2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

yuuhhh bana...baya bi sayfa kullanmışım...ama sonunda oldu...sırnaşık şey
kızlar yukardaki de ben ve meleğim...15+3...

basakcım masallah gozlerim faltası gibi acıldı gorunce bayagı onden gidio minigin.

3k1m senin cekimin komik ama sizede masallah canım.senin nikide kısaltınca 5n1ka gelio aklıma hep ya

norrammm canım cok nazik ve kibarsınız masallah sizede

şimdiye kadar BAŞAK, NORA, MERCİMEK in göbeğini gördüm, 3M1K nın da görmeye çalıştım.
başakçım senin göbek açık ara farkla birinci canım. şimdilik tabi.
nora cım senin göbek de fena değil. yani haftasına göre fena değil, benimki de şimdi nerdeyse bu kadar.
mercimek, senin göbek de rumuzun gibi, mercimek kadar galiba. çok şirin çıkmış.
3M1K sen lütfen daha farklı bir açıdan yeniden ekle, zira ben anlayamadım bişey, büyük müdür küçük müdür, çözemedim. rica edeceğim, şöle profilden çekersen....

Çok tatlısınız ya masallah gobişlere..
Allah saglıkla kavusmayı nasıp etsın..

teşekkür ederim...aminn..

mercimekim masallah canım sayfalar feda olsun bebisede gobusede

saol tatlım...canımmm..:1hug:

akşam gazını almadan önceydi..ondandır...ilerki saatlerde kocaman oluyor...teşekkür ederim canım benim...

NORRAA; allah nazarlardan saklasın çok şekersiniz...

biz de kızımla 17+2 olduk bugün. doktora sorarsanız 17+4 üz. yani hafta olarak en önde gidenlerden biriyim. ama göbeklerinize bakıyorum da arkadaşlar maaşallahınız var çoğunuzun. ne güzel farkettirmişler kendilerini bebekleriniz. benim ki hala en küçüklerden biri galiba. ama doktora sordum, sorun yok dedi. etrafımdaki hamilelerin de hep benimkinden çok daha büyük. hatta benden küçük olanlar bile benimkinden büyük. kayınvalidemle alışverişe çıktık cmts günü bursada, mağazadaki kızlar bana 36 beden elbise verdikçe müdahale ediyor "yok yok olur mu hiç 36 beden, 42 beden filan verin" diye. gidip gidip akrep nalan ya da zerrin özer elbiseleri bulup bulup gösteriyor, bak böle rahat şeyler al diye. çok iyi niyetli olduğu için sabrettim, ama hiç de keyif olmadaım alışverişten. anladım ki beni biran önce karnı burnunda görmek istiyor. ama benim naz da atağa geçti, artık göbeğim daha hızlı büyüyor sanki. hata aldığım toplam kilo 4,5 oldu. en çok kilo alanlardan biriyim galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…