadece göbüş gibi görünüyor Norracım ama bir göbüş de 7,5 kilo gelir mi? Kuzum daha 500 grcıkkkk...

my.php
[/URL][/IMG]

20 haftaya girmiş bulunuyurum kızlar yaşasın yolu yarıladım gibi.

my.php
[/URL][/IMG]
buda degişik açıdan gerçi pek bir fark yok ama ekleyeyim dedim
basakcımmaşşalah prensesıne nekadarda buyudu dimi
fotoraf0013.jpg

fotoraf0011.jpg

fotoraf0010.jpg

kızlar ya benim göbeğim bi şişiyo bi iniyo bunlar biraz inmiş hali şimdi çektim
seernicim göbişin cok güzxel cıkmıs maşşalah göbişe cıtırsın cıtır maşşalah
kaydirigubbakcemile2
hanımlar merhaba uzun zamandır takipçiyim fakat ancak bugüneymiş tanışmak.
ekteki resim 19+2 haftalıktı şimdi ise 20+3 oldum yani biraz daha şiştim ve kilo aldım ::bbo: şuan için 10 ağustos doğum görünüyor..hepiniz çok hoş ve cici görünüyorsunuz. herkes sağlıklı bir şekilde bebeklerini kucağına alır umarım
maşşalah göbişinecok güzel cıtır bı hamıs oolmussun
my.php
[/URL][/IMG]
kıslar hadi söyleyin kız mı erkek mi?
tam 5. ayımızı dıldurmamıza iki gün var burada.
bence kızsenınkı didecim.hafıf yayık duruyor.
Kısslar,

Bu da benim göbüşüm... Büyümüş mü teyzeleri?

gbek.jpg

kızz buyumezmı maşşalah ona.negüzelde büyümüş

ARKADAŞLAR SON DEFA DENıYORUM ARTIK BU KADAR SAYFA KıRLıLıĞıNDEN SONRA KUSURUMA BAKMAYIN ARTIK
my.php
[/URL][/IMG]

picture.php

buda benim göbiş umarım eklemeyi başarmışımdır evde deneme çekimiydi yani öylesine kendim çekmiştim

X