2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

bende 2008 kasım geliniyim..kasımda aşk başka olur dedik :KK66:

şimdi şimdi bebeiş düşünüyoruz ama bu çok büyük bir sorumluluk..yaşım el verse erteleyeceğim ama
31 yaşındayım bence tam zamanı:)Allah hepimizin kalbne göre versin..

seninde gönlüne göre versin canım bence tam zamanı artık Rabbim tez vakitte hayırlı bi evlet versin inşallah
bende ekimde evlendim canım ben 25 yaşındayım ben biraz daha bekliycembanada çok büyük sorumluluk gibi geliyo

sen bu kadar hesap yaparsın, yap haklısın da ....
şartlar uygun tamam artık bebek yapalım dediğinde bebek gelmezse...
bak bizim olmuyor bebeğimiz, bende ekim 2008 de evlendim. evlendik biz sadece 6 ay kadar korunduk, eşim iş bulsun diyerek bekledik sadece onun için korunduk yani.
şimdi de bazı sağlık sorunları nedeni ile bebek gelmiyor :KK14:

haklısın canım ben bunuda çok düşünüyorum canım ya istediğimiz zamanda olmazsa diye ama eğer o benim kaderimde yazılıysa ben şuan istesemde çocuğum olmazki bide Allahım bize çocuk nasip etse ben korunsam bile hamile kalabilirim korunupta hamile kalanlarda var bilmiyorum ya Rabbim hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlat nesip etsin inşallah
sanada Rabbim şifalık versin canım inşallah enkısa zamanda sanada hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin

25 yaşındayım canım 2008 ekimde evlendim
bencede çok erken bana şuan bile erken geliyo
aslında olmucak diye bende çok korkuyorum biliyomusun
ben hala şartlarımızı birazdaha iyileştirelim ondan sonra olsun diye düşünüyorum çocuğum daha rahat olsun istiyorum bu eylülde evlenenlerin evi kira eşinin düzgün bi işi yok bide çocuk yapıyolar işte acaba diyorum bizmi akıllıyız bunlarmı akıllı biz herşeyi düşünüyoruz bunlar hiç düşünmüyo bunu anlamadım
canım pko olup hamile kalan biçok insan biliyorum ben bence hiç üzülme hiç korkma elbet olucak birgün herşeyin vakti saati var Rabbim elbet nasip edicek yeterki hayırlı sağlıklı evlat versin hemen hamiş kalabilirsin ama çocuğun sağlıklı olmaz bu daha da üzer seni yeterki hayırlı vakitte hayırlı sağlıklı bi evlat versin canım Rabbim tez vakitte inşallah sanada isteyen herkesede Rabbim kimseye evlat hasreti çektirmesin isteyen herkese versin

valla cnm o aile kendine güveniyor demek ki
herkezin sorumluluğu farklı
demek kendilerinde bu cesareti görüyorlar ki yapıyorlar bebiş
inşallah dara düşmezler
dediğin gibi bnm böyle sorunlarım olsa ev kira eşimin işi yok vs
asla bu ortama çocuk doğurmazdım
kendi egomu tatmin etmek için anne baba olalım diye çocuğumun rızkından kesmezdimde dünyayada getirmezdim
Allah yardım etsin

dr dediki bugun bak pkoda yumurta olması bile şans senin ilaç kullanmadığın taktirde iki yumurtan olmuş
ama şekli bozulmuş çatlamışlar yada fazla gelişmemiş küşçük duruyor bana umut verdi deneyin dedi:KK43::KK43:

şimdi şimdi bebeiş düşünüyoruz ama bu çok büyük bir sorumluluk..yaşım el verse erteleyeceğim ama

hg cnm
hepiniz sonlara doğru evlenmişsiniz
biz nisanda evlendik:KK62::KK62:

uyandık canım çok oldu uyanalı akşam bile oldu artık:KK9: sen nasılsın çapkın oğluşun nasıl:KK76:

bende iyiym canım kocacım gelmeden bi bakayım dedim nete..oğluşumda iyi bugün bana şımaracağım diye yüzünü kapıya vurdu çizilmiş biraz çok ağladı içim yandı o ağlayınca...sen nasılsın ask böcüğüm?

