2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm kızlar yatmadan bi bakayım dedim çok uykum var yatıcam şimdi herkese ii geceler.............

sumak
senle şakalaştığım için
kızdın mı bana?
tamamen samimiyetine güvendiğim için
sumaksız olmaz burası falan dedim
umuyorum darılmadın?:KK43:

hayır cnım neden darılayım ..

napıyorsunuz ,neler var neler yok ..biz bugün disarıdaydık yoruldum..

Nihan nerelerdesın seni de göremiyorum hıc
:26:

melisdeniz dün çok ısrar ettin bir konuda ben açtım
inşallah sohbete dönüşürde tam anlamıyla sohbet topiği olur umarım
ilk yorumu sen mi yapsan acaba:KK66:
http://www.kadinlarkulubu.com/sohbet-bolumu/409196-sorum-bahane-sohbet-sahane-sizlerin-sayesinde.html
topicigin hayırlı olsunn bitaenmm:KK69:

evet bebişim,,,yumurtlama dönemindeyim şuan,çalışmalara devam,valla elimiz hiç çabuk değil sanki,geç bile kaldık,bizden sonra evlenenler doğurdular bile,,,hayırlısı tabii,bizde iyi gezdik tozduk ,artık durulalım,bebişimizi sevelim diyoruz,,,ne zaman gelecekse artık ,,,bekleyecezz,,,:KK19::18:

geç kalamdan zamn doluyor artık kuşum yaaa demii herkzeinde oluncaa heveslenior insan bide neye benzciek kimee ben çok merak ederimm:):KK23:

günaydın 2008 gelinleri hayırlı cumalar
nasılsınız size bişey sorucam sanırım artık biçoğunuz bebek düşünüyo ben daha erken olduğunu düşünüyorum ama çevremde benden sonra evlenip okadar çok hamile olan varki daha dün eylülde evlenen birinin hamile olduğunu duydum bunları duyunca ben geçmi kaldım ki diye düşünüyorum siz çevredenmi etkileniyosunuz yoksa artık zamanı geldiği için kendinizi hazır hissettiğiniz içinmi istiyosunuz

hayırlı cumalar arkadaşlar

$cocukramazan.jpg

melis napıyorsun ,ne vardı yemekte :KK23:

kurdelam hayırdır kız yoksa bısey mı var :KK52:
yok canım üstüne yumurtlama dönemindeyim
alakası yok keşke olsaydı:78:

günaydın 2008 gelinleri hayırlı cumalar
nasılsınız size bişey sorucam sanırım artık biçoğunuz bebek düşünüyo ben daha erken olduğunu düşünüyorum ama çevremde benden sonra evlenip okadar çok hamile olan varki daha dün eylülde evlenen birinin hamile olduğunu duydum bunları duyunca ben geçmi kaldım ki diye düşünüyorum siz çevredenmi etkileniyosunuz yoksa artık zamanı geldiği için kendinizi hazır hissettiğiniz içinmi istiyosunuz

kaç yıllık evlisin askbocuğü?
yaşın kaç?
erken mi geç mi öyle anlarız cnm ya
pek birşey bilmiyorum ben kendi adıma
belki diğer arkadaşlar biliyordur gerçe..
ama verdiğin örnekte eylülde evlenip şimdi hamile kalmak çokkk erken bana göre.
belki ilk evlendiğimde böyle düşünmüyordum ama şu an en az 25 çok ideal.
ben çok istiyorum ama sen bana bakma
ben hiç olmamasından çok korkuyorum
iki senedir bekliyorum ama olmadıkça fikirlerimde değişiyor..
bi ara bunalımdaydım şimdi yine iyiyim..
bnm için hiç olmamasından iyidir 23 yaşımda olması anlatabiliyor muyum cnm?
yani plan yapacak durumda değilim çünkü pko var olmuyor

yok canım üstüne yumurtlama dönemindeyim
alakası yok keşke olsaydı:78:

kaç yıllık evlisin askbocuğü?
yaşın kaç?
erken mi geç mi öyle anlarız cnm ya
pek birşey bilmiyorum ben kendi adıma
belki diğer arkadaşlar biliyordur gerçe..
ama verdiğin örnekte eylülde evlenip şimdi hamile kalmak çokkk erken bana göre.
belki ilk evlendiğimde böyle düşünmüyordum ama şu an en az 25 çok ideal.
ben çok istiyorum ama sen bana bakma
ben hiç olmamasından çok korkuyorum
iki senedir bekliyorum ama olmadıkça fikirlerimde değişiyor..
bi ara bunalımdaydım şimdi yine iyiyim..
bnm için hiç olmamasından iyidir 23 yaşımda olması anlatabiliyor muyum cnm?
yani plan yapacak durumda değilim çünkü pko var olmuyor
25 yaşındayım canım 2008 ekimde evlendim
bencede çok erken bana şuan bile erken geliyo
aslında olmucak diye bende çok korkuyorum biliyomusun
ben hala şartlarımızı birazdaha iyileştirelim ondan sonra olsun diye düşünüyorum çocuğum daha rahat olsun istiyorum bu eylülde evlenenlerin evi kira eşinin düzgün bi işi yok bide çocuk yapıyolar işte acaba diyorum bizmi akıllıyız bunlarmı akıllı biz herşeyi düşünüyoruz bunlar hiç düşünmüyo bunu anlamadım
canım pko olup hamile kalan biçok insan biliyorum ben bence hiç üzülme hiç korkma elbet olucak birgün herşeyin vakti saati var Rabbim elbet nasip edicek yeterki hayırlı sağlıklı evlat versin hemen hamiş kalabilirsin ama çocuğun sağlıklı olmaz bu daha da üzer seni yeterki hayırlı vakitte hayırlı sağlıklı bi evlat versin canım Rabbim tez vakitte inşallah sanada isteyen herkesede Rabbim kimseye evlat hasreti çektirmesin isteyen herkese versin

25 yaşındayım canım 2008 ekimde evlendim
bencede çok erken bana şuan bile erken geliyo
aslında olmucak diye bende çok korkuyorum biliyomusun
ben hala şartlarımızı birazdaha iyileştirelim ondan sonra olsun diye düşünüyorum çocuğum daha rahat olsun istiyorum bu eylülde evlenenlerin evi kira eşinin düzgün bi işi yok bide çocuk yapıyolar işte acaba diyorum bizmi akıllıyız bunlarmı akıllı biz herşeyi düşünüyoruz bunlar hiç düşünmüyo bunu anlamadım
canım pko olup hamile kalan biçok insan biliyorum ben bence hiç üzülme hiç korkma elbet olucak birgün herşeyin vakti saati var Rabbim elbet nasip edicek yeterki hayırlı sağlıklı evlat versin hemen hamiş kalabilirsin ama çocuğun sağlıklı olmaz bu daha da üzer seni yeterki hayırlı vakitte hayırlı sağlıklı bi evlat versin canım Rabbim tez vakitte inşallah sanada isteyen herkesede Rabbim kimseye evlat hasreti çektirmesin isteyen herkese versin

sen bu kadar hesap yaparsın, yap haklısın da ....
şartlar uygun tamam artık bebek yapalım dediğinde bebek gelmezse...
bak bizim olmuyor bebeğimiz, bende ekim 2008 de evlendim. evlendik biz sadece 6 ay kadar korunduk, eşim iş bulsun diyerek bekledik sadece onun için korunduk yani.
şimdi de bazı sağlık sorunları nedeni ile bebek gelmiyor :KK14:

bende 2008 kasım geliniyim..kasımda aşk başka olur dedik :KK66:

şimdi şimdi bebeiş düşünüyoruz ama bu çok büyük bir sorumluluk..yaşım el verse erteleyeceğim ama
31 yaşındayım bence tam zamanı:)Allah hepimizin kalbne göre versin..

X