2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

kızlar, vaktim yok, bi foto ekleyeyim dedim, buraya eklemeyi beceremedim. galiba ben bilgisayar kullanma özürlüyüm. albüme eklemeyi öğrendim ya bir kere o kolayıma geliyor. ben de yine albüme ekledim göbek fotomu. pek bişey anlaşılmıyor, kalın kıyafetlerle kat kat filan. ama en yakın zamanda fırlamış göbeğimi de göreceksiniz. henüz foto çekemedim. bu eklediğim foto da 16+0 lık halim.

Ne demiş atalarımız "Sen beni öldürcen miiiiiiiiii,çıldırtcan mıı canım??????? "

Ya Aftabru, ne katı katı kat kat yaa; Allaaammmmmmmmmm sıyırıcammm nerede kadın be göbekkk... neredeeeeeeeeeeeeee?????

Ve ben neredeyim.. kimimmm kafamçokkarıştı

imagegggoo4.jpg

yorumlarınızı bekliyorum kızlar benim göbiş ne durumda sizce

imagegggoo4.jpg

Al bir tane daha kıcccııkkk hamile...:kızgın: İdealsiniz Seerrniii hanımcımmm, ne diyeyim size.. Aftabru 2 geldi başımıza..

Şaka bir yana.. cici, minicik göbüş.. ideal hamile göbüşü.. ne güzel,tadını cıkarmaya bak Seernii, hiç kılo problemın olmadan dogumdan cıkacaklardansın sende.. Allah nazarlardan saklasın.

evrişe katılıyorum..gerçekten çok güzel görünüyor.ben hepi topu bir kilo aldım ama böyle güssel göbüşüm yok yav.hep cansimitlerim yüzünden..ama gerçekten çok tatlı göbüşün..galiba miden de yoktu,göbüşün de önceden.o yüzden çok güzel olmuş..bu arada evriş kıcık mıcık diyon herkeslere..sen de kıcıksın valla .göbüş gerçek çok latif

serni super senin goruntu. hamile giyim kataloglarındaki mankenler gibisin:)

aida senin bu kadar buyuk karnın yoktur sanırım elbiseden kaynaklanan bir goruntu olsa gerek birazda. çok sirin ama kiyafetin.

aftabrucum bak simdi çok kolay resim eklemek . hızlı cevap ekranından değil birinden alıntı yaparak yanıt yazdın diyelimki en altlara iniyorsun yazdıgın yanıt ekranı duruyor yazıların en altlarda eklenti ekle vs gibi birsey yazıyor yanındada tabiki gozat seceneği var album e resim ekler gibi oraya tıklayıp pc nin içinde resmini bulup oraya ekle diyorsun o kadar.

Al bir tane daha kıcccııkkk hamile...:kızgın: İdealsiniz Seerrniii hanımcımmm, ne diyeyim size.. Aftabru 2 geldi başımıza..

Şaka bir yana.. cici, minicik göbüş.. ideal hamile göbüşü.. ne güzel,tadını cıkarmaya bak Seernii, hiç kılo problemın olmadan dogumdan cıkacaklardansın sende.. Allah nazarlardan saklasın.

EVRİŞ sanki göbeğini görmedik, seninki de böyle bişeydi. sen göbeğinin deliğine kadar girip çekiyorsun, eee yakın plandaki nesneler daha iri çıkarlar. ayrıca da benim giydiklerimden dolayı görünmemiş göbeğim, tayt üstüne dar bi penye giyince görmelisiniz, çok sevimli çıkıyor valla.

çok tatlısınız kızlar ya yorumlarınız için çok sağolun ben normalde çok zayıftım albüme bi kaç foto koydum ordan bakabilirsiniz. şu an göbiş çıkınca kendimi baya iri hissetmeye başladım.
evrişim bence sende çok kilolu gözükmüyosun aftabrunun dediği gibi çekimden kaynaklanabilir.

çok tatlısınız kızlar ya yorumlarınız için çok sağolun ben normalde çok zayıftım albüme bi kaç foto koydum ordan bakabilirsiniz. şu an göbiş çıkınca kendimi baya iri hissetmeye başladım.
evrişim bence sende çok kilolu gözükmüyosun aftabrunun dediği gibi çekimden kaynaklanabilir.

buraya foto eklemeyi deniyorum. bakalım olacak mı? 14+4 ken.

Eklentiler

• $P1030478.jpg
    $P1030478.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 39
Ne demiş atalarımız "Sen beni öldürcen miiiiiiiiii,çıldırtcan mıı canım??????? "

Ya Aftabru, ne katı katı kat kat yaa; Allaaammmmmmmmmm sıyırıcammm nerede kadın be göbekkk... neredeeeeeeeeeeeeee?????

