2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

canım sen bilirsin tabi ama durumumuz iyi diyorsun o zaman çalışma derim
zaten evden kazanıyorsun iş demek stres demek
inan vardiyalı olunca eşin çok çok zor oluyo

bılıyorum cnım ama bakalım..

sumak tarifin için saol deniycem bunu en kısa zamanda bizdede hep ekmekler kalıyodu ziyan oluyodu yada rondodan geçirip köfte için şoka atıyodum ama bunu yapıcam çok saol canım
bence durumunuz iyiyse çalışma şimdi canın sıkılıyo evdeyken ama çalışıncada evde olmayı özliyceksin hem sen bence stressten uzak dur belki bebişin hemen gelir birkaç ay için işe girme bence

bende sureklı rondodan gecırmekten bıktım valla bır suru olmustu artık boyle ypıyorum
evet işteyken evı evdeyken de işi özlüyorsun :)

evet bizde hafta sonu yani pazar gunu gec kalkariz bide kayinvalideyle oturuyoz hala neyse bende genelde pazar gunleri temizlik yaparim bu pazar her yerim dokuldu dip kose yaptim bi yandan da kokrtum acaba hamilemiyim bi yandan allah korur dedim neyse kizlar ben de yeniyim aranizde benim adim aysegul

hosgeldın aysegul adaşız :)

heee temam o zaman. evimdeymişim gibi takılırım. :KK34:

takıl takıl :KK34:

kek yapmak istiyorummmmmmmmmm :KK52:

bende sureklı rondodan gecırmekten bıktım valla bır suru olmustu artık boyle ypıyorum
evet işteyken evı evdeyken de işi özlüyorsun :)

hosgeldın aysegul adaşız :)

takıl takıl :KK34:

kekmi yap kız
bende akşama pasta yapmak istiyorum bakalım üşenmezsem yaparım:KK1:
neyse ben çıktım
görüşürüz sumakçım:80:

yap canım yersiniz ne güzel akşam bende kek yapıcaktım zor geldi hazır pasta keki vardı bende pasta yaptım
kekmi yap kız
bende akşama pasta yapmak istiyorum bakalım üşenmezsem yaparım:KK1:
neyse ben çıktım
görüşürüz sumakçım:80:
yap canım :KK1: bende yaptım akşam ama krem şanti kalmamış evde bitane varmış onunda tarihi geçmiş yaptım ama koyulaşmadı döktüm bende giderken kremşanti alıcam eve gidincede hemen yapıp üstünü süslerim misafirler gelmeden yetişebilirsem geçen sefer misafirler benden önce eve gitmişler abim arıyo nerdesiniz diye dedim yoldayız biz evin önündeyiz dedi :KK53:inşallah bu sefer erken giderizde yetiştiririm:KK1::KK1:

var mı tarıflerınız pekı ,ben bı de ılk kez kullanacagım dılımlı kek kalıbımı ınsallah parcalanmadan cıkar :)

nasılsınız kızlar, bizim iş iyice yoğunlaştı pek rahat rahat takılamıyorum topiklerde :KK25:
ayyy sumak kek dedin, canım istedi, şimdi ne güzel olurdu, yanında birde çay, ohhhh missss :KK56:

ıyıyım canım ben nerelerdesın gorunmuyordun ..
bende kasmaalrı gec yatıyorum ya erken yatıp erken kalkmam lazım
ben gec yatıp erken kalkıyorum :)

sen nerdde clasıyorsun,kaçta ckıyorsun

Eve gel temizlikti, yemekti ancak oturabildim :)
Özel bi kurumda öğretmenim canım. 17.00 gibi çıkıyorum.

selam canım
benim yemeğim varda temizlik bitmedi daha :97:
ne zor işimiz dimi

sorma canım ya, işimiz gerçekten zor.
Allah yardımcımız olsun...

hoşgeldin iyiyiz canım saol sen nasılsın pazar sabahları geç kaltımız için uykumuzda gelmiyo tabi uyuyamıyoruz sabahta kalkmak çok zor heleki o sıcacık yatağı bırakıp kalkmak dahada zor geliyo

Hoşbulduk canım. Sabah gözlerim yana yana gittim işe resmen :KK43: 5 saat uyku ile zor durdum. Ders anlatırken gözlerim kapanıyordu neredeyse :)

ne ögretmenısın pekı ,bende düşünüyorum ..

belkı özel ders verırırm belkı de matematık- muhasebe ogretmenı yada yenı aldıgım belge ıle okul öncesı egıtım..

ama cok kararsızım ..

yap canım yersiniz ne güzel akşam bende kek yapıcaktım zor geldi hazır pasta keki vardı bende pasta yaptım

yap canım :KK1: bende yaptım akşam ama krem şanti kalmamış evde bitane varmış onunda tarihi geçmiş yaptım ama koyulaşmadı döktüm bende giderken kremşanti alıcam eve gidincede hemen yapıp üstünü süslerim misafirler gelmeden yetişebilirsem geçen sefer misafirler benden önce eve gitmişler abim arıyo nerdesiniz diye dedim yoldayız biz evin önündeyiz dedi :KK53:inşallah bu sefer erken giderizde yetiştiririm:KK1::KK1:

ne anlayışsız misafitmiş onlarda:KK1:
bilmiyolarmı geç geldiğinizi ikinizde çalışıyonuz

X