2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

melis birşey sorayım sana
merak ettim
bu kahve rengi akıntının bir belirtiside yumurtalık kistlerinin temizlenmesi olabilir mi?
soğan kürü uygulayanlarda oluyor muş biliyorum
ama hiç birşey kullanmadan durduk yere gelirse hormonel yada başka bir nedenin dışında kist temizlenmesi olamaz mı?
keşke sorunun cevabı olabilir olsaydı..:KK31:

melis birşey sorayım sana
merak ettim
bu kahve rengi akıntının bir belirtiside yumurtalık kistlerinin temizlenmesi olabilir mi?
soğan kürü uygulayanlarda oluyor muş biliyorum
ama hiç birşey kullanmadan durduk yere gelirse hormonel yada başka bir nedenin dışında kist temizlenmesi olamaz mı?
keşke sorunun cevabı olabilir olsaydı..:KK31:

pardon kızlar
melisin topiğine yazıyordum karışıklık oldu:KK59:
ordan konuşuruzz canım:KK53:
[

hoşbuldum melisdenizcim,,,bugün kimsecikler yokk,,,kurdelam burdaydı biraz önce oda mı çıktı yoksa?:KK1:
eee nasılsın tatlım,,,:KK16:
bebiş var mı sizin,,,:emir_bebek:
haketen çık ısısz topişk kimseler yok bi kaç kşişi geliyor topiğee:)

kurdelam burdaydı azcık konuştuk biz diger topiktee:KK55:iyim canım benimm,,yok be
biş sende varmı,,ama düşünüyoruz artık fıstık..yaş kaç cnm

haketen çık ısısz topişk kimseler yok bi kaç kşişi geliyor topiğee:)

kurdelam burdaydı azcık konuştuk biz diger topiktee:KK55:iyim canım benimm,,yok be
biş sende varmı,,ama düşünüyoruz artık fıstık..yaş kaç cnm

bizde yeni başladık sayılır çalışmalara,3. ayımız olacak ocakta,,,hayırlısı bakalım ne zaman olcak,,,25 yaşındayım ben,sen canım?:KK3::KK24:

bizde yeni başladık sayılır çalışmalara,3. ayımız olacak ocakta,,,hayırlısı bakalım ne zaman olcak,,,25 yaşındayım ben,sen canım?:KK3::KK24:
3 ay mı oldu korunmyaı bırakalıı gelişimler olursaa haber ver canım 2008 gelinlerii bakalım elleriçabukmu:KK69:bende 28 bitii canım :)

3 ay mı oldu korunmyaı bırakalıı gelişimler olursaa haber ver canım 2008 gelinlerii bakalım elleriçabukmu:KK69:bende 28 bitii canım :)

evet bebişim,,,yumurtlama dönemindeyim şuan,çalışmalara devam,valla elimiz hiç çabuk değil sanki,geç bile kaldık,bizden sonra evlenenler doğurdular bile,,,hayırlısı tabii,bizde iyi gezdik tozduk ,artık durulalım,bebişimizi sevelim diyoruz,,,ne zaman gelecekse artık ,,,bekleyecezz,,,:KK19::18:

melisdeniz dün çok ısrar ettin bir konuda ben açtım
inşallah sohbete dönüşürde tam anlamıyla sohbet topiği olur umarım
ilk yorumu sen mi yapsan acaba:KK66:
http://www.kadinlarkulubu.com/sohbe...-bahane-sohbet-sahane-sizlerin-sayesinde.html

kurdelamcım alemsin sen yaa,,,bu aralar o kadar çok sohbet topiği görüyorum ki,,,canı sıkılanlar,uykusu kaçanlar falan filann,,,,:KK1: inşlhh topiğin bol muhabbetli olurrr kuzum,,,
benide davet ediyon mu gııı:KK66:

kurdelamcım alemsin sen yaa,,,bu aralar o kadar çok sohbet topiği görüyorum ki,,,canı sıkılanlar,uykusu kaçanlar falan filann,,,,:KK1: inşlhh topiğin bol muhabbetli olurrr kuzum,,,
benide davet ediyon mu gııı:KK66:

aaa tabiki kadercim
istediğin zaman gel
o kadar çok topik var ki dediğin gibi
ama ben kalabalık olur mu
pek umutlu değilim
sadece soru bahabında açtım merak ettiğim bir soru daha doğrusu...
şans el verirse bakarsın topiğe dönüşür:KK37:

X