2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

amin cnım ,bazen o kadar zorluyor kı anlatamam ..bitmedı benım sınavım gerıye baktıgımda son bır yılım o kadar berbattı hıc bır ıyı olan seyım yok neredeyse sadece saglıgımız..,,

bu sene de cok fena basladı ınsallah guzel sonuclanır..

yapabılecegım hıc bırsey yok sabır ve dua dısında..

En önemli şey sağlık canım. O olmadı mı inan hiçbir şey olmuyor. Allahım sağlık versin herşey olur. Sen hangi ayda evlendin canım?

yeemeklerımı bıtırdım hatta soframı bıle hazırladımm :))

ben ekım ayında evlendım canım 18 ekım :)

benım de ,

18 ekım 2007 de nısanım

18 ekım 2008 de düğünüm oldu ..

bırıncı düğünüm ise 13 ekım de olmuştu..

ne cabuk gecıyor yıllar daha dün gibi ya

Ne güzel aynı güne denk gelmiş. Biz 8.8.2008 tarihini çok istemiştik ama olmadı.

18.8.2007 de nişanımız, 23.8.2008 de düğünümüz, 25.8.2008 de de ikinci düğünümüz olmuştu. Sen de ben gibi 2 düğünlü gelinlerdensin :)

Gerçekten çok çabuk geçiyor zaman. Aklıma düğün için ayları, günleri saydığımız zamanlar geliyor. Su gibi akıp gidiyor. Daha dün gibi tanışmamız, istenmem, sözümüz, nişanımız, düğünümüz... Yaşlanıyoruz ya :)

Ne güzel aynı güne denk gelmiş. Biz 8.8.2008 tarihini çok istemiştik ama olmadı.

evet bılerek aynı gun alddık :)

18.8.2007 de nişanımız, 23.8.2008 de düğünümüz, 25.8.2008 de de ikinci düğünümüz olmuştu. Sen de ben gibi 2 düğünlü gelinlerdensin :)

evet ıkı düğünüm oldu cok guzeldı :)

Gerçekten çok çabuk geçiyor zaman. Aklıma düğün için ayları, günleri saydığımız zamanlar geliyor. Su gibi akıp gidiyor. Daha dün gibi tanışmamız, istenmem, sözümüz, nişanımız, düğünümüz... Yaşlanıyoruz ya :)

aynen esım benım tam 10 yıldır hayatımda 10 yılllllll :KK52:
nasıl gecırdık ..:81:

günaydın kızlar:80::80:

gunaydın canımmmm

benimde nişanım 13 ekimde olmuştu:KK1:

sen kac ay nısanlı kaldın :)

evet ıkı düğünüm oldu cok guzeldı :)

aynen esım benım tam 10 yıldır hayatımda 10 yılllllll :KK52:
nasıl gecırdık ..:81:

gunaydın canımmmm

sen kac ay nısanlı kaldın :)

3 ay nişanlı kaldım:KK1::KK1:
4 yıl çıkmıştık yaşıda ilerlemişti yazı bekleyemedi :KK57: benimki kış kış düğün yaptık:KK59:

anaaaaa 3 ay mı :KK52:

bız farklı sehırlerde oldugumuzdan 1 yıl bekledık hazılıklar ancak tamamlandı esım para bırıktırdı fılan :97
:

bızde de bırıkmedı aten annesı ve kardeslerı yedı babasıı d ayerdı ama onu göndermısler evden :KK9:

kredı cektık bız ödedık :97:

cümleten selamlar kızlar:KK16::KK16::KK16::KK16:
nasılsınız 2008in bebiş gelinleri...ne zamandır uğrayamadım buraya özledim vallahi.
bnm ilk göz ağrımı ihmal ettim tüü bana:KK43::KK14::KK14:

slm kızlar nasılsınız sumak dünkü menün ağzımı sulandırdı kaç gündür buldur pilavı yapi diyorum bi türlü yapamadım bu akşam bişey çıkmazsa mantar almıştım mantarlı et sote ve bulgur pilavı yapim bari

X