Ve ben neredeyim.. kimimmm kafamçokkarıştı

nazan öncel de atamız oldu ya, çok komiksin valla evriş..... ben de göbeğime yapıştırıp çekecem bir dahaki fotoyu, bak görürsün o zaman göbek nasıl oluyormuş.

s73010121er4.jpg

Sabah kahvaltıdan sonraki halimiz... Göbek bu dur arkadaslar... bu dur Göbek!!! bu dur kilo almış hamile hali.. çıkıyorsunuz karşıma ÇITIR ÇITIR!!! elimde kalacaksınızzzzzz:eek:klava:
süperrrrrrr evrişim göbişine maşşalah.cok tatlı duruyor gel benı ısııııııır diyor,bebişinden alıyorum bı makas yerimseniben
aidaacım maşalah göbişinede bebişiede.neguzelde yakısmıs hamile kıyafetleri.ben daha almadım bişe ama göbekten artık olmuyo mecbur alıcam bende kafamçokkarıştı
imagegggoo4.jpg

süperrrrrrrrrrr cok güzel cıkmıs göbegın cok tatlı duruyor maşşalah.bebişede göbişede maşşalah nazar degmesın
buraya foto eklemeyi deniyorum. bakalım olacak mı? 14+4 ken.

olmus kuzucum maşşalah sana cıtırsın cıtır..... bende bu topiğin ilk sayfasında anlatmıstım resım eklemeyı ama zaten becermıssın sekerım yerimseniben

minik kelebekcim teşekkür ederim canım güzel dileklerin için
aftabru bence bu sefer olmuş gayet büyük gözüküyo

kızlar hepinizi göbişleri süper herkese maşşallah diyeyim bebişler bayagı belli oluyor eee 4 ayın içindeyiz çogumuz bitirmek üzere kocaman olacak daha göbişler buradan herkesin resmini görmek istiyorum ama çok azımız koyuyor halbuki agustos anneleri ne kadar kalabalıgız degilmi....

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim kızlar hepinizi tek tek okudum. Evet göbüşüm çok büyük ve bu elbisenin duruşundan falan değil, inanın orda ööle kocaman bir göbüş duruyor. 3-4 gün wc.ye çıkamayınca, gaz birikmesi de olunca hamile kıyafeti giyebilecek kıvama geliyorsun :) Bak bu sabah ne göbüş kaldı, ne şişlik, giydim bir kazak geldim okula.

Evrişcim, Aftabru ve seerni hakkındaki görüşlerini derinden paylaşıyorum canım, kendini hiiç yalnız hissetme :)) Hepinizin göbüşleri çok tatlı.

Minik kelebekcim fotoları sayfaya gömme olayını nasıl yapıyorsun canım ben ayarlardan bulamadım. Eğer sana yük olmayacaksa anlatabilir misin?

aidacım göbişin baya çıkmış.artık sen resmen bir hamilesin. aftabrucum senin de göbeğin deil rahmin çıkmış.bebek ne kadar büyükse o kadar rahmin fırlıor. gaz problemin yok mu hiç . :emir_bebek: artık baya baya hamileyiz galiba.inanamıorum hala yaaaaa

aidacım göbişin baya çıkmış.artık sen resmen bir hamilesin. aftabrucum senin de göbeğin deil rahmin çıkmış.bebek ne kadar büyükse o kadar rahmin fırlıor. gaz problemin yok mu hiç . :emir_bebek: artık baya baya hamileyiz galiba.inanamıorum hala yaaaaa

hiç olmaz mı lalcim, akşamları gaz sancısı çekiyorum. hatta bizim kıza gündüzleri NAZ BEBEK akşamları GAZ BEBEK diyoruz. bu sabah çektiğim bi fotoyu ekliyorum.

Eklentiler

• $P1030582.jpg
    $P1030582.jpg
    93,5 KB · Görüntüleme: 39
merhaba bayanlar foruma bakarken konunuz ilgimi çekti nostalji oldu bana bende 2008 aralık annesiyim bizimde göbek şovumuz vardı:CüvCüv:biran onu hatırladım hepinize sağlıklı bebekler dilerim hamilelin heranının tadını çıkarın dilerim

hiç olmaz mı lalcim, akşamları gaz sancısı çekiyorum. hatta bizim kıza gündüzleri NAZ BEBEK akşamları GAZ BEBEK diyoruz. bu sabah çektiğim bi fotoyu ekliyorum.

sabah olduğuna göre naz bebek oluyor şimdi değil mi? belli olmaya başlamış canım..ama 100 kişiye sorsak hamile demezler..çok güzel yav fit hamiş diye bir tabir vardıya topikte o tabirin karşına bu fotoyu koyalım derim..bir de fotolarda genelde olan kırmızı terlikler de çok şirin gerçektena.s.

teşekkürler kızlar. artık ben de yağlamaya başladım. göbiş bakımı hakediyor artık. yakında iyice atağa geçer. birkaç gün sonra 5. ayıma giriyorum.

X