2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

kayracım kalp kalbe yakımış biraz önce senden eşime bahsettim annenin söylediklerinide pis pis sırıttı içten içe oda erkek istiyor gerçi eşimin ilk evliliginden bir kızı ve bir oglu var ama onlar büyük uzun zamandır görüşmüyorlar benim için seninle yaşadıgım hayat önemli diyor .
annenden allah razı olsun güzel duaları için ellerinden öperim annelerimizin yeri başka degilmi canım

Başakcım senin oğlan olursa bizimkilerin lideri olcak galiba..maşallah annesi maşallah..
2K1M ; yandan çeksen sanki daha mı anlaşılırdı acep??

basakcım ve 3m1k cım göbişler süper.başak maşşalah senınkı önden önden gıdıyor heralde yarısı ılk ben kazancam dıyor maşşlah,bence oğlusun olcak.hayırlısı
fakat 3m1k cım yandan ayaktayken ceksen cokdaha net görürüz bebişinin içinde oldugu göbişi.nazar degmesın hıcbırımıze maşşalah bebeklerede göbişlerede

sagol kelebegim elimden geldigi kadar bebegi beslemeye çalışıyorum sabah bulantıma ragmen önden önden gidiyor ama agustosun yarısında dogacak dogana kadar tam dünya olcam galiba

yahyaresimler.png
[/IMG] kızlar 16 haftaya gidik ama göbiş aldı başını gidiyor

Kııız Başak o göbiş ne, çok tatlı yahu... 6-7 aylık gibi. :nazar::nazar::nazar:Maşallah diyelim nazar değmesin.

başak35 3k1m göbüşlerinize maşallah çok güzel gözüküyorlar norra senin göbiş de daha küçük onada maşallah evriş görse kızar şimdi o göbekmi der sana

3K1M o nasıl göbüş çekimi be yavrumm... Allah akıl versin e mi?? çok güldüm yaff

Başakımmmmm Ana Kralicemmm benimmmmmmmmmm maşallahh yavfrummm ya, göbeğim var diyenlere kapak olsunnn annemmm :))) Allah nazarlardan saklasınn kuzummmm

Norrammm, çıtır çeresimm... valla sahane.. birbirine benziyor göbüşlerimiz, Yok artık Serrnniimmm göbüş olmuş, hırpalamayayımm daha fazla :)))))

tesekkurler kislarr, buyutuyos yavas yavas, ustumdeki annemin cicisi biraz boldu, sonra dar bisi ile bi daha cekerim, 1 hafta gecsin, biraz daha buyusun...

3k1m gerçekten çok soyut çalışmışsın..renler açı çok şiirsel de..sanki bağcıklı ayakkabı giysen işin bitik gibi görünüyor..maşallah canım:))))

basakcım ve 3m1k cım göbişler süper.başak maşşalah senınkı önden önden gıdıyor heralde yarısı ılk ben kazancam dıyor maşşlah,bence oğlusun olcak.hayırlısı
fakat 3m1k cım yandan ayaktayken ceksen cokdaha net görürüz bebişinin içinde oldugu göbişi.nazar degmesın hıcbırımıze maşşalah bebeklerede göbişlerede

Tamam minik kelebek, denerim inşallah bir daha canım a.s

başak35 3k1m göbüşlerinize maşallah çok güzel gözüküyorlar norra senin göbiş de daha küçük onada maşallah evriş görse kızar şimdi o göbekmi der sana

Teşekkür eder bu göbüşün içindeki bebiş sana seerni a.s

olmuş olmuş SANA VE BEBİŞE KOCAMAN BİR MAŞALLAH.

a.s teşekkürler teyzesii...

3K1M o nasıl göbüş çekimi be yavrumm... Allah akıl versin e mi?? çok güldüm yaff

Sanatsal çekim yaptım :roflol: Amin amin kaydirigubbakcemile3

3k1m gobusu cekis acin cok orijinal, hic dusunmemistim, cok tatli cikmiss..

Norraa, insan uyuşuk olmaya görsün, oturduğu yerden çekip, sanatsal kaygılarla çekildiğini iddia edebiliyor işte. :roflol: Senin göbüşüne de maşallah, çok tatlı ve çekim çısı da gayet iyi şakkıdı

3k1m gerçekten çok soyut çalışmışsın..renler açı çok şiirsel de..sanki bağcıklı ayakkabı giysen işin bitik gibi görünüyor..maşallah canım:))))

dide, çok teşekkür ederim canım benim. Soyut ve şiirsel çalışmalarımla yine karşınızda olmayı çok isterim
:roflol: delikafadulden

X