2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

Kızlar benim eşim de göbek fotosu koymama izin vermiyor
artık buluşmada canlı canlı görürsünüz beni :)
en çok pantolon ve tişörtle belli oluyorlar dimi??

kızlar ya benim göbeğim bi şişiyo bi iniyo bunlar biraz inmiş hali şimdi çektim

seernii...
senin cinsiyet belli değildi dimi canım....
kesin erkek...bu göbekten kız çıkmaz...

seerni maşallah göbüşüne bencede senn erkek benm göbüşümeçok benzio.. :)

ayrıca mercimek benm göbüşede erkek demşti..

yok canım belli değil herkes aynı şeyi söylüyo kız olursa süpriz olacak erkekse hiç şaşırmayacağım

sernii maşallah göbişine benim göbişler aynı hi hi oğluş geliyor sanada : ))

kaydirigubbakcemile2
hanımlar merhaba uzun zamandır takipçiyim fakat ancak bugüneymiş tanışmak.
ekteki resim 19+2 haftalıktı şimdi ise 20+3 oldum yani biraz daha şiştim ve kilo aldım ::bbo: şuan için 10 ağustos doğum görünüyor..hepiniz çok hoş ve cici görünüyorsunuz. herkes sağlıklı bir şekilde bebeklerini kucağına alır umarım

Eklentiler

• $hadi hadi 19+2.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 27
seerni bencede senin gobek direk erkek gobegi aynı zamanda benimki gibi ustte tasıyorsun sanırım bebegi buyuk rahatlık yurumek acısından . massallah gobisine

hadi hadi merhabalar

diger topikte yazısoyruz asıl orayı takip ediyormusun burası sadece gobis resimlerini ekledigmiiz topigimiz oburtarafa bekleriz sohbete katılmak istersen

seeerni masallah, ne guzel fizigin..gobus kesin erkek gobusu...ahanda yazdim buraya..sende spartalisin..

angeleyes aftabru eftalya esrako göbişler süper bayıldım.maşşalah bebişlere nasılda buyudüler yaaa
sağol teşekkür ederim canım evet yoluda yarıladık kucagımızada almayı nasip etsin rabbim..

kızlar ya benim göbeğim bi şişiyo bi iniyo bunlar biraz inmiş hali şimdi çektim
maşallah göbişine senin cinsiyetin belli değil mi daha görüntü erkek gibi ama hayırlısı olsun ..
hayırlı uğurlu olsun bebeğin ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…