2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

ANGELEYES, süper göbek. ben bayıldım. top gibi duruyor göğüslerin altında. çoğumuzunki seninkine göre daha aşağıda. ben de çok çok şirin. ve hiç popo basen genişlememiş ne güzel...

albüme ekleyimde ordan bak canım olurmu?

baktım ama sadece oğluna aldığın ciciler var. sen yoksun. :çok üzgünüm:

esrakonun oğluşu da çok tatlı değil mi? masumcuk bir ifadesi var yüzünde...

evet allah bağışlasın. kız kardeşinin kabusu olacak bir abi tipi yok gibi... (yere bakıp yürek yakıyor da olabilir)

baktım ama sadece oğluna aldığın ciciler var. sen yoksun. :çok üzgünüm:

evet allah bağışlasın. kız kardeşinin kabusu olacak bir abi tipi yok gibi... (yere bakıp yürek yakıyor da olabilir)
canım baktın die kaldırmıştım tekrar şimdi yeni aldıklarımı ekliyorum onlara bak sonra tekrar koyayım resmimi tmm cnm olurmu?

Angeleyes..maşallah güzelim yaa..ne basen var ne de popo..tü tü tü..yukarda duruyo senin göbek..benimkisi aşağıda duruyo..düşüvercek gibi..

angeleyes

vallahi senin gobis in de erkek oldugu oyle belliki o ne sivrilik oyle. alt karnında birsey yok hepsi midene toplasmıs sanki. yurumen kolay ama nefes alman zor olcak ilerleyen aylarda
oglumda benimde boyle idi su an yayvan tam nerde anlayamıyoum ama altta gibi bu sefer. yurumek daha bir zoor .

masallahhh

evet öyle kızlar da yayılıyo benim kızımda öylydi bende erkegi ilk yaşıyorum bakalımilerleyen dönemlerde ne olucak kızımda çook rahattım ama

ANGELEYES, süper göbek. ben bayıldım. top gibi duruyor göğüslerin altında. çoğumuzunki seninkine göre daha aşağıda. ben de çok çok şirin. ve hiç popo basen genişlememiş ne güzel...

evet pek kilo almadım zaten hala eski kıyafetlerimi giyebiliyorum sadece göbek şişiyo bide ikizler başka bir durum yok ama iştahımda yok belki ondan almıyorum kiloyu

bende kızlar yeni aldığım cicileri ekledim baktınızmı umarım hepsine bakarsınız tek tek açlıo yine yapamadım da:)))

eftelya son parçalar da tam puan aldı benden..ama takımı tek geçiyorum..çok kullamışlı birşeye benziyor.

EFTELYAcım, şimdi baktım göbeğine. hem kıyafetin hem de göbeğin çok şık. balık gibi çıkmışsın. poz da iyi. biliyorsun sen bu işi. :CüvCüv:
yozgatta güzel mağazalar var demek ki, bebeğinin cicileri de çok güzel.

X