2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Bahsetsene kendinden biraz. Neredesin, kaç yaşındasın, çalışıyor musun? Tanıyalım seni :)

Çok şükür tuğçecim. Benim tedavi kontrollerim temiz çıkarsa en erken 3 ay sonra başlayacak tabi Rabbim nasip ederse. Sen yazın tekrar mı deneyeceksin?
Benim 3.denemem olacağı için indirimim daha fazla olacak sanırım. Tedavi 2000 euro olduğu dönemde ikinci deneme 1700 euroydu. Şimdi tedavi 2100 euro, ikincisi de 1800 euro olur sanırım. Dondurulmuşun var mı?
ınsallah sımdılık baslamayı dusunuyorum.bakalım kısmet...allah sanada bır evlat nasıp etsın...
merhaba canım iyiyiz çok şükür sen nasılsın?kızın nasıl?
allaha sukur canım cok ıyı..sen nasılsın?
öyle oldu 18 ime girmeme 1 ay kala hatta nikah işlemleri sırasında annem ve babam izin verdiklerine dahil imza attı.

bende oyle annem babam ımza verdı...bende oyle evlendım...ben 17 yasındaydım yenı gırmıstım 17 ye evlendıgımde...nerde oturuyorsun sen?

$Fotoğraf0139.jpg

kızım noel baba oldu hepınıze mutlu yıllar dıler

ınsallah sımdılık baslamayı dusunuyorum.bakalım kısmet...allah sanada bır evlat nasıp etsın...

allaha sukur canım cok ıyı..sen nasılsın?

bende oyle annem babam ımza verdı...bende oyle evlendım...ben 17 yasındaydım yenı gırmıstım 17 ye evlendıgımde...nerde oturuyorsun sen?

ben istanbulda oturuyorum demekki ikimizde evlilik konusunda biraz aceleciyiz.:KK9:

merhaba canım hoşgeldin aramıza.ALLAH analı babalı büyütsün oğlunu.Kendinden bahsetsene biraz nerelisin?ne iş yapıyorsun?

alıştım cnm çok şükür geriye dönüp baktığımda hiç alışamıcaksın gibi geliyor ama her şey yoluna giriyor zamanla
hülya.ayşegül derya bütün kızlar hepinize çok güzel bir yıl diliyor .bu arada bga yı görmedim o nasıl kızlar.

Merhabalar hülyacım nasılsın .bende hasta oldum kulak boğaz enfeksiyonu bu halde birde işe gidicem .

bende pişman değilim çok şükür canım esenler civarında sen neresinde?
enbeylikduzunde oturuyorum canim uzakmissin bana.
Yeller esiyor topikte :KK14:

kiz napiyorsun.esimle dun aksam konustuk yaza kesin yapicaz ikinciyi ama nur hnm dogum yaptiktan sonra.gerci onun onsekiz haftasi var ben ekim gibi en geciyle baslarim tedaviye.insallah senle denkk gelirizde ne guzel olur birlikte gelir gideriz.:16

Selam kızlar :KK16:

Sumak nasıl gidiyor memeyi bıraktırma işleri :) Bu arada baktım da maşallah 14 haftalık olmuşsun :nazar: Zaman ne çabuk geçiyor... Kucağına aldığın günleri de görürüz inş. Bakıcı işini ne yaptınız?

Sibel hoşgeldin. İşlere daldın gelemez oldun :26: Özledik seni. Her şey yolunda mı? İlayda nasıl?

Rana ve marjinal hoşgeldiniz :KK16: Allah bağışlasın evlatlarınızı :nazar:

derfat, bga, gunesim her şey yolunda mı kızlar?
hoşbulduk canım sağol. :KK3: amin herkesin evladını inşallah.

merhaba canım hoşgeldin aramıza.ALLAH analı babalı büyütsün oğlunu.

hb cnm, tşk ederim. :KK16:

alıştım cnm çok şükür geriye dönüp baktığımda hiç alışamıcaksın gibi geliyor ama her şey yoluna giriyor zamanla
hülya.ayşegül derya bütün kızlar hepinize çok güzel bir yıl diliyor .bu arada bga yı görmedim o nasıl kızlar.

Alışmana sevindim canım inş hep böyle iyi gider.Sağol bitanem bizde sana ve ilaydaya güzel bir yıl dileriz.Bga buralarda canım yazdımı görmedim ama yoğubi şekilde çalışıyo oda.

Selam kızlar

NAsılsınız?

Benim işlerim yeniden çok yoğunlaştı. Genelde online oluyorum ama yazamıyorum ki bunaldıkça sadece yazdıklarınızı okuyorum.

Hepinizi öpüyorum.

İnci buluşmayı bir süre ertelemek zorundayız muhtemelen bu hafta izne çıkacağım ama benim misafirlerim var.

kımse yok kac gundur ,nerelerdesınız

ben yorgunum yogunumu grıbım

ev ıs masal arası geberdım vallahı ya

X