2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

hadi hadi hoşgeldin aramıza maşallah göbişine yüzünü kapatmışsın ya çok komik durmuş delikafadulden
diğer topiğe bekleriz canım ağustos annelerine

seerni bencede senin gobek direk erkek gobegi aynı zamanda benimki gibi ustte tasıyorsun sanırım bebegi buyuk rahatlık yurumek acısından . massallah gobisine

seerni göbiş süper çıtır hamilelere eklendin bu formunla tebrikler!!!!!!!!!!!!

seeerni masallah, ne guzel fizigin..gobus kesin erkek gobusu...ahanda yazdim buraya..sende spartalisin..

teşekkürler arkadaşlar ben yorumlarınızı eşime söylüyorum o kadar hoşuna gidiyoki anlatamam
çok öpüyorum sizleriii:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

seerni ve hadihadi göbüşler çok şirin.sanırım ikisi de erkek..ama ben bilmem kelin ilacı olsa başına sürer.bu akşam ben de ekleyeyim de bir tahmin yürütün..açmıyor sıpa bacaklarını

[/URL][/IMG]
kıslar hadi söyleyin kız mı erkek mi?
tam 5. ayımızı dıldurmamıza iki gün var burada.

ya didecim tam anlaşılmıyor ki karnın yanlarında genişleme oldu mu? ben şahsen siyahtan dolayı çözemedim. eğer genişleme var dersen kız bence de... yook kenarlardan genişlemedim diyorsan erkek olabilir... çok yaygın bir göbüş gibi durmuyor... anam bi spartalı daha gelirse süper olacak bu ağustos delikafadulden

taze sence kız demek..yazayım bir kenara..valla mucizem görünüş aynen böyle yanlar da çok bir genişleme yık ama önde sivri değil..bacaklarını da açmıyor göremiyoruz.bir ben mi kaldım öğrenemeyen yaaaadelikafadulden

21+ 2 sin hem de :) oy oy oy, o zaman bu bebiş çok şakacı olacak bence... baksan şimdiden kandırıyor annesini :) tamam o zaman muhalefet olmayacağım son tahminim Kadınlar Kulubu Ağustos analarının cinsiyet tablosundaki istatistiklere de dayanarak: kız olduğu yönünde... hihoyyyt

anası gibi muzur olursa yandık..sen de kız dedin..bilimsel yaklaştın istatistik falan dedin

başak gelmiş ..başak tecrübenle nurlandır beni..bakıver şu göbeciğe söyleyiver bişeycik...
iyi misin nasıl oldun bu arada? fındığın nasıl?

c bu şişmiş halinmi maşallah inceciksin göbişde çok hoş
[/URL][/IMG]
kıslar hadi söyleyin kız mı erkek mi?
tam 5. ayımızı dıldurmamıza iki gün var burada.

bana kız gibi geldi sanada maşallah canım

didomm bence kızz çünkü yayık duruyo karnın amaa göbek şekli ile belli olsaydı benimkide kız olurdu amaa erkekim gelcekk benimmm ay artıkk sende öğrenn bi sen kaldın şaka maka bu arada maşallah göbişineeee

Bir de benim açımdan görünüşü vaaarr. İki tepe arasında bir dağ resmennnsırnaşık şeysırnaşık şey

Didoooooo.. bı kıs annem... baris belliii

derya da kıs dedi...doktora gitmesem mi hiç acaba? erkek olursa ne sürpriz olacak bana..önce erkek biliyordum kız olabilir denince zor adapte oldum şimdi yeni baştan aynı şeyler olurmuş-tatlicadiarzu-

dide bencede kız , erkek göbişi sivri oluyor
benim göbis basket topu gibi oldu elbise giydim sanki karnıma top koymuşum kaydirigubbakcemile3 akşam çekeyimde görün : )

Gizze, o ikinci fotoğraf nasıl bişey ya..Hay allah, fotoğraf sanatçısı falan mısın sen yoksa hı..Göbeğin büyümüş ama ince biri gibisin maşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…