2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

kızlar hepinizin göbişleri harika
seerni seninde çok güzel ve daha belirgin sanırım kıyafetini göbişinden sıyırdığın için daha bi net çıkmış kıyafetli olunca daha farklı oluyo
ama benim favorim başağın göbişi çünkü kendimi en çok onunkine yakın hissediyorum benimde kocaman oldu benimde eşim diyorki çocuk tekmeliyosa bile bize ulaşamazmış tekmeleri et ve yağlar engellermiş kaydirigubbakcemile3 vallahi bende mümkün olduğuna sağlıklı besleniyorum ama bu kilolar bebeğemi gidiyor banamı geliyor anlayabilen beri gelsin cokacimcoook becerebilirsem bende koyucam fotomu..

teşekkür edrim norra herkes senin gibi düşünüyo burdaki diğer kızlarda erkeğe benzetti
gypsyesra senin de fotonu bekliyoruz ben normalde zayıf olduğum için bu göbek bana kocaman geliyo tabi

evet canım çok haklısın aramızda en kilolu benim onun için erkenden büyüdü göbiş ama ilk hareketlerinide bebegin ben hissettim eşinin dedigi gibi olmadı yani 2 bebk oldugu için gaz sancısıyla bebek harekerlerini ayırt edebiliyordum.
resimlerini koyabilirsin canım basit önceden deneme sayfasında konu açıp denersen emin olursun yapıp yapamadıgından şahsen ben öyle yaptım

yanılmıyorsam erkek.allah nazarlardan saklasın...

Seerni ve kayracigim göbisler harika...kayra seninki tam erkek göbegi gibi..zaten seninki erkekti galiba...Seerni seninkide kiz göbisi gibi.... kaydirigubbakcemile

kayra ve seerni sizin göbüşlerin de maşallahı var.. Çok şeker olmuşsunuz.. ben de şişiyorum yavaştan yeni foto koyacağım ama çok yoruluyorum bu aralar...

aman yorma kendini.ben bugün doktorumdan nöbet tutamaz raporu aldım.nöbetten kurtuldum artık...sende yorma kendini zaten derslerim çok yoğun.en azından nöbetten yırttım...

kayra maşallah canım çok güzel göbişin kocaman olmuş bebek ama yakışır sana be güzelim inşallah dogumdan sonrada görürüz resimlerini

Sarmasık, teşekkür ederim yorumun için ama bir de alt resimdeki elimin çıkmamış olduğu resme yorum yaparsan sevinirim. DEMİN İLK KEZ FOTO ÜKLEDİĞİM İÇİN KOCİŞTEN YARDIM ALDIM. şimdi onu gönderdim de rahat rahat yazıyorum

[/IMG]

Bu resim aksam yemek sonrası cekilmiş (16+5) Yorumlarınızı ona göra yapın lütfen... Sizi sefiyoruuuummm kızlarrr...

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler
sarmaşık çok öpüyorum seni canım ya kızlar bebeğim bana kızmasın ama kız olunca daha çok sevincem galiba
kayra maşşallah göbişine sen biraz daha önden gidiyosun zaten gün olarak annenin dediği gibi seninkide erkeğe benziyor
kaçak kedi yandan çektiğin için sanki önde toparlanmış gibi duruyo (benim fotorafım gibi ) ama karnın hiç sivri değil yan taraflardanda kilo aldıysan kız bence ama eğer gerçekten gözüktüğü gibiyse yani tamamen ortada kalıyosa göbeğin erkek
yoruma bak beeee %50 kız %50 erkek kesin benim dediğim çıkacakksırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…