2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

askbocugumu ıyıyım cnım ben sen nasılsın

nıhan ınsallah gelmez kız..

dün gittigim bebekte cok guzeldı ya ,süreklı guluyordu ..

bende ıstıyoruuuuuuuuuuuum

iyiyim kızlar sağolun sizler nasılsınız sabah köründen beri bekledim kimse gelmeyince çıkmıştım bnde :KK19:
nihancım belkide olmassın regl inş.
sumakcım maşalah bebişe allah hepinize versin
bnm kızda yerde uyucak sanki bnde az iş yapıp keyif yapıyım uyursa tabi çılgın :KK52:

askbocugumu ıyıyım cnım ben sen nasılsın

nıhan ınsallah gelmez kız..

dün gittigim bebekte cok guzeldı ya ,süreklı guluyordu ..

bende ıstıyoruuuuuuuuuuuum

saol canım bende iyiyim işte gezinip duruyom kk da
Rabbim tez vakitte sanada öyle sağlıklı hayırlı bi bebiş nasip etsin canım Allah gönlüne göre versin inşallah:KK70:

iyiyim kızlar sağolun sizler nasılsınız sabah köründen beri bekledim kimse gelmeyince çıkmıştım bnde :KK19:
nihancım belkide olmassın regl inş.
sumakcım maşalah bebişe allah hepinize versin
bnm kızda yerde uyucak sanki bnde az iş yapıp keyif yapıyım uyursa tabi çılgın :KK52:

:) yıne yetısemedım cıkmıssın valla

bırsey degıllllll :)

saol canım bende iyiyim işte gezinip duruyom kk da
Rabbim tez vakitte sanada öyle sağlıklı hayırlı bi bebiş nasip etsin canım Allah gönlüne göre versin inşallah:KK70:

askbocugum sende basla calısmalara kız bızı yalnız bırakma :)

bilmemmi hiç durduğun yerde duramadığını:KK4::KK4:

aynı ben :KK52:

yıne örgü ordum bu sefer baska bı model ..ama evde hıc yok valla hepsını dagıtıyorum

bır suru ıpım kalıyor yarım yarım :KK52:

ONLARI DA KARE kare örüp battanıye yapıcam hehe :)

selamlar kızlar :80:

sumakcım nasılsın tatlım denk gelmiyorum ya burda hiç kimseye zamanı pek tutturamıyorum galiba :KK1:

sumakcım kırmızıları görmüşsün yine :KK57:
neyse canım önümüzdeki maşlara bakıcaz artık
benimde bugün eşim tahlil vermeye gitti doktoru değişmiş adam aynı şeyleri tektat istemiş eşimde sinir olmuş çıkmış :KK59:
şimdi doktor araştırıyoruz bu sefer tüp bebek merkezlerindeki ürologlardan birine gitmeyi düşünüyoruz hiç olmazsa işinin tam ehli olsun diyoruz ama tüp bebek merkezlerinde muayene ücreti tahliller de fena cep yakıyo ne yapmamız lazım nasıl bir yol izlememiz lazım şaştık kaldık
allah tüm bebek yolu gözleyenlerin yüzünü güldürsün tüm hastalaarda şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifalar versin

dertleşmek istedim aslında birazcık :KK59:

SELAM CANIM HEM YEMEK YAPIYORUM HEM buradayım ,

bızde cuma gunu gıdıcez verıcez tekrar ,bızım doktorumuz hem tup bebek merkezınde calsııyor hem de ozel hastanede ,

bız bu sefer ozel bı laboratuara gıdecegız tam herseyıne baksınlar dıye,sonra tekrar doktorumuza gıdecegız bı de orada verecegız ,

yanı elımızde uc tane olacak ,

bende tup bebek merkezıne gıdelım ıstedım ama forumlarda onermıyorlar kı canım ya..

bılmıyorum ne yapacagız ..

aslında ben de esımde kendımızı tup bebek merkezınde kı doktorların leıne bırakmak ıstıyoruz

off cok zor cok :KK50:

SELAM CANIM HEM YEMEK YAPIYORUM HEM buradayım ,

bızde cuma gunu gıdıcez verıcez tekrar ,bızım doktorumuz hem tup bebek merkezınde calsııyor hem de ozel hastanede ,

bız bu sefer ozel bı laboratuara gıdecegız tam herseyıne baksınlar dıye,sonra tekrar doktorumuza gıdecegız bı de orada verecegız ,

yanı elımızde uc tane olacak ,

bende tup bebek merkezıne gıdelım ıstedım ama forumlarda onermıyorlar kı canım ya..

bılmıyorum ne yapacagız ..

aslında ben de esımde kendımızı tup bebek merkezınde kı doktorların leıne bırakmak ıstıyoruz

off cok zor cok :KK50:

inşlh sonucunuz güzel çıkar canım
eşimde acaba devletemi gitsem belki orda daha iyi bi doktor çıkar karşımıza diyo ama ben pek yanaşmıyorum
aslında bizde özeli olan hemde devlette çalışan bi doktora gitsek çok ii olur
hiç olmazsa tahlillere para vermemiş oluruz

çok kararsızım çokkkk :KK59::KK59:

özel hastaneye gıdın cnım 20 tl alırlar en fazla ,

bız sonucları devlet hastanesıne de gosterdık ,aynı seylerı soylemıstı..

bılmıyorujm merakla beklıyoruz ne olacak dıye.

ınsallah düzelmiştir ama duzeldıyse ne olur kı bızı tamam düzelmiş der yollarlar mı nasıl devam ederler kı

özel hastaneye gıdın cnım 20 tl alırlar en fazla ,

bız sonucları devlet hastanesıne de gosterdık ,aynı seylerı soylemıstı..

bılmıyorujm merakla beklıyoruz ne olacak dıye.

ınsallah düzelmiştir ama duzeldıyse ne olur kı bızı tamam düzelmiş der yollarlar mı nasıl devam ederler kı

zaten özele gidiyoruz canım anlaşmalı ama tüp bebek merkezleri pahalı ve bu işten en iyi anlayanların onlar olduğunu düşünüyorum çünkü her gün bunlarla uğraşıyorlar

nasıl bir yol izlerler bilmiyorum sizde canım
ama biizmde anlattığım gibi normal seviyelere yükseldiğinde kürle doktor tamam çalışmalara devam edin herşey normal gözküyo demişti fakat yeniden düştüğünü gördük işte

üffff :KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:
ama bu hafta senin yazdığın vitamin haplarını alıcam eşim için bakalım :KK34:

selamlar kızlar :80:

sumakcım nasılsın tatlım denk gelmiyorum ya burda hiç kimseye zamanı pek tutturamıyorum galiba :KK1:

sumakcım kırmızıları görmüşsün yine :KK57:
neyse canım önümüzdeki maşlara bakıcaz artık
benimde bugün eşim tahlil vermeye gitti doktoru değişmiş adam aynı şeyleri tektat istemiş eşimde sinir olmuş çıkmış :KK59:
şimdi doktor araştırıyoruz bu sefer tüp bebek merkezlerindeki ürologlardan birine gitmeyi düşünüyoruz hiç olmazsa işinin tam ehli olsun diyoruz ama tüp bebek merkezlerinde muayene ücreti tahliller de fena cep yakıyo ne yapmamız lazım nasıl bir yol izlememiz lazım şaştık kaldık
allah tüm bebek yolu gözleyenlerin yüzünü güldürsün tüm hastalaarda şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifalar versin

dertleşmek istedim aslında birazcık :KK59:

allah tez zamanda hepinize -nasip etsn cnm allah yardımcınız olsun

X