2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

gunaydınlar

ayrıca profilimde album bolumunde baska resimlerde yukledim. irtibatlarımda olanlar girip bakabilirler .

ilahi ESRAKO, bu göbek için mi "yakında doğuracak heralde" demiş ablanın kayınbiraderi? valla ben hayal kırıklığına uğradım. gayet kıvamında. 5 ay bitti daha ne olacaktı ki? demet şener gibi olacak halimiz yok ya....

EFTELYAcım, benim o siteye girişim engellenmiş galiba. anlam veremiyorum, işyerinde her siteye girebiliyoruz ama şu imageshack galiba engelli, zira yine açamadım.

ilahi ESRAKO, bu göbek için mi "yakında doğuracak heralde" demiş ablanın kayınbiraderi? valla ben hayal kırıklığına uğradım. gayet kıvamında. 5 ay bitti daha ne olacaktı ki? demet şener gibi olacak halimiz yok ya....

valla bende anlamıs değilim aftabru ayrıca dogurcakg ibi dedigi gun birhafta daha geride bir tarihti. artık adamın banagıcıgı falan var heralde bu seklide meydana çıktı yoksa bencde dogurcak gibi falan değil yani gergin değil en azından oyle davul gibi sisman dese anlıycamda :))

Esrakomm..bence de abartılacak bi göbek değil valla..gayet normal..çok da hoşş..maşallah..
oğlun da çok şekermiş..yakışıklı delikanlı olmuş..çok masum bi görünüşü var...

Esracım.. gayet ıyısın vallahı.. masallahh, gercekten de oyle abartılcak bır durum yok, oldukca ıdeal gorunuyorsun... ben cok begendım sahsen.

esrakonun oğluşu da çok tatlı değil mi? masumcuk bir ifadesi var yüzünde...

didecim tabi duydun oglum ustun çocuk adayı bir egitimci olarak haliyle kanın ısındı tabi:))))

angeleyes

vallahi senin gobis in de erkek oldugu oyle belliki o ne sivrilik oyle. alt karnında birsey yok hepsi midene toplasmıs sanki. yurumen kolay ama nefes alman zor olcak ilerleyen aylarda
oglumda benimde boyle idi su an yayvan tam nerde anlayamıyoum ama altta gibi bu sefer. yurumek daha bir zoor .

masallahhh

X