selam kızlarr ,ben geldım ,bugün gün vardı ona gittim :)

nasılsınız ,nihan yıne mı yok :44:

günaydın 2008 gelinleri hayırlı cumalar
nasılsınız size bişey sorucam sanırım artık biçoğunuz bebek düşünüyo ben daha erken olduğunu düşünüyorum ama çevremde benden sonra evlenip okadar çok hamile olan varki daha dün eylülde evlenen birinin hamile olduğunu duydum bunları duyunca ben geçmi kaldım ki diye düşünüyorum siz çevredenmi etkileniyosunuz yoksa artık zamanı geldiği için kendinizi hazır hissettiğiniz içinmi istiyosunuz

çevre baskısı o kadar cok kı ,
ama biz 8 yıl cıktık 2 yıldır da evlıyız ,artık hayatımızda bebek olsun ıstedıgımız ıcın yapıyoruz
daha neyi beklemelıyım bılmıyorum ,herseyımız var Allaha şükür ,ve tüm hayallarımızı neredeyse yaptık
ben bı tek kpss ıcın cok ugrastım o da olmadı artık bırseylerı ertelemek ıstemıyorum.

hele böyle olmadıkca keske daha mı erken yapsaydım dıyorum..

ki erken degıl 1,5 yıl olunca fılan :KK1:

25 yaşındayım canım 2008 ekimde evlendim
bencede çok erken bana şuan bile erken geliyo
aslında olmucak diye bende çok korkuyorum biliyomusun
ben hala şartlarımızı birazdaha iyileştirelim ondan sonra olsun diye düşünüyorum çocuğum daha rahat olsun istiyorum bu eylülde evlenenlerin evi kira eşinin düzgün bi işi yok bide çocuk yapıyolar işte acaba diyorum bizmi akıllıyız bunlarmı akıllı biz herşeyi düşünüyoruz bunlar hiç düşünmüyo bunu anlamadım canım pko olup hamile kalan biçok insan biliyorum ben bence hiç üzülme hiç korkma elbet olucak birgün herşeyin vakti saati var Rabbim elbet nasip edicek yeterki hayırlı sağlıklı evlat versin hemen hamiş kalabilirsin ama çocuğun sağlıklı olmaz bu daha da üzer seni yeterki hayırlı vakitte hayırlı sağlıklı bi evlat versin canım Rabbim tez vakitte inşallah sanada isteyen herkesede Rabbim kimseye evlat hasreti çektirmesin isteyen herkese versin

ya sorma benden sonra evlenen herkes dogurdu ,karsımda bı kız var evlerı kıra arabaları yok,
temmuzda evlendı sımdı bı aylık kızı var ne cabuk yaa..

bız neyı bekledık ,onlar mı dogru yaptı bız miii :KK52:

aramıza hosgeldın..

hrpimiz doguralım teker teker :KK1:

selamlar hayırlı geceler bu topiği görmemiştim :26:
ilk düğünüm 13 14 temmuz 2008
ikinci düğünüm 18 19 temmuz 2008 :)
25 yaşındayım evlendiğimden beri ev hanımlığıyla meşgulüm :KK53:
yarışmaya istanbuldan katılıyorum :KK55:
ilk 6 ay bebek istemedik sonrasında hala beklemedeyiz
tedaviler felan derken bu zaman oldu :KK59:
artık kk ya girdiğimde yazacağım bi topik daha var :80:

selam ,kımseler ugramamıs buraya,

selamlar hayırlı geceler bu topiği görmemiştim :26:
ilk düğünüm 13 14 temmuz 2008
ikinci düğünüm 18 19 temmuz 2008 :)
25 yaşındayım evlendiğimden beri ev hanımlığıyla meşgulüm :KK53:
yarışmaya istanbuldan katılıyorum :KK55:
ilk 6 ay bebek istemedik sonrasında hala beklemedeyiz
tedaviler felan derken bu zaman oldu :KK59:
artık kk ya girdiğimde yazacağım bi topik daha var :80:

hosgeldın,senınde mı ıkı düğünün oldu,cok guzel dımi :KK52:
mutlaka gel bol bol konusalım
:KK19:

selam ,kımseler ugramamıs buraya,

hosgeldın,senınde mı ıkı düğünün oldu,cok guzel dımi :KK52:
mutlaka gel bol bol konusalım
:KK19:

evet canım biri eşimin ailesi için memleketinde
diğeride bizim taraf için istblda :)
tadını çıkardım gelinliğin :93: bol bol oynadım gören benim düğünüm demezdi o derece yani :90::90:

denk gelirde konuşuruz inşlhhh :KK16:

X