2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

günaydın kızlar çokk yorgunuz sizler nasılsınız?
toplucamı yorgunsunuz:44: sadece senmi:KK1:
temizlik filanmı yaptın canım hayrola
günaydın canımm,,,ben iyiyim,,,seni sormalı,,,,:KK71::KK70:
ayyy yaprak dökümü beni çok ağlattı,bu sabahta erken uyandımm,eşimi işe gönderdimmm:KK36:
gözlerim kapanıyoo,,,gidip tekrar uyusam mı acaba:26:
bende iyiyim canım sağol:KK61:
ay ben sadece alirızanın öldüğü sahneyi izledim okadar ben uzun süredir hüzünlü diziler izlemiyoum komedi tercih ediyorum zaten hayat yeterince zor bide böyle dizilerle moralimi bozamam canım ya
uykun varsa git yat kız ben olsam ah ahh

ay ben sadece alirızanın öldüğü sahneyi izledim okadar ben uzun süredir hüzünlü diziler izlemiyoum komedi tercih ediyorum zaten hayat yeterince zor bide böyle dizilerle moralimi bozamam canım ya

valla caanım 1 gibi uyudumm,,,uykumu alamadımm,,,bende eşimden gizli gizli ağladım,yoksa hayatta izletmezi,kanal değiştirirdi,,,çok duygulandım,ne bileyim,,,zaten genel anlamda 2 yerde ağladım,alirızanın öldüğü sahne ve sedefin alirızayı öpüp vedalaşması,,,diğer yerler final gibi olmadı,son yarım saate sığdırmışlar herşeyiii:KK5::KK5::KK5:

valla caanım 1 gibi uyudumm,,,uykumu alamadımm,,,bende eşimden gizli gizli ağladım,yoksa hayatta izletmezi,kanal değiştirirdi,,,çok duygulandım,ne bileyim,,,zaten genel anlamda 2 yerde ağladım,alirızanın öldüğü sahne ve sedefin alirızayı öpüp vedalaşması,,,diğer yerler final gibi olmadı,son yarım saate sığdırmışlar herşeyiii:KK5::KK5::KK5:
evet ben beğenmedim pek finali
zaten bi başını izledim 5 dk bide alirızanın öldüğü sahne ve sonrasını nasıl ağladı ferhunde

yanlış yazmışım canım yorgunum olacaktı....oğluşum hasta hemde misafir vardı bide üsütüne salonumla oturma odasını değiştirdik...gecde uyumadım hepsi üst üste geldi yani....

selam kızlarrrrrrrr ,

esımı doktora götürdüm sperm testı ıcın yarın alıcagız sonucları bakalım ne cıkıcakk:97:

dolabımı duzenlıyorum ,yılın son gnu kendıme çok çok cok cıcıler alacagız heryer ındırımdedır sımdı :KK23:

yarın ıcın plan nedır sızlerde bızde hala bellı bısey yok valla :)

dün gece 4te yattık ,b planı adlı fılmı ızledık guzeldı hamıle olasım geldı :KK52:

sabahta erkenden kalktık uykum var ama daha dolaabım yerlesecek hem de fatmagül varrr :KK52:

buralardayım ben öpüyorum hepinizi ..

göremezsem ,hepinize mutlu yıllar dlıyorum ,saglıklı mutlu huzurlu bebişliiiii :KK49:

tesekkur ederım nanelıseker ,insallah temız cıkar cok merak edıyorum..

sana da bebeklı yıllar cnım isteyen herkeseee

sağol sumak güzel dileklerin için umarım tüm isteklerin gerçeklerşir. herkeze iyi yıllar kızlar

b planı o filmi geçenlerde bizde izledik çok hoştu

Eyyy 2011 :KK45:
Zaten sormadan kafana göre geLiyorsun, efendi gibi gel, efendi gibi git, ıstıkrarlı ol, akıllı ol, sağlam ol, 1 verip 2 alma, insanın canını sıkma, çileden çıkartma. Şunun şurasında 365 gün ömrün var, tüm güzelliklerini ver, ve adabınla çirkinleşmeden git."Ne milenyumlar gördüm ama bunun gibisini görmedim süperdi" dedirt, yapabilirsin sende o potansiyeli görüyorum ben :) sen 2011'sin göster farkını :KK34::KK34::KK34:

HERKESE MUTLU YILLAR :KK71: :KK71: :KK71:

selam kzlar ,mutlu yıllar tekrardan sonucları aldık ama doktora gostermedık

cok merak edıyorum ne oldugunu :)

nanelıseker cok guzeldıııııı valal face de paylastım.ç..neyse cıkıyorum ben hazırlanayım tam ..

öpüyorum cok cok cok

kızlarrrrrrrr ,cok yorgunum ama yıne de nete bakayım dedım ..

sperm sonucunu aldık ama doktora gösteremedık ..

persembe gunu gosterecegız daha cok var ..

doktora soracagım insallah ıyıdır ..

sayısı fılan cok guzel ama bılemıyorum..

mutlu yıllar tekrardaaaaaaaaaan :KK71:

güzeldı cnım ,farklı farklı yerlerdeydık ,dısarı cıktık eve gırdık derken gece bitti :)

sabahta esım erkenden ıse gıttı zaten ,öyle gectı

slm kızlar yeni yılınız kutlu olsun inşallah yeni yılda isteyen herkese hayırlı sağlıklı bebişler gelsin:emir_bebek::emir_bebek:

X